Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#41
Nextu : Ce ai face dacă Sas'ke ţi'ar face şuviţe mov, albastre şi verzi în cap ?

Kill 'im! Wait. Did you say Sas'kay? Acel Sas'kay? De ce mi-ar face şuviţe mie? Parcă nu-i ardea de glume... En fin, just kill 'im! Apoi îl resurectez, îl vopsesc în roz şi îl omor din nou. Naruto poate să-mi mulţumească mai târziu.

Next;
Ce ai face dacă Kankuro şi Gaara ar intra la tine în casă, te-ar lua de mâini şi de picioare şi te-ar târî afară la mozol (afară fiind muuultă zăpadă)?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

#42
As tipa si m-as zbate, incercand sa scap, desi nu am nici o sansa *duuh* 21 Pana la urma m-as bucura de faptul ca sunt carata de doi tipi si pana la urma nu mor daca ma trantesc in zapada si-mi iau frecus (la asta te refereai, right?). Bineinteles ca in sinea mea m-as bucura de frecusul primit, desi as tipa la ei si i-as face in toate felurile 21
Next: Ce ai face daca Lee si Gaara s-ar lupta pentru cine sa se uite in albumul tau de cand erai bebelus?
She's wiskey in a teacup.



#43
off topic: va rog sa scrieti raspunsuri mai detaliate ca sa evitati spamul. Folositi-va imaginatia, argumentati. Inca ceva, va rog sa scrieti si intrebarea precedenta in postul vostru ^.^

on: "Next: Ce ai face dacă Lee şi Gaara s-ar lupta pentru cine să se uite în albumul tău de când erai bebeluş? "

Norocul meu ca nu am asa ceva. Doar cateva poze am de cand eram pitica si oricum nu are ce sa fie prea stanjenitor, asa ca i-as lua frumos pe amandoi, i-as aseza pe scaun - ca la gradinita - si le-as pune albumul in fata ca sa se uite amandoi odata. Asa nu mai sunt plangeri. Impacam si varza si capra. Indiferent de ce poze ar fi, tot asa as proceda.

Ce ai face daca Naruto ar veni la tine intr-o dimineata apucandu-se sa iti gateasca si in bucataria ta va fi dezastru?
[Imagine: h8v.gif]
 

#44
Pai as fi ceva de genul:
"Pe bune Naruto ,pe bune?"si dupa aceea i-as multumi ca a incercat sa-mi gateasca dar as fi un pic suspicioasa in privinta mancarii ,pentru ca as vedea ca in bucatarie e dezastru si nu as manca dar l-as aprecia pentru efortul depus si l-as scoate la ramen drept rasplata si dupa aceea las pune sa-mi faca curat in bucatarie drept pedeapsa, *im evil*

Ce ai face daca Hinata ti-ar zice in timp ce s-ar uita la Sasuke :"Mama ce as vrea ca bucatica aia sa vina intr-o seara la mine sa ma invete "cum se gateste calumea"si poate...ai vrea sa vii si tu?"
P.S:Stiu ca Hinata nu e "that kind of girl" dar...orice e posibil10
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#45
Ce ai face daca Hinata ti-ar zice in timp ce s-ar uita la Sasuke :"Mama ce as vrea ca bucatica aia sa vina intr-o seara la mine sa ma invete "cum se gateste calumea"si poate...ai vrea sa vii si tu?

Clar nu aş vrea să merg. M-aş uita ciudat la Hinata şi i-aş arunca o privire gen: "Serios? ". Şi dacă chiar aş vrea să merg, mi-aş înfrâna părerile şi doar m-aş holba după Sasuke, visând şi sperând să vină la mine şi nu la Hinata 21

Next: Ce ai face dacă Sasuke ar vrea să te conducă la el acasă după o întâlnire?
She's wiskey in a teacup.



#46
Previous: Ce ai face dacă Sasuke ar vrea să te conducă la el acasă după o întâlnire?

Howly God, no! Nu că aş ieşi eu cu Saskay la o întâlnire, nu ajung eu la el acasă aşa de uşor. Probabil aş spune da, l-aş lăsa să mă conducă, şi dacă se comportă frumos, mai merită să meargă la încă o întâlnire cu mine. Dacă mintea-i stă la "dirty things", o palmă serioasă pe scăfârlie şi adio, frăţică.

Next: Ce ai face dacă Sakura şi cu Deidara ar veni la tine şi te-ar ruga să le fii naş/naşă la nunta lor?
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.

#47
Previous: Ce ai face dacă Sakura şi cu Deidara ar veni la tine şi te-ar ruga să le fii naş/naşă la nunta lor?
Vai vai, as fi onorata sa le fiu nasa. Spun un mare "Da" si dupa ma apuc si dau anunturi si invit de la cel mai mic prieten pana la cel mai mare. Facem o nunta de milioane, nici la TV nu vezi asa ceva. Ehe, imi rasfat finutii si le voi face cadou si luna de miere, poate ii trimit la Paris sau pe vreo insula. Punem pe masa si banuti, ca sa aiba finutii acolo. Facem o mare familie :]]

Next: Ce ai face daca Madara ar veni la tine si ti-ar oferi putere, in schimb tu trebuie sa-l ajuti cu planul sau?
[Imagine: h8v.gif]
 

#48
Hmmm. greu..
Pai avand in vedere ca eu tin cu personajele pozitive si sunt sireata ca o vulpe s-ar intampla in felul urmator:
Madara: - Iti dau putere sa ma ajuti. Vrei?
Eu:-Sigur.
Apoi l-as ajuta si cand am ocazia perfecta il tradez si ii ajut pe Naruto si restu sa-l bata si avem un happy end :d.
Next: Ce ai face daca...te-ai intalnii pe strada cu Jiraya care ti-ar spune:
-Simt o chakra nemaipomenita... Ai putea devenii un ninja extraordinar. Vrei sa vii cu mine sa te antrenez?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#49
Normal ca as merge cu el sa ma antrenez ca sa devin un ninja grozav. Ma si vezi pe mine rupand pe acolo copaci antrenandu-ma cu el. Ar fi foarte tare,deci i would go with him. Poate m-as intalni si cu Naruto mai stii? Poate mergem la un ramen ceva.
Asa my turn *evil smile*:Ce ai face daca Sakura ti-ar propune sa mergeti la Sasuke acasa sa-l spionati cand se schimba?
Ia sa va vad,eu as merge21 glumeam
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#50
>=Ce ai face daca Sakura ti-ar propune sa mergeti la Sasuke acasa sa-l spionati cand se schimba? <=
>Doamne, daca vrei tu Sakuro sa te duci sa-l spionezi in asa momente intime bafta, eventual ia-o pe Ino, da' nu pe mine. "Eu sunt copilul model al familiei si trebuie sa ma respect 21"<. Cam asta ar trebui sa raspun nu-i asa? Ei bine, eu voi raspunde : "Prea bine, da' la ce ora? tu chiar asa de obsedata esti incat stii la ce ora se schimba de haine?sau e doar dupa noroc? in fine. Vin cu tine da' imi ramai datoare daca ne prinde O.K.?Deci..ca sa scurte toata palavrageala asta inutila : "Da ma, vin de ce nu?"

Intrebare : Dupa ce ai petrecut o noapte fierbinte cu Naruto, fiind beti, acesta vrea sa-ti inapoieze a doua zi lenjeria intima de fata cu mama ta. Care sa nu uit, te credea la o cea mai buna prietena. Cat de urat ai face? L-ai omora sau pur si simplu iti iei lenjeria din mana lui? Eu una as face ca trenul in gara! (daca asta se va intampla, insa mie?niciodata de fata cu mama sau tata!)(imi cer scuze daca cineva a mai postat ceva de genul acesta, dar este tarziu si nu stau sa le citesc pe toate...)
~~ Just because You know my NAME doesn't mean you know Me!~~
\TrUsT YoUr CrAzY iDeAs/

L, did you know Death Gods only eat apples??



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 584.228 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)