Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

DBSK-My destiny
ador piesa :X cand am auzit-o pt prima data am plans,mi-a ajuns drept la suflet...46 This song is so touching-e una din preferatele mele :X
[/font]Always keep the faith <3

Acum ascult Nightcore-5 elements...Nightcore freak 21)
Si daca e asa, iubesc muzica Trance, Techno, desi Nightcore pentru mine, e o combinatie intre cele doua, plus extra...21 Ador bass-ul, e infinit, pot asculta Nightcore remix-uri si originale si cand sunt trista si cand ma simt bine 105 si acum ma simt bine 5
[Imagine: ak8THBQ.png]


Pai eu asculta acum - Evanescene-My immortal
Deci trupa pur si simplu o ador:X Au niste melodii absolut superbe. Nu m-as satura niciodata sa le ascult. Daca le-as asculta de 100 de ori de dimineata pana seara, tot indragostita as ramane de ele.
Cam atat am avut si eu de spus, chiar daca as mai fi spus muuulte:X Ja ne!
[Imagine: Hm757.png]





Acum ascult : Big Bang-Tell me Goodbye xD
Doamne ce melodie...chiar acum citesc o manga si imi dau lacrimile de la melodia asta ...xD Ador refrenul xD SI baieti sunt tare frumosi xD Noroc cu trupele japoneze ca daca nu cautam eu nu dadeam si de Big Bang[da stiu ca trupa e din Coorea 10] xD

KiD CuDi - Marijuana -- negativu e prea tare + ma linisteste, ca tot albumul de altfel, desi mi se pare putin mai slab ca primul (da' tot am stat cu el la ascultat ceva timp). Spre final e... ciudata.

S-a terminat si a intrat J. Cole - I'm Coming Home -- cu o voce necunoscuta pe refren.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Acum ascult Hollywood Undead - Paradise Lost.
Rapcore - mai e nevoie sa adaug altceva?
Vocea lui J3T e foarte puternica, he sounds like he's cursin' si Deuce face o treaba destul de buna, ca de altfel toti de la HU.
S-a terminat. A inceput City.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Grasu XXL feat. Guess Who - Azi Nu -- geniala Smile De pe albumul Oameni. Din ce am ascultat pana acum de pe Oameni nu mi s-a parut nimic prea senzational (nici grav, magic, fin). Albumul e ok, dar nu uimitor. Azi Nu e una din cele mai bune de acolo.

Aici zice ca urmeaza Diddy & Dirty Money feat. Lupe Fiasco - Angels (Remix)
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Haru Haru
Aveam nevoie de ceva mai trist si realist , iar sa scriu ' Tokio Hotel ' ma durea mana orcum am dat asta la Rate The Song [ Korean version ] si ma gandeam sa o ascult ca sa nu intru din nou pe youtube . Ce mai poveste . . .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

We the Kings - Check yes Juliet
Noua mea obsesie, de azi mai exact. 21 Nu ştiu de ce, dar azi mi-a sunat altfel melodia ca deobicei, îmi place mai mult vocea tipului şi îmi place la nebunie când spune " Run baby run " şi îmi place când zice şi "You and me " , ah, ce dulce :3, mancala-ar buni pe el. Totuşi e ciudat, înainte abia o ascultam şi acum dau replay în disperare o.o""""
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Green Day - Boulevard of broken dreams

Deşi o ştiu de vreo două săptămâni, de când Ramonel et Feliz au dormit la mine ( şi Feliciei îi tot suna telefonul cu melodia asta ) şi o mai ascultam la ea din când în când, acum a ajuns noua mea obsesie. Doamne, de la doişpe când m-am trezit până acu' nu am mai ascultat altceva. Cel mai mult îmi place strofa "I walk this empty street / on the boulevard of broken dreams / where the city sleeps / and i'm the only one and i walk alone".
Faza e că... Niciodată nu am ascultat Green Day. Nu că nu mi-a plăcut, ci pur şi simplu nu am ascultat. Şi nu mă aşteptam să ascult vreodată 21.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 272.441 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)