Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

#31
pai sakura a ramas cu gura cascata...cei drept arata mult mai bine...pai cred k as ta sa vad dak ma baga el in seama...421


ok ce ai face dak ar trebui sa ii dai un pumn lu Sasuke?



[Imagine: 28223o2.jpg]
My manga list



[Imagine: chibi_1290.gif]
, chibi-ul lui anonim_alex

Feed, cum il cheama p`asta? Asta de sus 5



[Imagine: mkdlaw.jpg]

#32
i las da k sai umflu mutra,orikm asta merita,dupa cate
rautati a facut,sa se mai si astepte la iertare 17
ce ai face daca ai arata la fel ca si maito gai ? 24

#33
ce ai face daca ai arata la fel ca si maito gai ?

O_o" O...M...F...G...
Sinucidere!!!!!ce altceva? *jumps off a cliff hoping she will look like Inoue next time*
Sau daca ma indur si nu ma arunc , o sa merg pe strada cu salul pe fata ,si cu siguranta as purta alte haine,nu asa mulate XD

Next:Ce ai face daca te-ai trezi ca mergi pe strada cu Chouji tzinandu-va de mana :-> ? [brain damge 99%]

#34
moama,nici nustiu ce as face,poate ca as indura vb prostesti ale lui chouji...
sau mias lua campii 24
next : ce ai face daca ai avea o lupta cu gaara si acesta ar avea ganduri ucigase?

#35
OMG:?:...grea intrebare:pfiu:..pai..pai"?...cred ca as lupta pana n-as mai putea si voi incerca din toata puterile mele sa il dobor pe gaara.:help:...pai acum randul meu19 ..
Ce as face daca tu ai avea o sacosa plina cu rosii in brate si din neatentie Naruto ar da peste tine si ti-ar strivi toate rosiile si in plus tia mai si stricat bluza cea noua?!001_tt2....sunt curioasa ce veti raspunde71...bye:bye:
I love colour blue ! :love:

#36
Me: Baka Naruto aia era o bluza nou nouta!:grr:
Naruto: OMG pete rosi! SANGE!!! Te-am ranit, unde? Hai repede la Tsunade sa te faca bine. (m-ar lua in brate)
Me: Da-mi drumul sunt bine! (as da din maini, picioare, l-as lovi pana mi-ar da drumul) apoi i-as spune sa-mi dea bluza lui, eu i-as da bluza mea sa o spele si sa-mi aduca rosii noi ca altfel il dau personal e mana lui Itachi :smart:

Next:
Ce ai face daca Pein ti-ar oferi sa fii noul partener al lui Itachi?
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#37
Pai "? nu as accepta pentru ca Itaci nu ar fi de parte binelui ci raului asta nu e bine!
Next:Ce ai face daca ai afla ca esti in echipa 7?Abia astept sa vad ce ziceti!:yes:

#38
Ce as face?Pai cred ca primul lucru...i-as trage o palma zdravana lui Sasuke.Si daca s-ar uita cu privirea aia absolut mortala la mine...as afisa un zambet atat de inocentCred ca Naruto ar lesina dar...isi revine el dupa un pumn21
Q:Ce-ai face daca ar trebui sa te lupti cu Karin si ar intervenii Sasuke,luandu-i apararea colegei lui.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#39
[/font]Simpluuuu.I-as trrage un pumn zdravan lui Sasuke si mi-as continua lupta

Ce ai face daca te-ai intalni cu Itachi pe stada iar el te-ar intreba dac ai vrea sa fi un membru Akatsuki?

#40
Hell yeah I'm in >:0 !!!
*hugz Itachi* omfg WEASEEL wtf are you doing here ?o.O my good old friend... yey m-ati luat si pe mine in organizatia rosiilor montane 5
well duh,normal,cum sa te refuz... tocmai pe tine 65
can I pwease have my red clouded Akatsuki cloak now? sarumana 4

Next: Ce ai face daca ar trebui sa lupti contra Hinatei? >:0



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 45.971 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)