Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Nimic. E treaba lui de cine se îndrăgostește,nu?

Ce ai face dacă Kiba ar venii la părinții tăi să le întrebe dacă îi dau permisiunea să te i-a de soție?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Oooooo
Nu m-as supara deloooooooc. Adica.... e destul de dragutz si are un caine, UN CAINE !!!! Numa sa vina peste 11-12 ani ca acum.... ar fi scandal [doar tata e expert la asta xD]

Next:Ce ai face daca Sasori ti-ar zice ca te iubeste si ar vrea sa te transforme intr-o papusa ca sa te aiba pe veci ? [asa a facut ci cu parintii ]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

I-as spune Eu te urasc[desi nu il urasc] si as fugi si m-as ascunde.

Ce ai face daca Hidan ar veni la tine deghizat in moartea cu coasa[scuzati de cacofonie O.o], intr-o seara in care nu ar fi curent electric, iar tu fiind singur acasa?

As lua coasa si i-as trage una in locu` sensibil sa vada cu adevarat cine e moartea . 21

Next : Ce ai face daca Naruto ar veni la tine si ar spune < meow 108 , ma lasi sa stau in poala ta ? > >
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

Eu o să spun : Da,desigur. N-ai vrea să te și mângâi? ;; )


Ce ai face dacă Naruto ți-ar dedica o serenadă?

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

L-as primi in casa 15 , l`as tranti pe pat , i`as da o sticla de votka si da`i frate . 19 Mancala`r mama sa`l mance ca e adorabil . 108 <3
Next : Ce ai face daca i-ai prinde pe Sasuke si sakura in baia ta si isi fac de cap ? 15
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

Mi-ar placea sa vad asta... Adica sa fim seriosi. Cine n-ar vrea sa vada cum Sasuke o rupe in bataie pe Sakura ? Si dupaia ar fi randu meu sa imi fac de cap cu Sasuke... Problema e: Cum ? Sa il inchid intr-o camera izolata fonic cu (virgula) Karin ?

Next:Ce ai face daca Itachi s-ar intalni cu Byakuya (din Bleach) si ar hotari sa faca propriul lor sampon ? A, da... si sa ti-l dea tie sa il testezi xD
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

Nu, multumesc, eu nu testez nimic. Sa si-l faca si sa fie sanatosi, eu nu cumpar !

NEXT: Ce ai face daca, dupa lupta cu Sasuke, Naruto ar muri si in ultimele clipe ale vietii ti-ar spune sa devii tu Hokage [ca o ultima dorinta] ?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

As strange pumnul si as spune mandra : < Dattebayo ! Am inteles ! >

Next : Ce ai face daca la ora 1 noaptea ar veni Kisame la tine cu o masca faciala pe fata sa te sperie ?
[center][Imagine: 17d10516.gif]
Listen true music xD

Smoke the life ,
Cuz` life smoke you. xD[/center]

Cum nu ma speriu prea usor, probabil as incepe sa rad.

Ce ai face daca Shino s-ar casatori cu mama ta?

Vreau să-l stiu fericit şi să ştie că atunci când o să fie pregătit, o să fiu mereu acolo pentru el. Îmi pare rău amice! Mi-aş fi dorit să fi văzut că ai luat-o pe poteca greşită. Te voi iubi mereu pentru ce ai făcut pentru mine. Multumec! Mi-aş fi dorit totuşi să fiu eu aceea micuţă prietenă a ta pe care să o iubeşti şi nu de care să te îndrăgosteşti.
Cu un suflet infantil, pierdut în întuneric, micuţa ta mereu cu capul în nori.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.523 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.860 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.772 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.689 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)