Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Well.. Yeah, Thanks... I think.... Stii o chestie d'aia evident rusinata. Nu stiu cum sa ma exprim. Probabil ca as lua-o. 106

CFD... Gaara ar spune "Esti cea mai dracuta si vreau sa fiu numai cu tine"?

Aaa?! EU?! Cred ca ma confunzi. Si as incerca sa il lovesc, sa vad daca este realul Gaara....

Ce ai face daca te-ai trezi legata si l-ai vedea pe Kabuto venind spre tine cu o sticluta si cu un zambet malefic pe fata?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Amm, mamiii! :]]`Meh, ce poate sa.mi faca, ma otraveste, asta este, ne vedem dincolo`>:].


Ce ai face daca Tsunade te.ar ruga sa ai grija de Katsuyu`5 ?
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Paii as accepta 106 . [ Da` scuze ca intreb ,dar cine e Katsuyu` ?= )))) ] .

Next : Cfd Sas`ke impreuna cu Sai ti-ar cere sa ii insotesti pana in Grecia timp de doua zile ? : )) [ * God ce imaginatie bogata am !:chuu: ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley

Uuuuu xD It's fuckin perfect xD. Aş accepta să merg 71 Dar aş mai lua o prietenă ptr Sai 10 Eu îl iau pe Sasuke xD.

Cfd ai fi în spital şi Deidara ar veni la tine cu portocale?
[Imagine: EnvYQ.png]

Nu imi plac portocalele, dar as aprecia gestul :bv:

Cfd Shika ti-ar pune intrebari ... sa le zicem indecente ? [nu-mi gasesc cuvintele :nh: ]
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


L-as plesni ...:??

Ce ai face daca ai afla ca esti singura /singurul mostenitoare/mostenitor al lui Madara Uchiha?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Well let's see...singura mostenitoare a lui Madara Uchiha ah? In primul rand as sari in sus de bucurie No more Sasuke! (sorry Sasuke fans!) then as plange putin cuz no more Itachi...2 okay scratch that...deja e mort...>_> si in ultimul rand...I would RUN! Fara alti Uchiha nu mai sunt alti posesori de sharingan (except kakashi) => fara alti posesori vor veni dupa moi! So yeah I'm gonna run as fast as the wind! bwhahahaha

Cfd: Te-ai trezi intr-o camera straina si l-ai vedea pe Deidara uitandu-se ciudat la tine si jucandu-se with his clay?
I don't give a damn
What you think, I'm doing this for me, so f**k the world
Feed it beans, it's gassed up, if a thing's stopping me
I'mma be what I set out to be, without a doubt undoubtedly
And all those who look down on me I'm tearing down your balcony

[b][i][align=center]
Ce sa fac? Il dau afara din camera . 21

next:Ce ai face daca Sasuke vine la usa casei tale cu trandafiri , cholata si un inel de logodna ptr tn?
:bye:
Viata e prea scurta ca s-o traiesti trista . 21

Moartea nu vine la usa si te intreaba daca vrei , ea doar vine si te ia cu ea :die: .

Increderea se castiga greu si se pierde repede . :=)

Bye !!! :pls:

Ooooo :love::love: Aş accepta 71 M-a câştigat cu trandafirii 21


Cfd de ziua ta Naruto ţi-ar oferi o bucata de salam? 21
[Imagine: EnvYQ.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.583 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)