Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Pai...
As zice un: biiine... dupa care as inchide inceet usa sa poata baiatu sa termine linisti dusu/concertu 21
Ce ai face daca...l-ai vedea pe Naruto citind din jurnalul lui Sasuke?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

L-aș pârâ! * Mwahahaha!*


Ce ai face dacă Naruto ar pune un blestem pe tine?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

L`as blestema si eu *muhahahaha*
Ce ai face daca ai primi` un biletel de la Deidara cu o inimioara pe el si in interiorul ei sa scrie numele tau ? xD *romantic sound*
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

Oow, m-aș înroși cu siguranță la față și.. uhm, probabil că l-aș lua pe urmă la întrebări. :]]
Hmm, ce-ai face dacă.. Neji te-ar amenința în cazul în care nu ieși cu el în oraș, se aruncă de pe bloc? ._.'
[center][Imagine: shut_u10.png][/center]
[center]I'll bite you to death.[/center]
[center][Imagine: 7b7c1b0eb67cb5678676ee99cd909d5a.gif][Imagine: The_Gazette__Ruki_by_Tokisama.png][Imagine: cookie_monster_stamp_by_umbrehla-d3fppvm.png][Imagine: Reita_Stamp_by_SyrynLauncher.gif][/center]

Probabil as accepta sa ies cu el doar ca sa nu se arunce de pe bloc. (nu vreau sa am pe nimeni pe constiinta). 3

Next: Ce ai face daca Lee ti-ar darui un costum ca al lui de Craciun?
[Imagine: blue_exorcist_wallpaper_by_t1a60-d3nueum...1312183373]

M-ar bufnii rasul ..21, dar totusi as scapa un "multumesc" printre dinti ..21 [gestul conteaza71]

Next: Ce ai face daca mama ta ar venii la tine si ti-ar spune ca Sasori este fratele tau de mult pierdut?
[Imagine: YWk6O.jpg]

I-as spune:
Nu merci, ca mi-a ajuns soramea!

Ce ai face daca.... Gaara ti-ar zice ca te iubeste?
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

Hmm... cam imposibil 21 Umm. i-as zice: Gaara... eu am ochi numai penturu NaruGaa. Ori amandoi ori ba XD Daca faci o caseta in care ti-o tragi cu Naruto bineinteles tu uke... mai vedem noi si poate vom deveni prieteni XD yup i love yaoi XD

Next --> Ce ai face daca l-ai prinde pe Naruto viiolandu-l pe Gaara 19

As chemao pe Pschyo sa vina sa na uitam dar nu inainte sa-i zic sa aduca niste pungi de popcorn si mult suc in timp ca eu pregatesc sesloangele si ii conectez pe ce-i doi la DVD ca sa le putem schimba pozitiile 15 24

Ce ai face daca Sasuke ar muri ucis de Naruo 15)

Clap your hands !
Ar fi chiar o scena frumoasa : > Cred ca i-as multi lui Dumnezeu, dupa care as dormi ca un copil la noapte, gandindu-ma cate minuni sunt pe Pamant : )).

Next: Ce-ai face daca Rock Lee te-ar obliga sa-l urmaresti facand balet ? : >
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.565 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)