Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

#21
Yaay...ce tare ar fi!!! in primul rand as construi cate un local cu ramen langa fiecare casa.
Naruto:Yaay...Didy te iubesc!
Me:Nicio grija Naruto...si eu! si in al 2-lea rand de la lenea mare pe care o am in mine..l-as face pe naruto mana mea dreapta.
Naruto: Didy!!!Te iubesc si mai mult....cred ca ma voi insura cu tine!
Me:N-ar fi rau Naruto....da' mie-mi place de Sasuke!
Naruto:Baka u!
Me:ai zis ceva?
Naru:Nup!
----------
Q:Ce ai face daca Naruto te-ar invita sa iei cina cu el la Ichiraku Ramen si la plecare ti-ar spune ca te uraste ca nu i-ai platit toate portiile de ramen?

#22
A: L-as bate pan` i-ar suna apa in cap...ete ce sa spun...dupa ce ca mai si baga in el ca disperatu` acu` mai are si pretentii...
Q:Ce ai face daca....Orichimaru ar veni dupa tine sa-ti ia corpul??

#23
Ce sa faca?Pai in primul rand as fugii cat pot eu de repede..si m-as duce la Sasuke sa ma protejeze el.My hero!
Q:Ce ai face daca ai afla ca faci parte din clanul Uciha?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#24
Phey...in primul rand m-as bucura ca voi fi din ce in ce mai aproape de Sasuke,dar m-as intrista!O sa fiu nevoira sa marit cu Naruto*blondinu' meu micut*!
Naruto15.>...Ma rog....Yuki te iubesc....sunt mai tare decat Sasuke!
-------
Q:Ce ai face daca ai afla ca Anko este mama ta?*lipsa de inspiratie*

#25
Ce as face?Mi-as lega o piatra de gat si m-as arunca in dunare21.Tipa e sarita de pe fix...yo la fel..nu ne vom intelege21.
Q:Ce ai face daca ti s-ar cere sa il ucizi pe Naruto?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#26
Ce?????????Sa-l omor pe blondinu' meu??Ma mai sacaie pe creier baiatu' da' e blondinu' meu!!Ha....ce crede tipul ala ca se pune cu mine?Lu' tipu ala ii voi da' o acadea otravita ca sa moara el,nu blondinu'!
Naruto:Multumesc Didy...dar tu du-te si invata...nu ne dezamagi ca te kill you!
-----
Q:Ce ai face daca l-ai prinde pe Sasuke imbracandu-se cu hainele tale?
*ma duc la-nvatat ca ma omoara astia*
Jane!

#27
M-ar bufni un mare ras.Sincer acum...nu il vad pe Sasuke imbracat cu fustite scurte si tricouri albe21.Mai bine spus as lesina de ras.
Q:Ce ai face daca Orochimaru ti-ar cere sa i te alaturi?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#28
Pai... M'as alatura... Si.. L'as trage de limba toata ziua.. Si.. *Think* Ce nu le place serpilor? */End of Think* Sa fie calcati pe cap.. Si.. Dupa cum ziceam,.. il calc pe cap.. si asa n'o sa'mi puna Cursed Seal... Stie el de ce.. Si.. Cred ca pana la urma... L'as convinge sa'l arunce pe Sasuk.... Si... Pe toti ceilalti.. Si.. As ramane numai eu cu Oro in ascunzatoarea aia.. Si.. Ne'am distra.. Petreceri..Petreceri in pijamale... Si.. Cred ca am adormi amandoi in aceeasi camera.. [Daca nu dorm cu cineva in camera macar prima noapte in care sunt in alta casa......Lol... A doua zi.. ii terorizez pe toti... 65 ] Si.. Pana la urma.. am ramane fericiti.. si.. Ma rog.. L'as convinge sa ma ajute sa invat Jutsu-uri.. si.. Ne'am saruta.. si.. Am dormi in acelasi pat.. [Imbracati.. 65 ] Si.. Cam atat.. Si la sfarsit.. cand imi ies din minti.. [Aka cand ma enerveaza de numai pot...] Ii sucesc capu'... Si il calc in picioare.. [Saltea naturala... 65 ]

Ce ai face daca... L'ai vedea pe Neji la dus... Cum canta Sunt un tembel, manelar, si un prost.. Si ma simt pretty, si ma simt prost c'am facut'o pe verisoara mea in toate felurile.. Si as vrea sa mor...

Chestii de astea...

#29
21 `ai ca-i tare! Phey m-as duce peste el.Putin imi lpasa ca e gol....deci ma duc la el si ii zic: Bhey nenea volumu` mai incet ce doamne....ma uit la smiley:love: asa ca shosh,clar?si as pleca salivand cu gandu` la smiley21)
------------------------------------
Q:Ce ai face daca ai afla ca Sasuke e travestit?21 I`m curious,very curious!

#30
Mwahahahahahaha!! Ar fi cel mai terorizat om!! Pe viata!! As deveni dependentra sa'i spun in fiecare zi cat de trenvestit e... Si sa'l calc pe nervi!! [Ador sa calc pe nervi oamenii care.. O.o.. Dunno.. Imi place sa calc pe nervi oamenii care merita calcati pe nervi!! :devil: ]

Ce ai face daca l'ai vedea pe Gel Lee? [Cel de care m'am indragostit.. :love:]

[Imagine: OhmygodHAHAHAHA.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 45.950 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)