Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

What the...?! Balet?! Zau asa Lee ai cam luat-o pe aratura! No way! Sau poate...doar daca imi iau si mp3-ul cu mine si in timp ce eu ascult o melodie Rock sau Dance, Lee poate sa danseze balet pana ii cad picioarele! 21

Next: Ce ai face daca l-ai lasa pe Tobi[Madara] sa se joace la calculatorul tau si a doua zi sa iti vezi toate fisierele pline cu muzica Rock si cu poze yaoi cu Sasuke si Itachi? [a da si langa pc sa gasesti un biletel pe care scrie: Mersi ca m-ai lasat sa ma joc pe calculatorul tau! Love ya!hug"]
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

Formatez tot calculatorul, si-l urmaresc pe Tobi dandu-se de ceasul mortii ca nu mai poate sa flirteze pe messinger.
Ce ai face daca ai fi muscat(a) de fund de un caine dupa care te-ai intepa din greseala intr-un cui ruginit, ioar la sfarsit ai cadea intr-un rahat plin de viermi, si astea toate in fata colegilor de clasa?
Daca lumea nu are exemple, fi tu unul.
Fugi de rautate! Fugi, omule, fugi!


Dumnezeu vindeca ce medicii nu au putut: https://www.youtube.com/watch?v=21ijUVwpsfA

Iisus vorbeste despre viata si moarte: https://www.youtube.com/watch?v=lLGE5tUq50U

Si unde-i chestia legata de anime-ul Naruto? Am pierdut-o eu? Atat de tare am chiombit sau ce?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Bine ..
Pai...
Nici eu nu vad legatura k animeul Naruto..

Deci pun alta intrebare: Ce ai face daca Kba te-ar ruga sa ai grija de Akamaru pentru o saptamana?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

As avea grija de el, imi plac cainii, dar nu inainte ca Kiba sa ii spuna lui Akamaru sa ma asculte10

Next: Ce ai face daca ai fii la sala de fittness[parca asha se scrie106] cu toate celelalte fete din Naruto si singurul baiat de acolo ar fi Jiraya care se holbeaza la formele tale?
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

M-am obisnuit cu perversii ca astia care se holbeaza78, totusi, i-as face pe plac si m-as "fatai" mai mult prin fata lui ..21)

Next: Ce ai face daca ai fi exmatriculat din scoala ta, iar parintii te-ar trimite la academia ninja, unde l-ai avea ca sensei pe Guy [lipsa de inspiratie ..46]
[Imagine: YWk6O.jpg]

Vai de mine! Si o sa ma puna sa port costumu ala ridicol si sa fac antrenamentele alea?
Mai bine merg la scoala de corectie!
Ce ai face daca ai vedeao pe Sakura sarutandu-l pe..Lee?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Unu...Yachhh!!
Doi: Aş filma totu. Aş pune pe Youtube şi prima persoană căreia i-aş arăta filmu ar fi Sasuke. 19

Next: Ce ai face dacă Sakura ţi-ar face avansuri, indiferent de ce sex eşti. [ lipsă inspiraţie ]
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]

As trimite-o la plimbare imediat deoarece: nuss nici pe invers si nici nu o suport prea mult.

Next: Ce ai face daca Lee ti-ar spune ca isi ia viata aruncandu-sa in gol de la o mie de metri inaltime, daca nu iesi cu el la o intalnire romantica. (Cam banala dar nam idei)
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you

Sa se arunce ..21

Next: Ce ai face daca Deidara ar venii la tine pe la miezul noptii spunandu-ti ca vrea sa ii faci parul pentru o petrcere de homosexuali ..?
[Imagine: YWk6O.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.689 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)