Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Ce ai face daca intr-o noapte, te-ai trezi pe o planeta straina, cu nici un om in jur, fiind inconjurat doar de fiinte necunoscute care se holbeaza la tine ?
As incerca sa ma conving ca totul este un vis si ca nimic din toate astea nu se intampla. Apoi as da cu presupusul si as ghici ala-bala-porto-cala in ce an ma aflu.Cum probabil, m-as afla in viitor, as profita de cat de evoluate sunt fiintele acelea si as deveni cyborg ^_^ my dream ^_^. Asa ar fi mult mai simplu sa invat cand ma voi intoarce in lumea mea. Una-doua minute si gata ! Am copiat totul !Voi fi ca un calculator mai evoluat 4
Next : Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata, te-ai uita in oglinda si ai vedea ca ai coarne ??
[Imagine: ItachiSig.jpg]






As sopti primul gand care imi trece prin minte: Chiar sunt malefica! Apoi m`as mai gandi ca daca eu am coarne si sunt reale, atunci pe langa mici diavolite ca mine mai sunt si alte creaturi, deci mi`as lua o sapca si as iesi afara in cautare de ingeri care poate m`ar aduce pe \"calea cea dreapta\". Evident, pe drum m`as gandi de ce am coarne si nu aura. Nu ca m`a astepta eu la aura pentru ca nu`s nici pe departe sfanta, dar cu toate ca nu as fi una dintre creaturile binelui probabil ca as fi in an noua`lea cer, deoarece as sti cu siguranta ca fiintele fantastice exista.

Next: Ce`ai face daca visul tau cel mai maret ar deveni realitate?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Visul meu cel mai maret si imposibil de realizat e sa am doar pentru mine o droaie de tipi hot
Stii ce as face?...as profita la maxim de asta:X 21
Adica mi-as satisface placerile perverse cu ei...si le-as face in ciuda altor tipe, pentru ca eu sunt mai tare
Si i-as transforma in sclavii mei pe viata21

Ce ai face daca nu ar mai exista tipi hot? 22 (deja suna de parca as fi obsedata21)
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

21 Groznic, chiar groznic, cum sa traiesc daca as fi inconjurata de tipi not, cu ce-mi mai clatesc eu ochii ah? :go: 21 Anyway, cred ca as incerca sa transform un tip not, intr-unul hot , asa ca sa moara altii de invidie :yes:

Next: Ce ai face daca ai putea sa fii invizibil(a) pentru o zi ?4
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

Ce ai face daca ai putea sa fii invizibil(a) pentru o zi ?4
Nu cred ca as face prea multe106. Poate m-as duce la Mc sa fur un hamburger sau Mc Puisor, i-as urmatii pe fostii mei colegi care umba cu baiatul care ma place si as vrea sa aud ce zice de mine15. As trage-o de par pe fata cu care nu ma inteleg.
Cam atat^^.

Next: Ce-ai face daca ai fi pus/a sa saruti persoana pe care o urasti cel mai tare?23[ stiu ca e cam ...dar nah
].
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









Welll...... Nu l-as saruta 21......Dar daca totusi viata mea ar depinde de asta.....atunci i-as da sarutu si dupa i-as da un pumn :yes:, asta ca sa nu-l las cu o impresie gresita 21, si eventual sa-l fac sa uite :ha: 21

Next : Ce ai face daca ai ramane ultimul om din lume?
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

Omg o.o Ar fi foarte ciudat ! In primul rand, m-as simti asa...nu stiu. Aleasa, lol = )) Sa ramai ultimul om de pe Pamant, chiar e ceva = )) Ciudat, dar in acelasi timp interesant. Pai, ar fi misto daca as ramane ultimul om de pe Pamant, dar orasele sa continue sa existe. Sa ma plimb asa ca nebuna prin toata lumea : )) Sa vizitez, gandindu-ma ca nu trebuie sa platesc nimic. Sa intru in magazine si sa iau ce-mi doresc. Sa mananc la greu, fiindca nimeni nu s-ar uita la silueta mea xD.
Totusi, ar fi ciudat, cuz...as fi singura. Si am inteles ca omul, daca duce lipsa de socializare ajunge sa se tampeasca. Probabil m-as tampi, as innebuni si in final m-as impusca la randul meu O.O

Next: Ce-ai face daca ai afla ca esti adoptat? ( Lol, nu m-am gandit la altceva o.o )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Ce ai face dacă ai fi adoptată ?

Păi.. Hmmm.. aş fi puţin confuză, dar mi-ar trece.
Anyway dacă am o familie sunt perfect bine, mai bine decât să fiu acolo între restul care nu au şi să tânjesc după o familei.
Da e trist când te gândeşti că acele persoane care ţi-au oferit o şansă, dar nici măcar nu`s părinţi tăi. Şi sincer îmi pare rău pestru cei care sunt la orfelinat.
Dar revin al mine, mă aş fi O.k .
Why ? Cuz : cei care m-au adoptat au avut inimă şi mi-au oferit o nouă viaţă.
Iar eu respect astfel de persoane. Sunt precum gardieni cereÅŸti.

Next: Ce ai face dacă ai aflat că ai un copil din flori ? Hai că o i-au pe o temă asemănător de dezastroasă.. 21

Cum as putea sa ... ,,aflu'' asta? Doar daca as fi in coma timp de 9 luni si dup-aia mi s-ar zice ca ultima partida a fost ,,productiva''.
Iar in caz ca as... afla ca urmeaza sa am un copil nefiind maritata, that's it. I'm gonna be a mommy at only twenty. Some women aren't into abortion.

Ce ai face daca parintii tai te-ar obliga sa te mariti/insori cu o persoana aleasa de ei, pe care tu nu o stii? (daca tot mergem pe tematica asta)
[Imagine: ls.jpg]

Ei bine, nu ar putea sa ma oblige asta e clar, deoarece sunt foarte incapatanat si asta chiar daca m-ar ameninta ca ma dezmosteneste or something. Insa nu as exclude posibilitatea de a incerca sa o cunosc pe fata mai bine inainte, who knows, poate chiar va exista chimie intre noi. Daca ar fi cazul de asa ceva, atunci da, mi-as da acceptul, dar altfel nici gand.

Ce ai face, daca nu ai avea ce face? Intrebare capcana, sa va vad daca aveti imaginatie.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"




Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)