Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

Sa fiu sincera, imi place sa imi argumentez opiniile spuse, sa dau de inteles ca nu sunt doar vorbe goale, spuse doar la misto. Si, la compuneri, daca e sa imi dea sa fac pe o tema anume atunci nu imi ia nici macar o zi. Anul trecut profu' de engleza ne dadea numai compuneri, in romana, sa facem, iar eu mereu le faceam. Deci se poate spune ca 99% pentru ca suma 100% este foarte rar intalnita la mine, desigur, daca nu e ceva ce imi place sa fac.

Cum vad ca mai nou se baga intrebari stupide o sa bag si eu una doar asa.
next: Cat la suta crezi ca eu sau manelistii (alegeti voi) se baga in seama ca n-au ce face?
Intrebare stupida, dăh!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Pai .... o sa zic de manelisti ................. de obicei 100% , dar unii pot fi de treaba , so , unii sigur pentru ca nu au ce face , iar ceilalti s-ar plictisi si ar fi cu putina simtire .
Next : Cat la suta te-ai saturat de anime-ul Naruto ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Pai...sincer nici n-am incercat sa ma fac sa il satur>>adica nu-l privesc..doar ocazional cu nepotelul>>dat tare ma satura faptul ca il tot continua, sa spunem pentru fani e o placere grozava, insa de ce nu incearca sa treaca la ceva nou...poate au succes si acolo...sa luam in procente=60...
Care este anime-u de care te-ai saturat, argumenteaza folosind si %.))

Sincer , Naruto , cu 10000000000000000000000000% , pentru ca toti vorbeau numai despre asta si mereu da aceleasi episoade si ajungi sa te saturi de ele . M-am saturat si de el pentru ca la inceput povestea e draguta , cu echipe si alea alea , dar dupa examenele chunin parca nu ar mai exista echipele si povestea nu se mai axeaza pe echipa 7 , ci doar si doar pe Jiraiya , Tsunade si Naruto . Au stricat anime-ul in momentul in care au modificat povestea cu echipele si fiecare a inceput sa lucreze pe cont propriu , de parca ar fi doar prieteni sau cunostiinte , nu in echipe , cum a fost la inceput , cand subliniau spiritul de echipa ce le invinge pe toate . Acest anime era foarte bun la inceput , dar dupa aia prietenia si spiritul de echipa au fost puse pe locul 2 , povestea axanduse doar pe Spiritul Vulpii cu Noua Cozi din Naruto si ca el trebuie sa invete sa il controleze cu ajutorul lui Jiraiya . Mai bine faceau ca ei sa fie doar prieteni care se mai vad din cand in cand .

Next : Cat la suta ti-ar placea sa ai toate puterile pe care ti le-ai dorit pe veci si viata ta sa fie palpitanta ca in animeurile tale preferate ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

100%
8 Oau ar fii super tare! Sa am toate puterile, si sa fac ce vreau eu. Sa am toate jutsurile din Naruto 21 Ahh ce tare, sa am niste clone , sa faca ele treaba in locul meu. Bine sunt 1000 de argumente, dar lenea? ce face din om 21
In fine, mi-ar place 8

Next: Cat la suta iti place yaoi/yuri?
HOT. SEXY. and POWERFUL.

0% *feel hated*
I mean, băieţii există pentru fete, şi invers. Ce bărbat mai e ăla dacă se feminizează,[ capătă apucături de femeie : ))]sau femei care îşi neagă firea. E greţos. Şi cu cât dau de mai multe fetiţe innebunite după poveştile yaoiyuri, cu atât mai mult îmi susţin punctul de vedere. Nu vreau să se supere nimeni, asta e doar părerea mea ^^

Next : Cât la sută îi consideri pe cei care ascultă rock/punk/metal satanişti?
Vreau să fac o paranteză aici, eu sunt total împotriva acestei afirmaţii. Adică sunt rockeri care nu sunt satanişti şi sunt satanişti care nu ascultă rock/punk/metal. Vreau să văd dacă mai sunt persoane de aceeaşi părere cu mine ._.

Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Desigur că 0. Deasemenea, afirmaţia cum că numai emoiştii ascultă rock/metal/whateva' e o stupizenie. Este un stil de muzică foarte cunoscut, admirat, are o istorie. Dacă culoarea, defapt non-culoarea predominantă este negru nu înseamnă că sunt satanişti. Sau că unele melodii au anumite versuri, nu trebuie luat totul motamo. Cam acestea sunt singurele motive pentru care sunt consideraţi astfel. Rămâne 0.

Părerea în procente în legătură cu încălzirea globală? Participarea ta la combaterea acesteia?
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)