Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Avand in vedere ca negru e nonculoarea21 mea preferata... si trandafiri negri sunt preferati mei(desi nu ai acazia sa vezi foarte multi).

Cfd Naruto da buzna peste tine in timp ce iei micul de jun si face tehnica sexy jutsu?

Me ; Estii supaa ` sexy Naru-kun : )) ,but mi-ai stricat pofta asa ca o sa platesti xD . *si poc un pumn *

Next; Cfd Lee te.ar invita la un picnic si ti-ar darui un trandafir ? [ lipsa de inspiratie ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Pai nu as merge cu el la intalnire, lee nu e tocmai genul meu de .....intelegeti voi nici la aspect si nici la comportament dar totusi as accepta trandafirul. 71

Cf daca Jiraya te- ar invita la club sambata seara? 24

Yeeee club... nu as accepta, Jiraya e mult prea pervers.

Cfd vrei sa il impresionezi pe Itachi?

Pai as incerca sa- l impresionez cu talentul meu de... magician 24 si de balerina 21 sincer as incerca sa- l cunosc mai bine desi sunt sigura ca nu va fi usor

Cf daca l- ai gasi pe Yamato decapitat in patul tau imediat dupa ce te- ai uita noaptea la un film horror?

Hmm21 M'as culca in sufragerie2124
ce'ai face dak39......Ai fi legata de un scaun fara sa poti sa te misti si ar veni Sasuk Gaara naruto ...si te'ar saruta pe rand??151515
Omfg2124) Lipsa de inspiratie21 E scumpa4

Omg 21 Probabil ca dupa ce scap Naruto va primi un pumn zdravan de la mine 21 Cat despre Sasuke si Gaara nimic impotriva. 21 Sasuke arata bine asa ca accept chiar daca ma enerveaza. Iar Gaara... e pur si simplu dragut 8

Cfd ar veni ziua ta si drept cadou primesti o vaza facuta de Deidara si la un moment dat o face sa explodeze?
[Imagine: EnvYQ.png]

Pentru ca m-ia distrus camera l-as pune bineinteles sa o faca exact cum era... iar pentru ca nu m-ia luat un cadou19 i-as tunde parul ala frumos si blond...

Cfd in timpul antrenamentului Kakashi te agata de un copac cu capul in jos?

Simplu, caut o solutie sa scap iar apoi, cred ca Kakashi va primi o bataie sanatoasa de la pumnii mei 10 19

Ce ai face daca Hinata te- ar lua la bataie fara vreun motiv?

LOL21... tocmai ea21... poi normal ca as riposta, nu imi place sa iau bataie mai ales fara un motiv.


Cfd Deidara te provoaca sa il saruti pe Kisame?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.393 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)