Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Hmmm...as incerca din rasputeri sa ii conving pe pariti ca a
fost o greseala si ca nu iei imi spun pe cine sa iubesc si pe cine nu..si daca nu ar functiona m-as muta in alta tara si mi-as schimba si numele.. 21

It`s my turn..39 :
Ce ai face daca pe drum spre scoala te-ai impiedica si te-ai face din cap pana in picioare de namol iar baiatul/fata pe care il/o placi trece pe lanaga tine si te-ar vede asa. 21
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


Well ...

Sigur acel băiat ar râde de mine. Dar sunt obișnuită, pentru că, de obicei, mă fac de rușine și ceilalți râd. So, m-aș ridica și aș începe să râd alături de el.

Ce-ai face dacă profesoara/profesorul ți-ar face avansuri ?
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Poi mi s-a intamplat asta acum 2 saptamani....A fost foarteeeee jenant momentul. El s-a uitat la mine cam cateva minute bune si mi-a intins mana ca sa ma ajute sa ma ridic. M-am inrosit toata la fata si i-am multumit. Si dulceata aia de baiat s-a dus la magazin si-a cumparat servertele ca sa ma sterg pe fata si pe maini(umede) .....A fost asa cute....Dupa ce i-am multumit de 100 de ori am plecat acasa:X cu elpupicpupic Oh, vai ce bine a fost:->

My turn:

Daca cineva v-ar zice ca sunteti printesa Frantei si acolo ar exista si un print care intruchipeaza frumusetea, te-ai duce saiu ramane in Romania?

Well ...

Aș rămâne în România, țara mea natală, alături de părinții, rudele și animalele mele. Oricum ... Eu nu prea vorbesc bine franceza ...

Ce-ai face dacă ai lua o notă mică la un test important ?
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Auuu...Astaa ar fi interesant 15...Pai depinde de cum sunt. Mie imi plac demoniideci nu cred ca asa face prea urat, da' sa fie demoni d'aia frumosi, nu pociti d'aia cu coarne si coada, ca d'aia n-am nevoie 21

next: Ce ai face daca atunci cand ai venit de la scoala, rupt/a de oboseala, dupa 3 teste ucigase, nea' Guta ar fi in fat calculatorului tau si ti-ar punea o manea sa te mai destinzi putin?
KyuMin.

A: Probabil ca m-as uita ciudat si as incerca sa ignor. Am experienta, nu ma mai stresez. I wanna stay on karma's good side : )

Q: Ce ai face daca ai avea puterea de a schimba ceva, orice in lume?
[center]
[Imagine: BeeGees68.jpg]
[/center]

Nu stiu, probabil as plange. Chiar daca era demon, eu il placeam, deci inseamna ca am tinut la el si imi va parea rau. As incerca sa`l conving sa ramana cu mine, cred, cam asta ar fi ultimul lucru pe care l`as face.

Next: Ce ai face daca te`ai trezi intr`o alta lume, total diferita de ce normala?

Pai asi explora totul pe acolo

Next:Ce ai face daca te-ai trezi in Konoha si Sasuke te-ar saruta?

Pai asta ar fi foarte ciudat.Extrem de ciudat.Nu l-as lasa sa ma sarute,i-as da o palma de nu s-ar vedea.Ehh mai tarziu mi-as cere scuze si poate am vorbi.Cine stie 15.

Next:Ce-ai face daca prietena cea mai buna s-ar muta in alt oras ?


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


Nu mi`ar parea prea bine ... dar as fi fericita daca mi`ar promite ca vom tine legatura si ne vom vizita.

Ce`ai face daca te`ai trezi langa Michael Jackson ?
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)