Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Aww.. grea intrebare.. pai decat sa fiu cunoscuta drept o criminala in serie 21.. cum ii cunosc toti pe cei din Akatsuki.. mai bine stiu ca as ramane in banca mea si mi`as vedea mai departe e viata.. As incerca sa gasesc alt baiat pe care sa-l plac.. doar Konoha e plina de baieti nu`i asa..? 21 Da cred ca asa as face.. 10
Next: Ce ai face daca ai merge la nunta lui Itachi si Konan, insa Itachi ar fi imbracat in rochie iar Konan la patru ace?

Hmm, asta e buna intrebare [ 21 ] Pai, prima data as ramane "Wtf ?!" Dupa care i'as intreba "Va-ti schimbat sexele ? " Si apoi....Cred ca m'as tavali pe jos de tas incercand sa nu lesin [ ceea ce ar fi prea sigur] iar apoooi.....m-as obisnui, chiar daca as chicoti de fiecare data cand i-as vedea 21

Next :Ce ai face dacaaa....febletea de Ita-kun te-ar saruta ? [Itachi, adica 5 ]
I looove chocolate and I love you ! XoXo ^.^

Heheheee...l-as saruta si eu normal...pai ce asi fi proasta sa incerc sa ma opun? Dar apoi l-as privi in ochi si i-as spune ca ii apreciez sentimentele dar ca ale mele merg catre fratele sau...si ar fi mai bine sa uitam ca acel lucru s-a intamplat vreodata 9 21

Next:

Ce ati face daca vi s-ar da ocazia sa ii salvati de la moarte pe Kakashi sau pe Kurenai...dar numai pe unul...la care ati fugi si pe cine ati lasa sa moara "in chinuri" (ca uitasem sa specific)?

O doamne grea intrebarea ... cred ca nu as alege pe nici unul ca astfel nu ar fi corect.. *muahahha*.
Next: Ce ai face daca ai fi intr-o misiune si ar trebui sa ai grija de Akamaru pentru ca Kiba era plecat intr-o alta misiune periculoasa unde nu avea voie cu animale si dintr-un moment de neatentie l-ai pierde iar dupa aceea ai incerca sa il cauti dar nu l-ai mai gasi( pe Akamaru).
Just the
way you know me..

Kakashi , e mai batran21 Si daca nu era el cine-i mai enerva pe sasuke , sakura si naruto cu asteptarea?
Acum eu. Muhahaha!!
Ce ai face daca de diminetza lai vedea pe gaara langa tine cum sforae?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Hahahaaaa...vad ca au raspuns doua persoane asa ca o sa raspund la amandoua si o sa pun urmatoarea intrebare 15

La prima:
Pai cred ca as face toate pregatirile necesare s aplec in cautarea lui cu o echipa potrivita..pentru ca atunci cand Kiba va veni...sa nu fie asa furios...si sa vada ca macar ma straduiesc...si probabil as fi putin preocupata de siguranta caci Kiba ar putea deveni furios...

Iar la a doua:
Cred ca i-as turna nisip in gura 21

Next:
Ce ati face daca ar trebui sa schimbati titlul anime-ului...cum l-ati denumi...si fara sa contina numele de Naruto...?

Uuuu.. Buna intrebare 21.. nu prea stiu cum.. cred ca.. SAKURA! Trebuie sa fie mai feminin animele asta 21 Adica ce?! Numai despre baieti sa fie vorba? Nu-i prea corect pentru fete sa stiti! [si da.. nu-mi pasa de ceea ce vor zice baietii pentru ca sunt fara milaa! mwahahaha! Lette cred ca mai molipsit si pe mine 21 ]
Next: Ce ai face daca .. Naruto [ valabil doar pentru fete.. 19 .. sorry boys ] ti`ae pune mana pe fund =_= ... ?

L-as trimite dintr-o miscare sa puna mana pe luna. Se pare ca timpul petrecut cu Jiraya nu-i face bine de loc, asa ca in timp ce-l astept sa cada inapoi de pe luna m-as duce sa-i caut un nou mentor. Cam atat.

Ce ai face daca dupa moartea lui Jiraya Tsunade ar renunta la tot si ar pleca in lume desemnandu-te pe tine sa devi urmatorul Hokage? Totusi Naruto ar suferi foarte mult daca ai accepta.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Pai.. cred ca as accepta, dupa aceea cand pleaca Tsunade l`as desemna pe Naruto ca Hokaghe .. ^^ .. doar isi doreste asta de cand s`a nascut [ bine poate nu chiar de atunci :]] ] .. pun pariu ca ar fi cel mai fericit om de pe intreaga planeta .. ! .. ^^ .. Nu credeti si voi asta .. ? .. ^_^ :]]

Next: Ce ai face daca ai fi de fata cand Sasuke i`ar spune lui Naruto ca e gay si ca vrea sa fie cu el pentru totdeauna .. ? [ scuzati`mi lipsa de imaginatie .. m`am trezit la 9 .. :yada: ]

Cred ca as aplauda si as fluiera. Ar fi cea mai fericita zi din viata mea, cat am visat la acest moment 20 Mai ales ca fac un cuplu extraordinar 20 Si mai ales sa vad cum sakura isi baga unghia in gat ca sasuke e gay Zuppy08 si pe ino cum se da cu capul de pom , daca nu se da o dau eu cu forta21
Next: Ce ati face daca Sasuke ar aparea pe Animal Planet , batanduse cu un leu21?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 45.988 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)