Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

As refuza,stiind ca o sa ma bata...21
So..
Next: Ce ai face daca ... Yondaime-sama(respect! 16 ) ti-ar fi coleg de clasa?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Oh, as fi in extaaaaz *da vezi sa nu:]* Nu, chiar ar fi misto. Noi doi am fi frati teroare;> Sau cei cu caterinka.:]]

Ce ai face daca exact in acest moment Saske' ar intra pe geam si te'ar imobiliza la pamant?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Hmm. :3 Am sa accept, insa exista doua posibilitati.
Ori el sa invinga si atunci nu as face nimic, ori eu sa inving si ..tot nu as mai face nimic.

Next: Ce ai face daca i-ai surprinde pe Sasuke si Itachi in camera ta intr-o scena mai hot? (n`am inspiratie)[posturi unite]
OMFG. ce repede jucati o,o.
Am cam ramas in urma 24

Omfg, as izbucni in ras si nu m'as opri vre'o 10 minute=]] Apoi i'as expedia in alta camera>.>

Next: Ce ai face daca Sakura - kun ti'ar face cadou o vila roz cu piscina roz si masina roz?^^
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Rooz bleah, le vopsesc in negru 21.

Next: Ce ai face daca Naruto ti-ar cere sa afli daca Sasuke il place?
[Imagine: YWk6O.jpg]

As zice: " Nu ma baga si pe mine in asta. Stiu ca sunt vara'sa dar totusi nu ma intereseaza pe cine place !" Asta as zice, dar apoi as deveni curioasa si as face investigatii fara ca Naruto sa stie iar daca as afla ceva nu i-as zice 15! I am so Baaaad!

Ce ai face daca Orochimaru te-ar intreba daca nu vrei sa mancati sushi impreuna, acesta fiind facut din limba lui pe care si-a operat-o de curand? 24.

as face ca Sakura, l-as ateriza in spatiu, sii fuuu dus sa fiee 24, vrea sa fac infract aici 24)

Ce ai face daca Naruto ar veni la tine acasa si ti-ar cotrobai prin frigider in cautare de ramen 21?

Well.....
WTF?
I-as zice :- Bai nemancatule! N-am ramen ! Du-te si munceste daca vrei sa manaci! Apoi l-as da frumusel afara.(im so evil(6) )
Next: Ce ai face daca.... ai merge pe strada si ai da de Sasuke cere e cu (,)capul in jos (sunteti la 2mm unul de altul)?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

OMFG, OMFG~! As face ca o disperata, o dependenta de aer, o crizata!~ Apoi m'as calma, l'as lua acasa si toata lumea ar uita de existenta lui Saske' ^^

Next: Ce ai face daca Itachi - kun te'ar alerga printr'un parc fara motiv?^^
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Omg ! 24 As continua sa fug pana mi-ar pierde urma 24

Next--> ce ai face daca hinata s-ar bate cu tine pentru ca esti iubita lui naruto 4
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.519 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.856 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.770 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.675 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)