Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Bring Me The Horizon - The Comedown

Recomand celor carora le plac tipetele 10


Mie personal imi place muzica celor de la BMTH...mai ascult si Bullet For My Valentine....am sa m-ai postez 10

@Loss. Si mie imi place muzica celor de la HU,in special melodia Everywhere I Go xD (bitch1z always know,that C.S. has got a weenie that he loves to show!)
I’ve made my bed so i’ll lie in it. I’ve dug my grave so god help me die in it.
I've dug my grave. So ill lie in it. I’ve made my bed, so ill die in it...

http://www.youtube.com/watch?v=IIMKVOh_p...re=related The Pretty Reckless - Make me wanna die. Taylor Momsen is freakin ' hot and the song is the same. Ăh mah fav band. Nu aş putea spune că am un cântec favorit de-alor că toate îmi place. Bla Blah Blah nu şitiu ce să mai zic e marfă cântecul.
-

Sting - Shape of my heart. Geniala melodie. Versuri superbe si linie melodica placuta. Vocea lui Sting ma linisteste indiferent de cat de nervoasa as fi. Melodia asta face parte din categoria melodiilor pe care nu le poti asculta doar o singura data, trebuie sa le asculti de mai multe ori. Hai ca mi s-a facut pofta de Sting. Urmeaza Englishman in New York. Alta melodie geniala. ^^
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Red - Shadow
Well a trecut ceva vreme de când am ascultat melodia asta - cel puţin pe youtube, la mine în cameră, să se audă din boxele mele etc. 21 Yeah I've got a problem with that. În orice caz, ador melodia asta la fel de mult cum o adoram şi atunci când am ascultat-o prima dată. Instrumentalul mi se pare şi acum genial şi versurile le ador şi vocea mi se pare genială - beast exact cât ar trebui să fie, fără a se exagera ( şi prin urmare să mă exaspereze ). Am spus, îmi place vocea dar piesa de bază este - indubitabil - instrumentalul.

Doc feat. Raku - Ma Joc Un Pic -- una din melodiile mele preferate de pe Scapat De Sub Control. Refrenul lui Raku mi se parea asa greu de inteles prima data cand am ascultat-o 21 Da' tot cea mai tare strofa a avut-o Doc (si cea mai slaba ca el a avut doua).

Na ca a intrat Jay-z feat. Kanye West - The Bounce
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

http://www.youtube.com/watch?v=uBMMwuMFm...re=channel
I don't wanna stop. - Ozzy Domn ' Ozzy e marfă rău. Îl ador pe tipu ăsta : )) are o voce aşa de calumea pentru vârsta lui.Heh una dintre piesele mele favorite care îmi plac foarte mult. O să rămână în playlistul meu vreo 3 luni de acum încolo şi o să fie cel puţin 2 ore pe reply în fiecare zi.
-

Slash ft. Fergie - Beautiful Dangerous
Melodie descoperită acum o săptămână, totuşi foarte simpatică . Îmi place la nebunie cântecul, poate o devină şi el o obsesie : ]]
So stand in the rain,
Stand your ground,
Stand up when it's all crashing down.
You stand through the pain,
You won't drown,
And one day what's lost can be found,
You stand in the rain.
[Imagine: y.png]

Kamelot - Poetry for the Poisoned
Am primit albumul cu acelasi nume de Mos Nicolae si m-am apucat sa-l ascult. Am ajuns la melodia asta si o savurez, pentru ca in opinia mea e cea mai buna de pe album.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Linkin Park-Leave Out All The Rest
N-am mai asculat-o de mult si am avut dintr-o data chef de ea.E putin diferita de stilul Linkin Park, dar imi place foarte mult.
[Imagine: robin-1.jpg]

B2ST - Oasis

Sincer melodia mie mi se pare cam trista 22 Nu sufar de nimic, dar tot o ascult. Melodia asta ma duce cu gandu' undeva de genu: " tu+eu=noi " Daca ati inteles ce am vrut sa spun. Ei bine, nici eu nu stiu bine coreeana. Bai! Ce spun bine? Nu o stiu deloc 21
[Imagine: Hm757.png]







Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 272.402 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)