Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

As fi privi amuzata la acel spectacol, plecand dupa ce ma plictiseam.

Ce ai face daca intr - o noapte, uitandu - te pe geam l-ai vedea pe Naruto, care in loc sa - ti cante o serenada romantica, incepuse sa cante o manea? [lipsa de inspiratie]

As bufni in ras, dupa incepand sa fac ca o posedata ca nu mai am aer. Apoi l-as trimite acasa la ma-sa cu manelele lui cu tot.

Ce-ai face daca ai sta in banca cu Sai, acesta leganandu-se pe scaun, si brusc, la ora de mate, sa faca "Buff!" cu scaunul si sa-l vezi cu cracii-n sus?
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

=]]] As muri de ras, pe bune =]] si cred ca de la atata ras as veni si eu cu craci in sus =]]]

Ce ai face daca Naruto ar manca placinta cu mere si ar da pe tine ;> mai exact pe sutien si s-ar oferi sa ti-l stearga? =]]

(lalalala preeeaa scurt lalalalala fumam lalalalala toata ziua lalalalala)
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Hy all!
Paaaai.....
I-as da peste mana. El nu stie ca nu are voie sa puna mana in locuri indecente?
Apoi i-as da una pentru ca m-a patat!
Next: Ce ai face daca ....Lee te-ar ruga sa-l ajuti sa se penseze?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Me: Ok sweetie, but mind that I haven't done this before :evilgrin:

Ce ai face daca ai ramane singur pe o insula pustie cu sasuke, in urma unui naufragiu? xD


M-as da cu capul de nisip. Nu as putea alege pe altcineva? Din cate stiu eu, Sasuke se tot plange pentru cat a suferit si tot sufera. Ca si-a pierdut familia. Ca si-a pierdut clanul. Bine, frate. Nu a fost singurul. Nimeni din Konoha nu a devenit rebel pentru cat au pierdut. I-as spune asta. As deveni psihologul lui 21

Next: Ce ai face daca Lee ar fi fratele tau si ti-ar spune ca e bi, dar ti-ar cere sa promiti ca nu vei spune nimanui, apoi s-ar cupla cu prietenul tau cel mai bun?
[Imagine: ak8THBQ.png]


ehh asta e, daca prietenul meu imi iubeste, de ce sa stau eu in calea fericirii lor Smile...bine ca nu era iubitiul meu :_:

ce ai face daca kankuro te-ar ruga sa-l lasi sa te faca una din marionetele lui ?

I-as spune ''No way fraiere''!

Next: Ce ai face daca Itachi te-ar ruga sa il ajuti sa isi aleaga o noua noanta de oja?
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

I-as sugera argintiu... sau auriu... nu stuu` d-astea!

Ce-ai face daca Tobirama (al doilea Hokage) ti-ar cere 3 lei, pe stilul lui Mucea ("Nenea, dai si mie 3 lei? Daca nu-mi dai te ling!")
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

Iaş da ăia trei lei şi un picior în fund .

Next : Dacă într-o zi când te plimbeai liniştit într-o dispoziţie perfectă vine Naruto înbrăcat în zdranţe strigând şi cântând către tine : Să te-a jute Dumnezo !
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.528 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.863 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.780 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.695 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)