Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Iasi cere un autograf si la-s ruga sa ma invete acel dans care il face el cand merge cu spatele :...: nu stiu cum se numeste, mi-a mai spus o prietena.. da nha am uitat :eto:.. si dupa asi face o poza cu el19
Randul meu: Ce ai face daca ai afla ca vine sfarsitul lumi si ca tu vei fi singura persoana care ar supravietui:ha: (stiu pun niste intrebari stupide21:24
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


M`as sinucide ... e aiurea sa sti ca toti cei la care ti au disparut.

Ce`ai face daca te`ai trezi intr`un mormant ?
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

M`as culca inapoi.

Ce`ai face daca ai fi intr`un magazin (Cora spre exemplu) si ai trece pe langa raionul "DUREX" iar pe un raft plin de..plicuri [ca sa fiu decenta 21] ai vedea o lampa fermecata gen lampa lui Aladin.Te`ai apleca dupa ea spre acel raft si ai risca sa fii privita ciudat de ceilalti cumparatori fiindca esti fata,sau ai continua sa mergi linistita?

As merge linistita ... sau as pune pe altcineva sa o ia ... 21

Ce`ai face daca ai fi pe strada si cineva ar veni si ti`ar rupe hainele ?
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]

as da in el ca surdu`n clopot.

Ce ai face daca te`ai trezi cu mascatii la usa?
Am sa fac rau de dragul de'a nu face bine
Stiind ca daca fac lucruri rele o sa ma simt bine.
http://myanimelist.net/animelist/bolomaniac

[Imagine: 2448.gif]

As tipa si masi duce in cautare dupa o bata de baseball21
Ce ai face daca te-ai trezi intr-un anime si sa fi fix personajul pe care il urasiti?15
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


m'ash sinucide24 si asa toata lumea ar fi fericita4

ce'ai face daca personajele din posterele de pe peretii tai ar prinde viata si ar incepe sa'ti vorbeasca?4
[center]雅-MIYAVI- is my SUPERHERO♥
[Imagine: 95386.png]

•How high can you fly with broken wings..?•

[Imagine: hurt-11.jpg]
[Imagine: medium_94587.png][/center]

ce'ai face daca personajele din posterele de pe peretii tai ar prinde viata si ar incepe sa'ti vorbeasca?

Simplu21. . . M`as inchina si dupa aceea as rade, spunandu`mi ca`s nebuna sau ceva de genul. . . Apoi probabil o sa`i ating ca sa`mi demonstrez ca nu sunt adevarati si probabil ca as lesina daca imi voi da seama ca ei chiar traiesc. . Ar fi asa de tare105

Ce ai face daca ar trebui sa omori pe cineva, tipul de care esti indragostita spre exemplu [21], fiind in joc viata ta?

Ce ai face daca ar trebui sa omori pe cineva, tipul de care esti indragostita spre exemplu [21], fiind in joc viata ta?

Pai cred ca as face eu ceva,poate un plan sau cine stie,dar in nici un caz nu am sa-l omor pentru ca nu cred ca as fi in stare,desi sunt destul de...razboinica,dar sa omor persoana la care tin,imi este destul de greu.....deci...nu am sa-l omor,vad eu ce fac dar totusi nu as vrea sa mor nici eu 21

Next: Ce ai face daca ai fi pe un camp si te-ar urmari o tornada ,iar la un moment dat nu mai poti fugi...ce faci?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Ce ai face daca ai fi pe un camp si te-ar urmari o tornada ,iar la un moment dat nu mai poti fugi...ce faci?
Ma las purtata de vant. Daca vad ca nu mai am NICI O SANSA, atunci renunt, stiind ca sunt 90% sanse sa mor, ba strivita de cine stie ce, ba aruncata de la 300 metri distanta de sol...

Next:
Ce ai face daca prin minune, ai trai intr-un basm?
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)