Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... [3]

#11
D-D-Doamne o.o Doamne, Dumnezeule mare si atotputernic =]] De ce nu m`ai facut baiat? Deci daca as fi fost baiat, pacat ca nu sunt [blufez] nu cred ca m`as abtine si as sari pe ea ca un tigru pe prorpia sa prada =]]. Fata e bunaciune ce vrei? Daca sunt fata, si sunt fata =]], nu as cam face nimic >.> desii prefer prima varianta, suna mai sexy.

Ce ai face daca l`ai gasi pe Sasuke lesinat, gol pusca si pe burta lui scriind Te`am facut iubire, Cu dragoste...-numele tau- ?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#12
Ce? Bine, fie cum spui tu. Poate aş anunţa pe cineva, l-aş ajuta eu şi aş încerca să aflu de ce scrie asta pe burta lui. Nu aş plânge, nu nimic. Nu mă prea interesează de el.

Next: Ce ai face dacă în lupta finală, Naruto l-ar omorî pe Sasuke pentru a te apăra pe tine?

#13
Ce ai face dacă în lupta finală, Naruto l-ar omorî pe Sasuke pentru a te apăra pe tine?

OMG!! Sasuke nu ar vrea sa ma omoare!. Si daca ar fi asa...as sari in bratele lui Naruto si l'ar saruta. 71 (Sorry, lipsa de inspiratie.)

Next'u: Ce ai face daca le'ai vedea pe Ino si pe Sakura tragandu-se de par una pe alta chiar in fata ta...?
My dream never ends...
[Imagine: 10pvn8y.jpg]
[Imagine: 5504958.gif]
Pls, da un click! 108 pupic

#14
Mda ...Pai nu le am la suflet pe niciuna din ele asa ca...Watch at the show baby! Desigur cu o sticla de Cola si o punga de floricele, ca cine stie cat o sa stea astea doua sa se bata...
Next:Ce ai face daca...Akamaru ar venii la tine la usa de diminata cu o pereche de lenjerie rosie si un biletel pe care scria : "Ai fost fantastica, papusa! Cu dragoste Kiba" ?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#15
o_o M-as soca si as rosi toatttaa! Si dup-aia m-as screme sa-mi amintesc ce s-a intamplat intre mine si Kiba.
Si daca tot nu-mi aduc aminte, l-as lua frumusel pe Akamaru de ceafa si l-as duce la stapana-su, sa nu se mai tina de prostii! Iauite la el...

Ce-ai face daca Utakata s-ar holba la tine si ar izbucni in ras fara niciun motiv?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

#16
I-as trage privirea mea de "Care-i treaba?!" (n-ati vrea sa vi-o fac) si in rest nu stiu cum as fi reactionat pentru ca nu cunosc motivul...
__________________________________________________________________

Ce ai face daca ai afla ca esti sora/fratele lui Sasuke si Itachi?


#17
Mamaaaa! Poi m-as distra cu ei, as face poze, ne-am juca "adevar sau provocare", l-as pune pe Sasuke sa-l pupe pe Itachi pe nas 21
Multe as face...

Ce ai face daca ai primi o scrisoare de amor de la... Killer Bee?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

#18
As folosi cele mai acide si enervate cuvinte care mi-ar trece prin minte ca sa-i raspund. Nu prea il am la suflet, deci.... Bineinteles la sfarsit as scrie frumos: Imi pare rau, dar nu pot sa raspund sentimentelor tale. 21
Next: Ce ai face daca ar veni la tine Kiba si te-ar lua pe sus, ducandu-te la Sasuke?
She's wiskey in a teacup.



#19
As tipa la el ca o nebuna, poate chiar l-as lovi putin, dar forta mea nu se compara cu a lui. Pana la urma ma resemnez si astept si eu sa vad de ce ma duce acolo. Dupa ce ma lasa jos, ii ofer doua palme, sa ma tina minte. O mica amintire de la mine. Acum sa plec sau nu? eh... ce conteaza, ascult si ce are de zis Sasuke dupa "adio"

Ce ai face daca Itachi ar fi noul tau profesor de sport si te-ar alege pe tine pentru a participa la un concurs [asta inseamna antrenamente alaturi de brunet]?
[Imagine: h8v.gif]
 

#20
Hmm... Daca m-ar lua din timpul orelor pentru antrenament as accepta. Insa daca nu l-as refuza fara sa stau pe ganduri.

Next: Ce ai face daca DEidra ti-ar fura telefonul si ti-ar citi mesajele care ti le-ai dat cu Naruto?
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca..... white angel 1.580 576.400 28-02-2011, 02:07 PM
Ultimul răspuns: just~ur~average~bch


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)