Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

Hm..Vreo 70%. 100% in niciun caz. Pai daca nu avem si obslacole in drumul nostru -am sti ce inseamna viata. Ar fi ceva mai usor because problemele nu mai apar si poti sa stai fara griji... dar odata si odata ai sa te plictisesti ai sa vrei sa faci ceva pentru care sa primesti un obstacol 21

Cat la suta iti place sa scrii? [fara inspiratie >.>]
[Imagine: Hm757.png]





100% . Imi ocup majoritatea timpului liber cu scrisul , nu ma pot satura , Uneori scriu pe nerasuflate intr-o jumatate de ora un intreg capitol , atat de mult imi place sa scriu . Scrisul in sine reprezinta principala preocupare a vietii mele ^_^ .

Cat de mult iti iubesti familia ?
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

100% Mereu ma gandesc cum ar fi sa nu am o familie 46 Desi am o sora enervanta,o iubesc si pe ea21...Dar o iubesc :X Cum spuneam...100% :X
Next: Cat la % itzi doresti ca prietenii tai sa nu te minta? [asta in cazul in care te mint...si-asta in cazul in care sti daca te mint71]
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Buna!M-am gandit sa trec si eu pe aici ..si pare destul de distractie din cate am citit .Asta-i tare (intrebarea)..8pai toata lumea si-ar dori 100% .Deci 100% mi-as dori ca prietenii sa nu ma minta.
next: Cat la % iti plac Romanii ? :d.
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]

OMG, stupid question. Pai cam 90%. Romanii nu mi-au facut mie nimic si nu o sa incep sa denigrez poporul cum e la moda. Romanii per total nu sunt rai, sistemul e de vina pentru ce se intampla cu tara.

Next: Cat la suta iti place sa enervezi oamenii? (LOL another stupid question)
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


Umm... 20% să spunem. Eu sunt o persoană destul de calmă şi încerc să nu enervez oamenii, ci să-i fac să se simtă bine în prejma mea, chiar dacă nu reuşesc mereu.
În general în place să enervez oamenii când ei mă emervează pe mine.

Next : Cât % îţi place să dormi ? (Pentru mine e una din activităţile preferate ^^ )
[Imagine: 73m8sj.png]


1000000000000000000% ! iubesc somnul la fel de mult cat iubsc computerul si world of warcraft ! ( 4 )
Next : Cat la suta iubesti matematica ? 21
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Hmmm....cind inteleg totul e 99.99%, atunci cind nu inteleg si din cauza asta ceva nu-mi ese...iubesc acel procent ramas de la adoratia de 99.99%....
Cit de pasionata esti de lectura literaturii scolare?

Well...imi place destul de mult pentru ca imi place sa citesc(doar cand am timp liber) si nu citesc doar ceea ce ne da la scoala,citesc si individual ceea ce imi place .So..hai sa zic 89%.
Next:Cat la % iti place chimia? (15 )
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Well... anul trecut o acceptam eu aÅŸa cum era, dar anul acesta nu-mi mai place deloc. Ok, poate problemele sunt interesante, dar teoria e total plictisitoare.
Plus că media de la chimie îmi va strica media generală, iar profa e supărată pe mine şi pe o colegă că nu am mers anul trecut la olimpiadă...
Să spunem 5%, oricum mă duc la filologie ^^

Next : Cât % îţi place să faci argumentări şi compuneri la română ? (Stupid question!).
[Imagine: 73m8sj.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)