Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#51
wa, 3 ? awesome 21
Ah,ce să facă ? wtf,e tâmpit,idiot,imbecil,cretin ? :/ ah,păi ar trebuii să-şi pregătească testamentul ,iar apoi să-mi pregătesc eu testamentul...da,cred că aşa s-ar întâmpla.

So' next : Ce ai face dacă Gaara ţi-ar face cadou o chitară ? [ una pe gustul tău,care a costat şi o avere ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

#52
Wow, a fost chiar la fix! La cel care voiam sa fie.
Pai...i-as face cadou o prajitura multumindu-i si sarutandul pe obraz. AWESOME, ador chitara! Plus ca l-as pune sa ma invete sa cant la ea. xD

Ce ai face daca l-ai vedea intr-o seara pe Naruto si Sasuke luptand?
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

#53
-> Ce ai face daca l-ai vedea intr-o seara pe Naruto si Sasuke luptand? <-
In sfarsit lupta mult asteptata. Imi iau scaunu, sticla de cola, popcornu si stau confortabil si privesc lupta. Daca ma apuca vreo nebunie incep sa tip ca nebuna sa se miste mai repede si sa lase vorbaria, ca eu vreau actiune.
Nu ma bag intre ei ca ma trezesc ca vrea Sasuke sa ma ucida, pentru ca nu e problema mea.

=> next: Ce ai face daca Shikamaru ar fi noul tau profesor de imatematica si la ora ar dormi in loc sa predea si sa va pregatesca pentru teza/ bac?
[Imagine: h8v.gif]
 

#54
Ce ai face daca Shikamaru ar fi noul tau profesor de imatematica si la ora ar dormi in loc sa predea si sa va pregatesca pentru teza/ bac?
Păi iniţial, dacă l-aş vedea pe Shikamaru, aş fi foarte entuziasmată, ştiind cât e el de geniu. Şi de asemenea, aş fi foarte sigură că ar fi plăcut de ceilalţi. Şi dacă doarme, problema lui. Nu cre că ar deranja pe cineva, chiar dacă dăm teză sau bac. Şi totuşi, cred că aş încerca să-l trezesc din când în când, rugându-l să ne predea măcar materia nouă, să nu rămânem chiar ca viţelul la partă nouă cu subiectele în faţă.
Next: Ce ai face dacă ar veni Kiba la tine, cu Akamaru şi multe gustări, spunându-ţi să vă uitaţi împreună la un film de dragoste?
She's wiskey in a teacup.



#55
Ce ai face dacă ar veni Kiba la tine, cu Akamaru şi multe gustări, spunându-ţi să vă uitaţi împreună la un film de dragoste?
Aww! Kiba imi pare simpatic si Akamaru... manca i-as gurita lui de cateluus mic (acu' e ditai' paluga, dar...) 8 deci as accepta cu drag si cu bratele deschise

Ce ai face daca c-ai vedea pe Asuma la televizor, imbracat la costum si cantand "Trololo" ?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

#56
Ce ai face daca ai pleca in parc si te-ai intalni cu kiba acesta spunanduti ca te iubeste?
Păi mai întâi aş fi super şocată. What? Am auzit eu bine? Sigur nu visez? Bineînţeles că aş roşi şi m-aş simţi puţin stânjenită că cineva îmi spune mie asta. După ce mi-aş reveni din şoc aş fi în stare să-i spun că mie îmi plac pisicile şi nu aş putea fi cu cineva căruia îi plac câinii şi aş pleca. Sorry, Kiba!
Next: Ce ai face dacă Kakashi ar veni la tine acasă, spunânndu-ţi că vrea să o scoată la întâlnire pe mama ta?
She's wiskey in a teacup.



#57
Ce ai face daca Kakashi ar veni la tine acasa, spunandu-ti ca vrea sa o scoata la o intalnire pe mama ta?
As fi ceva de genul: " Kakashi dear, tu esti tanar si frumos, ce cauti mama aici? Mama il are pe tata so...sorry, dar daca esti baiat cuminte aranjez ceva cu sormea ,) "
Next: (ca tot vorbeam de Kakashi) Ce ai face daca Kakashi ar veni la tine acasa si te-ar intreba daca ii poti returna "acea" carte imprumutata pe care el obisnuieste sa o citeasca.
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#58
Ce carte vrei doar se stie ca eu nu citesc,eu si cand ma uit la coperta mi se parte ca delirez.
Ce ai face daca Deidara te-ar imbratisa numai ca sa-ti simta sani?[scuzatima dar la ora asta sunt perversa rau]
Dragostea este peste tot cu noi dar si cu voi iubeste si castiga o ura foarte mare.Love is a mountain that you climb down laughing and you
crying. It's a mystery that lovers hide in fear when the world
mystery is revealed as love goes a cliché exposed photographic
to light.

#59
Ce ai face daca Deidara te-ar imbratisa numai ca sa-ti simta sani?
Uat dă f... Cred că aş rămâne ceva de genul o.O. Deidara, mamă ce crezi că faci?! Nu i-aş permite în ruptul caplui să facă una ca asta. Asta dacă mi-ar spune ce ar avea de gând. Dacă deja a trecut la acţiune şi s-a atins de anumite parţi ale corpului meu... ei, deja nu va mai vedea lumina soarelui pentru un timp.
Next: Ce ai face dacă Naruto ar intra peste tine, iar tu tocmai să fi ieşit de la duş şi să ai pe tine numai un prosop?
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]

#60
Ce ai face dacă Naruto ar intra peste tine, iar tu tocmai să fi ieşit de la duş şi să ai pe tine numai un prosop?
Iniţial aş fi şocată şi aş rămâne cu gura căscată. Pe urmă aş realiza cât de nasoală e situaţie pentru mine şi as sări cu gura pe Naruto întrebându-l ce pana mea vrea de la mine şi ce e aşa urgent încât să nu aştepte. Nu ar scăpa fără timpanele afectate şi faţa zgâriată XD
Next: Ce ai face dacă Sasuke, Itachi şi Deidara te-ar ruga să le jurizezi costumul de mister, varianta în costume de baie?
She's wiskey in a teacup.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 584.248 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)