Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Eh..daca e sora mea as iubi-o asa cum e.dat find ca n-am surorii..m-as bucura enorm
NEXT:Ce ai face daca ai mrge linistita pe strada si dintr-o data cineva ar scriga:Ceaw iubire,ce bine te misti.. 15 15


L-as ignora si daca va continua sa se ia de mine , i-as dau una in burta si as fugi cat de repede as putea pana la politie , asta cred ca ar face toata lumea 4 .
Next : Ce ai face daca un prost de la tine din clasa s-ar tot lua de tine ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Oh de cate ori s-a intamplat asta...hai sa-ti zic un caz,de-al meu desigur;Pai s-a luat de mine si s-a ales cu o lovitura cam puternica unde nu trebuie3..dar am avut grija sa nu pateasca nimik rau 3 Oricum sunt buna la bataie..deci nu s-a ales el cu un pupic dulce.Si nici nu o va face vreodata 3
NEXt;Ce ai face daca ai avrea un Miliaard de euro? ;>


cate n-as face .............. in primul rand , mi-as lua tot ce imi doresc .... inal doilea rand , as cumpara toata linia de fast-food McDonald's si toata linia de fast-food KFC ^^ m-as imbogati 4
Next : Ce-ai face daca ai ramane fara mancarea ta preferata timp de o luna ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

:00 nu cred ca ar fi o mare chestie.Spun asta deoarece am patit-o >.< Nu e asa rau..am mai descoperit si eu alte mancaruri desre care nu stiam inainte 21. In concluzie pe de o parte m-as bucura,iar pe ceealalta mi-ar parea rau caci o sa-mi fie dor 21

NEXt;Ce ai face daca ai afla ca esti una din cele mai iubite peroane din lume?


As fi ceva de genul " Ce , eu ? Serios ? Va bateti joc de mine ? Multumesc , Terra , multumesc ! " si le-as face cu mana tuturor 4
Next : Ce ai face daca ai fi persoana din clasa pe care toti o cred fraiera ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Intrebare : Ce ai face daca ai fi persoana din clasa pe care toti o cred fraiera ?

Raspuns : Acest lucru nu se va putea intampla niciodata dar daca totusi printr-un miracol s-ar intampla ca [ , ] colegii mei sa creada ca sunt o fraiera nu au decat . Nu ma intereseaza parerea altora [ in fine depinde de caz ] . Nu totul se invarte in jurul lor si au sa isi dea si ei seama ca nici o persoana nu e fraiera si ca fiecare este bun la ceva.

Next : Crezi ca ai putea sa iti faci viata roz ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

hm...pai nustiu>>nu ca nu as putea>>dar nu vreau sa o fac roz...cred mai mult imi place cum e acum>>ma aranjeaza asa multicolora21...adica sa fie tot roz, sa fie totul bine si frumos cu fluturasi>>>nee...mai bine si probleme din cind in cind**
Ce ai face daca parintii tai ar duce o cearta neplacuta?

Pai ........... M-as duce in camera mea impreuna cu sora mea si as astepta sa se linisteasca apele , dar , daca s-ar ajunge la violenta , as interveni in cearta sau poate le-as tine o morala cand ma satur de cearta lor . Ar fi si o ocazie buna , doar este aproape Craciun si le-as spune ca nu pot si ei sa fie linistiti macar de Craciun in timp ce as plange .
Next : Ce ai face daca ......... ai pluti pe o planeta indepartata fara aer , mancare si apa ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Eu sincer cred ca as pica in hibernare, si voi respira prin pori cu substanta aia care cred ca nu ma va omori, dar de mincat>>pai, ma gindesc ca substanta cu care voi respira va avea si ceva proteine, glucide poate care ma vor mentine ceva timp in viata...dar cum naibi am ajuns eu sa plutesc?....hm...
Ce ai face daca ai deveni personajul unui fic propriu, sau a unui anime?




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)