Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

Dacă aş avea timp, probabil aş accepta. Why not? Ar fi chiar interesant, cu toate că nu mă omor dupa ceai.xD

Ce ai face dacă..Neji ar fi noul tău profesor de mate? :]]
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

Oooo15
Pai chiar nu stiu, probablly as invata destul de bine. Adica HELLO is kinda cool.

Ce ai face daca dintr-o data Tsunade ar vrea sa te faca un ninja?
[Imagine: tumblr_lo5abxicnP1qindnxo1_500.gif]

Tsunade o//o
Asi fi Tsunade 3 :ha: ca Tsunade 2 e Sakura desi la antrenamente... :dead:
Next: (Avertizare sunt perversa) Ce ai face daca te-ai trezi in pat cu Jyraia si ti-ar zice ca esti foarte buna la pat 21 pentru baieti
Next:Te-ai trezi tot in pat cu Hinata goala langa tine si ti-ar zice ca mai vrei o data 21 sarutandu-te 21 :ha:
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

f**k, cred ca m-as incinera automat. Ar trebui sa existe un buton pentru asta. Apoi, mi-as reveni si m-as intreba daca am baut peste masura seara trecuta. Si daca da, inseamna ca ar trebui sa traiesc cu o amintire uitata si cu...scarba de mine, god.

Ce ai face daca Gaara si-ar vopsi parul verde? Si el ar fi iubitul tau.
[Imagine: ak8THBQ.png]


OMG o.o" Cred că i-aş da o mamă de bătaie are un păăăăr frumos T_T >.> şi m-aş despărţi de el. -.-"

so.. cum nu am nici inspiraţie T-T
Să presupunem că stai la o fermă de oi..
Ce ai face dacă Sasuke ar veni la tine şi ţi-ar spune că dezvirginează oi pe gratis ? 65

M-ar bufni râsul. Defapt, mai bine spus, aş începe să râd isteric, după care l-aş întreba dacă e nebun, chiar dacă aş ştii sigur că a înnebunit.

Ce ai face dacă Choji ţi-ar spune că îţi vei găsi sfârşitul dacă nu te culci cu el?
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

Ias baga un mar in gura si iasi zice "mori"! lasi tine pana se sufoca

Next: (Avertizare sunt perversa)Ce ati zice daca va-ti trezi mama a clanului Uchiha find casatorit cu Sasuke Uchiha, Naruto cu Gaara, Sakura cu Ino, Temari cu Tenten, Neji cu masa, Hinata cu Akamaru, Kiba cu Shino si ar veni Sasuke la tine noapte si ti-ar zice "Hey baby esti gata de inca o noapte fierbinte " si acelas lucru pt baieti doar ca cu Ino21
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

ok, deci nu prea ma inteles partea cu toti astia: adik Neji e casatorit cu masa? si hinata cu akamaru?:Oor what? in fine 78 poi cred k as ramane socata vre-o juma de ora, adik eu mama clanului uchiha? asta mi-ar placea15 mai mult dak ar fi itachi in locul lui sasuke20 ok

so, next: ce ai face daca ai fi impreuna cu Pain si intr-o zi ar veni la tine si ti-ar spune k a ramas ipotent dupa ce sa culcat cu Itachi15...105

In primul rand m-as desparti de el, apoi i-as spune ca nu o sa mai zic la nimeni ca a ramas ipotent daca ma lasa sa-l privesc cand se mai repeta scena dintre el si Itachi=p~ (iubesc yaoiul)

next: Ce ai face daca l-ai gasi pe Naruto in casa ta, proband rochiile de seara ale mamei tale, in timp ce Sasuke ii face fotografii?
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."

As ramane ceva de genul : Whuut? O_O Ce faceti voi doi in camera mea?
Bineinteles, i-as admira apoi, adica pe Naruto, ca el probeaza hainele, si i-as da ceva sfaturi cum ar fi ca ii sta mai bine cu pantaloni. L-as ruga apoi pe Sasuke sa ne faca si noua niste poze xD


Next: Ce ai face daca l-ai vedea pe Jiraya in bikini in bucataria ta, gatind clatite?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.519 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.856 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.770 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.675 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)