Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Depinde cum o sa ma tunda, daca chiala--> il omor fac crima, direct fiind spus daca m- ar coafa cum nu mi- ar place il fac *chhhhh* deci Naruto... sorry 24

Cf daca SAsori te- ar invita la o cafea?

Avand in vedere ca Sasori is very cute... normal ca as accepta... poate poate iese ceva2121


Cfd la petrecerea ta in pijamale, in timp ce va schimbati pijamalele intre voi dau buzna si incep sa faca poze toti baieti tai preferati din Naruto?

Ouuu ;x Suntem la sedinta foto ? Normal ca le`as distruge fetele alea dragutse ...\:d/ but poate i`as ierta si le-as da o altfel de pedeapsa 19 . *creier pervers * ^^

Next ; Cfd Sakura te-ar invita la o cafeluta si ai afla ca e indragostita de ...Jiraya ? 24)) !!!

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

:O....Pai gusturile nu se discuta, dar de perversul ala, saraca fata. Ma intreb cu ce o are la mana mosul ala21

Next: Cfd Konohamaru ti-ar spune ce te iubeste cu adevarat?

Valeleu! Nu vreau sa- i frang inima dar ii spun direct ce simt si papa Konohamaru! Imi pare rau dar, nu esti genu' meu!

Ce ai face daca Itachi ti- ar da sharinganul sau?

Ce nu as face 21 L-as speria pe Naruto cu un genjutsu 21. Mereu cand ma uit la episodu ala cand l-a bagat itachi in genjutsurile alea rad 21. Fac eu unul si mai inspaimantator si il bag la nebuni. Nici acolo!

Cfd Deidara te-ar trage de par? [lipsa de inspiratie 21]
[Imagine: EnvYQ.png]

Ce sa faca? Pai sper sa nu- mi rupa parul... ca daca ar face- o il fac *chhhh* oricum il trag si eu de parul ala dragut a lui 10

Cf daca l- ai gasi pe Kiba intr- o balta de sange?

Il duc la un medic . . . : |

Next ; Cfd Kabuto ti-ar omora profa /profu de mate si in schimb ti-ar cere un sarut ? 23

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

El l- a omorat nu i- am cerut eu deci... pleaca n*ibii de aici si sarutate cu Oro ca eu n' am timp de tine si de uratenia ta 37

Ce ai face daca Kisame ar veni la tine sa te ceara in casatorie cu un inel de 14 karate?

Bine ca nu zici si tu 50 de karate21
Pai as lua inelul si as pleca`19

Ce ai face face daca Sasuke ti-ar da un trandafir negru`?
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.420 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)