Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Mplaq - Oh yeah
Decand nu am mai asculat-o...
Cand pot sa ii ador pe G.O si mustata lui. Mustata lui e mai sexy decat el. Merita sa fie intitulat " Cel mai hot din trupa ". Orce ar zice fanii Joon, el ramane cel mai provocator dintre toti.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Astăzi am ascultat toată ziua Jason Derulo - Whatcha Say.
Ador începutul melodiei 8 Am auzit-o ieri în ultimul episod al sezonului II din The O.C., în cel mai emoţionant moment de până acum.
Până şi dimineaţă am ascultat-o, înainte de a merge la şcoală, jumătate de oră. Şi azi am avut teză la istorie...
ÃŽmi place mult, anyway ^^
Xoxo.
[Imagine: 73m8sj.png]


No min woo
Nu conteaza ce melodie ascult de la el. Vreau sa spun ca cum mi-a pus-o o amica m-am indragostit de ea. Si a inceput sa imi zica in ce trupe a fost si nu stiu cat de sexy este si uite asa mi-a aratat si videoclipul ca sa ma convinga. Si are dreptate! Si cand am ajuns acasa am ascultat-o si acum iar o fac. E destul de faina, dar nu m-am uitat la videoclip.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Off. ( sorry Mimi, daca mai e Mimi mod. ) Dude, care e faza cu daca sunt "supi" ascult muzica "sad" ? lol. that = idiot thing.
EDIT : + de ce ai asculta o melodie intr-o limba pe care nu o intelegi? Unde mai e mesajul melodiei ? That = mai idiot.
On.

Hahah. Skillet- Comatose. Iubesc tobele alea. Plus ca eu i-am cerut un album de la Skillet tatei, Awake and alive ( care este chiar foarte tare. ) dar nu am primit. Asa ca ascultam playlistul youtube si am dat de Comatose. Cred ca am si albumul.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Pai momentan datorita uni fete grozave care a avut bunavointa sa se gandeasca si la mine,care mi-a deschis ,,portita ''spre o noua trupa 15 . Momentan ascult aceasta melodie [pun link-ul deoarece chiar acum o ascult 21.. altfel lenea >.<]
MV B2ST/BEAST-Take Care of My Girlfriend(Say No)
Soo...:X:X:X


Acum ascult Trance-Barbie Girl
Dependenta de trance? Poate, dar remixul e bestial. It was love at first sight, as always.
Anywho, o dependenta momentana, nu o sa dureze mai mult de cateva zile, sunt sigura. Asa se intampla intotdeauna. O melodie cateva zile, non-stop si apoi pauza si apoi alta melodie 21
[Imagine: ak8THBQ.png]


Eu dinou mi-am schimbat melodia 21 Deci categoric aceasta este doar pe ziua de azi 21
Nickelback-Someday
Momentan nici nu stiu de ce imi place.Nu am mai ascultat aceast formatie numai o singura data ^_^Am vazut topicul de mai jos si m-am gandit sa vad ce talent au si ei. Smile0 Si am dat de melodia aceasta.. iar acum.O ascult 3


T.I. feat. Mac Boney & Killer Mike - That's What I Thought -- bonus de pe No Mercy. Nu cred ca-mi place. Mi se pare prea... comuna. Pana acum (si mai am doar o piesa, Like So) No Mercy mi se pare sub Paper Trail. Totusi, la ce asteptari aveam prin vara despre proiect (numit pe atunci King Uncaged, idiot nume) T.I. a reusit sa faca ceva buuuun Smile
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Six Organs of Admittance - Attar
Aparent din soundtrack-ul de la Sons Of Anarchy, show penibil, piese relativ bune totusi.
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

Bon Jovi - SuperMan Tonight pe ProFm *smile*

E chiar simpatica melodia *luv it*
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.749 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 266.985 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)