Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

errmm...:...:
it`s really sad...
nu i-as face nik si l-as lasa sa vina dup mn peste tot...


ce ai face daca ai afla k ino vrea sa pozeze intr-o revinsta PLAYBOY? :ha:
[Imagine: sakura_signature_by_lenofrex-d56fiat.png]

Varianta 1:Nu as face nimic
Varianta 2:I'as trage una in cap(poate se trezeste la realitate)
Varianta 3:As lasa-o s-o faca,dupa care asa lua poza ,i-as face sute de copii si le-as pune pe fetele sculptate ale celor 5 hokage,s-o vada toata Konoha.

Ce ai face daca la miezul noptii te-ai trezi cu Itachi si Kisame la usa,iar ei te-ar lua cu ei in sediul Akatsuki pentru a te face membru?

OMG... nu stiu ce as face cred ca le-as spune ca nu sunt interesata si in plus nu mi-as trada nici o data satul no no68.
Next: Ce ai face daca i-ai prinde pe Itaci si Karin sarutandu-se 1921
Just the
way you know me..

Ce ai face daca i-ai prinde pe Itaci si Karin sarutandu-se?

Mmm... ce as face? Pai mai intai as ramane masca. Dupa care m-as enerva indreptandu-ma spre ei si luand-o pe Karin de par. Adica ce, se da la Itachi al meu?
Dupa care l-as saruta eu, dar nu inainte de a-l pune sa se spele pe dinti. Adica...doar a sarutat-o pe Karin, nu? Persoana pe care eu o detest cel mai mult din Naruto Shippuden.

Next: ce ai face daca intr-o noapte ar veni la tine Itachi si ti-ar spune ca daca ti-ai omori cel/cea mai bun/buna prieten/prietena ai devenii nemuritor. Ai accepta?
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .

As zice ca nu deoarece prietenia este mai importanta decat de a devinii nemuritor. Ei bine poate o parte din mine ar accepta dar asta este alta reabaSmile.
Next: Ce ai face daca Tsunade ar disparea si tu ai fi urmatorul Hokage?
[Imagine: nunu.jpg]
My movies:Operele Mele
My little children:.::Min::. , Frozen Soul, ~MusicxD~.
Nasica:deeaH2elen
Nepotica mea: Venus-Roseta
My sweet neighbor:Kayla.

ermm...
as accepta cu cea mai mare placere
si as face tot ce ma tine in putere sa ajut satul


ce ai face daca i-ai prinde p sasuke & naruto facand un yaoi? 15
[Imagine: sakura_signature_by_lenofrex-d56fiat.png]

Cred ca as ramane cu gura cascata. :O Apoi poate ca as tipa si as fugi scarbita si ingrozita de aceasta imagine oribila cu cei doi. 22

Ce ai face daca l-ai prinde pe Sasuke vopsindu-ti peretii din camera in roz?
[Imagine: sig_reinoir.png]

Peretii din amera mea sunt deja roz,deci nu m-ar deranja.I-as spune totusi ca nu a avut grija si mi-a patat covorul xD
Ce ai face daca Naruto ar aparea de niciunde si te-ar saruta?
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



[color=#9400D3]22As intrerupe repede sarutul si i-as da o palma10Si dupa l-as da afara din casa mea cu suturi in fund71

Next:Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si ar scoate dinbuzunar o cutie care are inauntru un inel.L-ai accepta sau nu?:->
I love strowberies![Imagine: images%3Fq%3Dstrawberry%26um%3D1%26hl%3D...80&bih=854]

Cu riscul de a-l supara si de a-i frange inima (de parca mi-ar pasa 19) l-as refuza cu hotarare. Nu suport acest personaj extrem de rece si arogant.

Ce ai face daca Sakura ti-ar spune ca Naruto a murit?
[Imagine: sig_reinoir.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.448 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)