Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Intrebare : Ce ai face daca ai deveni personajul unui fic propriu, sau a unui anime?

Raspuns : Pai chiar miar placea . Cel putin stiu ca daca voi deveni un personaj dintr-un fic sau dintr0un anime voi fi un personaj cu capul in nori si rebel si poate chiar rautacios 21.

Next : Ce ai face daca cineva ti-ar spune : Te iubesc ! ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

Hmm... pai daca as simti si eu ce ar simte persoana respectiva (inafara de fete ca nu-s lesby), i-as sari in brate si l-as pupaci tot. But daca nu e pe placul meu... L-as seduce cu formele mele secsy 21 Apoi l-as lasa sa saliveze jumatate de ora. Si dupa ce ramane fara bale ii dau un sut in fund ca sa aibe reactie 21

Ce ai face daca as aparea in fata ta si as incerca sa te seduc?5
[Imagine: Hm757.png]





hehe.....Nu sunt lesby...si cred..nu as simti nimic special........insa>>Voi fi invidioasa21....
hmm...dar daca as fi baiat>>pai...cred ca n-ai sa scapi asa usor21
Ce-ai face daca mine ar fi sfirsitul lumii?

Poi mi-as lua adio de la cei dragi si m-as aseza in pat pentru a avea o moarte usoara 21

Cfd te-ai trezi cu Justin Biberon scuze Bieber la tine in pat?
[Imagine: EnvYQ.png]

Pai ... L-as face praf si i-as zice ce naiba cauta la mine in pat si sa plece mai repede , pentru ca nu sunt fana Justin Bieber , il urasc din tot sufletul .
Next : Ce-ai face daca a-i intalni-o pe Miley Cyrus ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Cred ca am mai raspuns la ceva de genu...si cred ca tot aici21
Haha ce dejavu...cum am mai spus...nu e preferinta mea de a o intilni>>o prefer mai mult pe Emma..
Q: Ce-ai face daca pleci la scoala si pe linga teza dai si evaluare sumativa la mate?4

Intrebare :Ce-ai face daca pleci la scoala si pe linga teza dai si evaluare sumativa la mate?

Raspuns : Pai pentru teza m-am pregatit => O sa rezolv totul bine => Nota 10 21.
Evaluare sumativa la mate -> imi place matematica => o sa rezolv totul bine => nota 10 21.

Asta as face sau daca as fi varza as copia de la colega mea pe care profa o trimite la olimpiade 19

Edit : 24)) Am uitat sa pun next , deci :

Next : Ce ai face daca ai da nas in nas cu parintii in centru cand ei stiu ca esti la scoala ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

:?? Mi sa intamplat de 2-3 ori dar cea mai credibila scuza venita pe moment a fost: "Poi ... stiti ... aaaa ...<Bingo> Ne-au dat drumul ma devreme ca e consiliu"Dar a mers pana au mai dat si ei pe la sedinta... :s:
Next: Ce ai face daca Ai vedea cel mai dragutz,pufos,micutz si neastamparat catelush...singurel pe strada intunecata? L-ai lasa balta jigodiilor de pe strada sau...alt ceva :pls:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Ah grea intrebare >.< Mi s-a intamplat mamaia a fost de acord sa tinem doi catelusi cateva zile pana a gasit cui sa ii duca la tara :no hope:

Ce ai face dk te-ar enerva una din cele mai bune prietena la culme
[Imagine: EnvYQ.png]

Intrebare : Ce ai face daca te-ar enerva la culme una din cele mai bune prietene la culme ?

Raspuns : Daca ma enerveaza = Iese si o cearta . Ori ii spun ca are dreptate ca sa inceteze cu cearta sau imi apar punctul de vedere si cand fac asta inseamna ca atunci chiar eu am dreptate sau ar mai fi posibilitatea sa ma enervez foarte tare si pentru 2 - 3 zile sa nu mai vorbesc cu ea .

Next : Ce ai face daca cineva ti-ar spune : ' ' Masliiiiiina meaa ! ' ' ?

-> Asta mi s-a intamplat mie ieri , am reactionat ca o brioosa 24
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)