Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

I-as spune ca am alte preferinte...mai umane, in primul rand... 21 Si as spera sincer sa inteleaga ca nu am atractie pentru marionete...iar daca s-ar simti jignit i-as propune sa ii cumpar o papusa 9 sigur s-ar intelege de minune.

Next:
Ce ai face daca ti s-ar incredinta misiunea de a o ucide pe Sakura cu orice pret...din ordinul lui Sasuke...15 21

O.o .. :
Eu : Auzi domnu` atitudine .. Daca vrei sa o omori du`te tu .. nu esti sefu` meu ..
El : Iti ordon !
Eu : Pe bune ? Cine esti tu ? Stai sa ghicesc .. Printesa din Sega ?
El : Te ucid !!!
Eu : Asa si ? Dupa aia vin si te bantui ! Buhuhu !!!
El : Nu mi`e frica de fantome ! >.> ...
Eu : Atunci pot sa fac asta ... si ZBEEEM !!! Ii trag un stalp in cap dance .. si adio Sas`ke pentru totdeauna .. Iti doresc drum bun si cale batuta .. ! A da.. si te urasc ! Muahaha !! Plus ca daca te atingi de Sakura te ucid eu pe tine .. cu sange rece .. !! Si dupa aia il las pe Naruto sa te joace in picioare :]] ...

Next : Ce ai face daca .. ai avea sansa de a omorao pe Karin XD ? [ ce n`as da sa am sansa asta .. deci ati omorao ? da sau nu ? XD ]

Nuuuu...cu siguranta nu as face asta...abia astept un episod in care ea si Sakura se vor intalni si va incepe o "cat fight"...din care sper sa iasa amandoua cat mai paruite... 21 asta ar fi ceva funny si le-ar mai calma pe amandoua putin 15 (nu o sa se intample chiar asa...dar pun pariu ca niste priviri de foc si niste injectii tot o sa isi arunce ele prin animeul asta...pacat ca se amagesc singure)

Next:
Ce ai face daca Orochimaru te-ar cere de nevasta? 15 21

Eu:esti nebun sau te prefaci?
El10oate, dupa tine!
Eu: Dute dreaq de aici ca mai bine m-as casatori cu George Michael(nush daca am sris corect) decat sa ma casatoresc cu tn, darmite sa ma culc cu tn!24! Ce vrei? Sa nasc soparle sau serpi?21
El: Ar fi si asta o posibilitate, dar zi! Da sau nu femeie?
Eu4aca nu pleci din fata mea in 5 secunde iti dau un picior in fund de aterizezi in sanii lu Tsunade24
El: Da chiar! Buna idee! O s-o intreb pe Tsunade daca vrea sa fie sotia mea!

Next: Ce ai face daca esti fata si Ino ar veni la tine si ti-ar spune ca se simte atrasa de tine si te intreaba daca vrei sa te duci in baie cu ea sa faceti niste lucruri/baiat si Shino ar veni la tine si ti-ar spune ca ai un fund sexy si ar incepe sa foloseasca replici de agatat?
[Imagine: 66407010.jpg]


N-am inteles mare lucru, dar take me I`m yours(?!).
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

Bun deci sa inteleg ca Ino ar fi lezbi si Shino gay ? :]] .. deci eu cred ca ma incadrez la faza cu Ino .. pai as trageo putin paru` ala blond ei si :
- Asculta blondo vezi`ti tu de Sai !
- Dar eu nu`l vreau pe Sai !!!
- Atunci pe cine naiba ? Sas`ke ? Sorry dar e al Sakurei :]] ..
- Nu .. pe tine ..
Si aici se termina discuatia pentru ca ii dau un spit de o zbor in Texas XD .. Si probabil i`as trimite si un biletel cu : " Poate gasesti pe cineva mai potrivit acolo ! " .. Si daca as mai vedeao in fata ochilor as faceo mototol si as bagao in cosul de baschet de la scoala .. XD .. Sa se invete minte .. auzi la ea :]] ..

Next : Ce ai face daca l`ai vedea pe Sasuke citind cartea lui Jiraya ? O.o [ sorry dar e destul de tarziu .. hehe .. ]

M-ar pufni rasul si l-as intreba daca are de gand sa ii raspunda la avansuri lui Karin si se pregateste sufleteste din timp 21

Next:
Ce ai face daca ar trebui sa-ti alegi un mentor dintre Anko si Shizune?

Cu siguranta asi alegeo pe Shizune .. Imi place de ea pentru ca stie foarte multe chestii din medical ninja .. dar probabil si Anko ar fi mai bine pentru ca ea te poate invata cum sa te lupti .. Totusi cred ca raman la Shizune .. are si ea momente cand e mai dura dar asta e XD .. Deci raspunsul meu : Asi aleageo pe Shizune ^___^
Next : Ce ai face daca i`ai vedea pe Sasuke, Neji si Gaara jucandu-se cu pasusile barbie .. ? O.o .. [ 24 ]

m-as duce la ei si le-as spune ca tre sa lase jucariile ca nu mai au 3 ani si sa se duca sa se antreneze, ori sa fliirteze 24!
next:Ce ai face daca Konohamaru ar deveni hokage si tu ai fi ales ca si animal de companie pentru al distra?
[Imagine: 66407010.jpg]


24)Gosh24).L-as refuza clar.Ce's eu?Si daca sunt aleaza ce?Vrea sa fie el aleasul pentru a primi un pumn in fata?Cred ca nu!

Next:Ce ai face daca ai fi o vedeta internationala si ar veni Naruto si cu ceilalti la tine in studio cand tu erai in direct? [ehhhh...nam idei]
[Imagine: pink.gif]

I luv PINK and to do everythink what I want.




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.546 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
11 Vizitator(i)