Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

M-as face ca nu am auzit ............... Sau as merge la omul ala si i-as da eu cateva in fata ...............................................................
Next : Ce ai face daca trupa ta favorita de baieti ar ramane la tin epeste noapte ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

As sta rusinoasa intr-un coltz 24
Next: Ce-ai face daca in spatele tau ar aparea o sora de nicaieri? 21
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Pai... M-as bucura ca am inca o sora21. Inca o sora, inca o persoana careia ii pot spune mereu ce am pe suflet si cu care pot trece impreuna prin situatiile grele. In concluzie, m-as bucura.
Next: Ce ai face daca cel mai mare vis al tau ar deveni realitate?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

visurile mele oricum devin realitatea, deci inrebarea nu merge la mine :] ma rog, oricum, as actiona...multumita? cred ca da. simplu, n-am idei si nici chef acum de deastea.

ce-ai face daca ai afla ca mai ai o ora pana la moarte?
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

As plange T^T 20 . Sunt prea tanara ca sa mor T^T. Vreau sa mai stau pe lumea asta cu surioarele mele, prietenii mei, si restul familiei T^T.
Next> Ce ai face daca ai afla ca suferi de o boala incurabila care te va ucide peste jumatate de an?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Ce-as face?
Mai mai intai as boci o saptamana si duapa as face tot felu de lucruri ilegale si tot as avea o lista cu 1000 de chesti...Imi aduce aminte de cartea aia Before I die..era o fata care avea o lista cu 10 chesti de facut inainte sa moara si la final isi da seama cai trebuie o lista infinita 20

Anywayz ca sa nu fie off topic pun nextu...Ce-ai face daca ai fi pe luna?
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

Nici nu stiu..mi-as incerca norocu sa supravietuiesc dar in principiu nu cred ca voi reusi>><<
Voi incerca sa zbor peacolo sarind, sa caut extraterestri si ceva de genul^^
Apoi ma voi gindi cum am ajuns acolo^^
Next:
Ceai face daca Mosul nu vine?44

As depune o plangere la Polul Nord....................... Stiu sigur ca am fost un copil cuminte, ba chiar am luat un 6 la mate!!!!!!!!!!!!!!!!! Nota asta e raiul pentru mine cand vine vorba de matematica........................ Asa ca l-as reclama ca sa imi aduca acum cadoul.
Next: Ce ai face daca te-ai trezi peste noapte cu toate puterile pe care ti le-ai dorit?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Dă să te pup xD. Cred că...nu ştiu, în primul rând aş crede că este un vis, mi s-ar părea ireal, însă după ce aş vedea că este adevărat, aş face toate prostiile posibile şi imposibile, defapt mai mult imposibile. xD Îmi doresc anumite puteri...cum ar fi să zbor(cine nu îşi doreşte?), să citesc gândurile altor persoane(evil) să fac timpul să se mişte mai greu...să fac să am o groază de bani etc xD. Sunt multe chestii pe care mi le-aş dori :]Chiar foarte multe :]]]

Next: Ce ai face dacă într-o dimineaţă te-ai trezi într-un timp trecut, foarte îndepartat, cam prin 1500? xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Oo! Mai intai as incerca sa gasesc secretul nemuririi, ca peste 200-300 de ani sa fiu tot asa tanara ca atunci cand am ajuns in 1500. Dupa ce as afla secretul nemuririi as incerca sa rescriu istoria xD Sa evolueze lumea mai repede 15 De exemplu anul sa fie 1800, dar vremea sa fie demna de 2011 21 As mai incerca sa gasesc piatra filozofala, ca sa fac oamenii bogati, iar apoi ei ma vor aclama 21) ^_^ (evil me) Da...stiu...scenariul e demn de SF, dar ce conteaza, imaginatia e mare 21

next: Ce ai face daca intr-o noapte, te-ai trezi pe o planeta straina, cu nici un om in jur, fiind inconjurat doar de fiinte necunoscute care se holbeaza la tine ? 21
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)