Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

L-aș felicita.Dar mai întâi avertizez tot globul pământesc! *laughs*


Ce ai face dacă Naruto ți-ar spune că vrea să o ceară pe bunică-ta de soție?15

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

24 ...as incepe sa rad si i\'as zice k mai intai ar trebuii sa se sinucida si apoi poate sa o ceara de sotie21

Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si te\'ar obloga sa te mariti si tu cu el ,chiar daca mai are inca vreo 7 sotii ?5 (cam ciudata intrebarea da\' nu am inspiratie10)
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

Eh, 2 palme peste fata o sa-l ajute sa-si schimbe mintea.

Ce ai face daca Kakuzu te-ar jefui?21
[Imagine: LT_Shirena.gif?1239845173]

Ce ai face daca Kakuzu te-ar jefui?
L-as jefui si eu, dar de data asta l-as lasa fara nimic.I love money ... Yondaime Deci, el va ramane fara avere, fara casa, chiar si fara haine .
Next : Ce ai face daca Hidan te-ar blestema???
[Imagine: ItachiSig.jpg]






Pâi I\'ll give him dă look: o\'really? Apoi mă apuc să-l gâdil cu o pană lowl 21


Ce ai face dacă Anko ţi-ar băga mâna-n pantaloni? 21))))
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

O.O AAAAAAAAA? Cum adica daca mi-ar baga mana in pantaloni? 17 Adica este ea mai perversa decat Sasuke? Nenene, i-as rupe mana si as bate-o cu ea. Iauzi sa imi bage mana in pantaloni :...:
Next: Ce ai face daca, seara precedenta te-ai imbata si te-ar trezi de dimineata cu Lee in pat?21
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

Aoleu! Aoleu! In primul rand as sta cateva minute bune sperand ca este un vis, apoi cred ca mi-as reveni. I-as spune sa stea mai comod si sa se ridice de pe pat ca e cam tare ^^\" As accepta sa ii ascult trecutul, doar daca nu ar plange. And maybe l-as ajuta sa o cucereasca pe Sakura 105


Next: Ce ai face daca Karin ar vrea sa fie cu tine si vrea sa-l omoare pe Sasuke pentru a-l uita?

nu sunt pe invers....si desi nu ma omor dupa sasuke i\\\'as zice k mai bine ar incerca sa\\\'l uita fara sa\\\'l omoare...k oricum dak gaseste pe cineva nu o sa\\\'l intereseze de ex dak ea zice k nu ii mai pasa de el


Next :ce ai face daca neji ar veni la tine la balcon sau geam(dak nu ai balcon) si ti\\\'ar canta o serenada sub clar de luna ...si la sfarsit ar urca pana sus la tine si ti\\\'ar oferi niste trandafiri si un sarutpupic ?
Cine iubeste trandafirul trebuie sa suporte si spinii .

Păi,probabil că aș accepta serenada și trandafirii ,dar sărutul ,nu.
Eu,în loc de o îmbrățișare sau un sărut i-aș returna o palmă.


Ce ai face dacă Sasori te-ar invita la un concert Scorpions?15

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ce ai face dacă Sasori te-ar invita la un concert Scorpions?
Probabil as fi crazy si as striga de m-ar auzi si alpinistii. Apoi as accespta si m-as distra la concert. Ar fi super- funny 4 . Dar am ramane doar friends. Nimic altceva ...
Next : Ce ai face daca Deidara ti-ar aranja parul si ai arata ca Mortisha Adams ?
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.563 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.881 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.794 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.700 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)