Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

As plange, probabil . Sau as zice "din ce cauza?" Sau......As face multe.....cred ca as vrea cadavrul ! Mdaa, asta as face 4

Next : Ce-ai face daca ai deveni logodnica lui Itachi ?
I looove chocolate and I love you ! XoXo ^.^

Poi ce sa fac?As fi fericita...cred.Il ador pe Itachi8
Ummmm...cred,sa fiu in situatia asta si apoi vezi cum as reactiona21)
Cred ca as fi fericita106

Next: Ce ai face daca te-ar saruta Jiraiya?

Yuuuu... i-as spune ca e cel mai scarbos lucru care mi s-a intamplat in viata mea, (daca sarutul este pe buze), iar daca este pe obraz l-as intreba pentru ce m-a sarutat ( scuze dar nu ai specificat unde asa ca am luat ambele variate, eh ca mai e pe frunte etc. mi-e lene acum sa le spun pe toate 9).
Next:Ce ai face daca i-ai prinde pe Sasuke si Naruto sarutandu-se dupa un colt de bloc19
Just the
way you know me..

As ramane cu gura cascata. :O Apoi i-as striga pe nume ca sa stie ca au fost vazuti si as fugi la Sakura ca sa-i spun totul bietei fete. 19

Ce ai face daca ai afla ca Jiraiya si Orochimaru formeaza un cuplu?
[Imagine: sig_reinoir.png]

Hmm.. nimic le-as spune casa de piatra si la revedere21, in caz ca vor sa ajunga mai departe 71.
Next: Ce ai face daca ai afla ca Shino vrea sa isi schimbe sexul 24=]].
Just the
way you know me..

Mi`as face cruce dupa care i`asi zice ca nu e intreg la minte..

Next: Ce ai face daca Tsunade ar fi directoarea scolii tale, plus diriginta clasei tale ? [ si s`ar comporta ca in anime]

O doamne!Pai nu a's baga'o in seama71Daca tipa la mne imi iau catrafusele si ma car78.

Next:Ce ai face daca l-ai vedea pe Kakashi imbracat in tutu rox infoiat spunandu-ti ca asta e hobbiul lui21?
I love strowberies![Imagine: images%3Fq%3Dstrawberry%26um%3D1%26hl%3D...80&bih=854]

as izbugnii in ras si l-as intreba daca-si bate joc de mine ,
next:Ce ai face daca Gaara ar veni la tine si ti-ar marturisii ca te-a urmarit din intuneric ferindu-te de pericole din pura dragoste521?

Ce romantic! :X I-as spune ca e foarte dragut din partea lui ca incearca sa ma protejeze si ca ii apreciez sentimentele. 71 Daca apoi mi-ar face vreo propunere...

Ce ai face daca i-ai prinde pe Temari si Shikamaru sarutandu-se? 8
[Imagine: sig_reinoir.png]

Hmmm...pai in primul rand as avea grija sa nu fiu observata...ar fi aiurea sa ii deranjezi intr-un astfel de moment, ca doar nimanui nu i-ar placea asa ceva. Si probabil dupa ce ar termina, si as simti eu ca este momentul cand pot interveni fara sa cauzez neplaceri, i-as intreba daca au de gand sa faca totul public, sau sa ma fac ca n-am vazut nimic, aruncand totusi niste priviri insinuante.


Bun...ce ati face daca ati fi un personaj pozitiv (dar genul acela de personaj care nu da inapoi de la nimic pentru dreptate), dar in schimb ati fi complet indragostit de Nagato sau Pain cum va convine (pentru fete) \ Konan (pentru baieti), iar respectivul\a v-ar cere sa il urmati in ceea ce face (lucruri complet negative), altfel nu ati putea fi impreuna (cea mai mare dorinta a voastra).

Putin cam complicata intrebarea, dar astept un raspuns Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 45.983 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)