Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

A.... eu sunt handicapata si nu stiu sa joc ping-pong 21. Deci pauza.

Ce ai face daca ar veni la tine Gaara si ti-ar spune ca e fratele tau? [Hai ca n-am inspiratie (:]

Nimic ! Bine`ai venit in familie : )

Next ; Ce ai face daca Sasuke ti-ar omora ...animalul de casa ? : ))

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Ce?!?! L-as omori si eu pe el intr-un mod foaaarte dureros....Si dupa, cu un jutsu, mi-as invia catelul 4.

Ce ai face daca ai transforma-o pe Sakura din greseala in broasca? [[:
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

"Aleluiaaaaaaaaaaaa! A dat Domnu' să am şi eu noroc o dată în viaţăăăă!". Aş fi really happy din moment ce mi se pare o plângăcioasă.

Ce ai face dacă nu ar mai fi niciodată-niciodată Sasuke ?

Nimic. 21 Nu imi prea place personajul. Doar seiyuul. 105

Ce ai face daca Sasori ar vrea sa te transforme in marioneta lui? 15
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

Pa Sasorii ^^ ! : ))

Next ;Ce ai face dacă Gaara ar încerca să`ţi fure wc`ul cu scuza că acasă n`are aşa ceva ? = )))
xD

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

=]]
Lol Doamne :]] I'as zice ca e mai placut in natura15

Ce ai face daca nNeji ti-at face avansuri?15
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

I'as spune sa isi caute o fata 39

Ce ai face daca ai afla ca deidara e defapt fata ?
[Imagine: 81940026991692016888.jpg]
All I Wanna Say is That They Don't Really Care About Us.

Nu m'ar mira sa fie o 'Deida' :]]

Ce ai face daca Hotaru [aia care statea dupa jinchuuriki lui Raijuu BBiju-ul cu 6 cozi] ar vrea sa o ajuti sa il imprezioneze pe Utakata-sama [jinchuuriki-ul]?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

N`am timp :] Sorry girl ^^ . : ))

Next ; Ce ai face dacăă l`ai vedea pe Sas`ke sărutându`ţi mama ? 17 . [ lol . ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.528 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.863 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.780 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.695 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)