Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

La suta vreo 70-80%, ptu ca e funny, cind nu mai ai ce face 4!
Cite procente de adoratie oferi fiecarui user cu care abia incepi sa vorbesti?

1000 % procente pentru userii cu care incep sa vorbesc . de cele mai multe ori ajungem sa ne imprietenim si sa fim prieteni 4
Next : Cat la suta iti plac fitosii ? 21 ( nu ma descrie , e intrebare de plictiseala XD )
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Yep...depinde cit de fitzosi pot fi oamenii............daca au la 100 de fete am 1% ptu ei, daca au 2 fete am 99% ptu ei!
Cite procente acorzi mincinosilor?

0% , urasc si detest mincinosii , imi vine sa ii sugrum pe fiecare in parte , indiferent cine ar fi , mininosii vor muri de mana mea 21
Next : Cat la suta iti place de mine ? 4
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

N-ai mai intrebat asta? Ti-am spus pare ca-mi 60, 70.... okei, sa te cunosc mai bine, apoi vedem^^
Cite % din teme faci pe acasa?

aproximativ 40-50% pentru ca la mate niciodata nu mi le fac din moment ce sunt varza la aceasta materie , eu sunt buna la engleza si romana 4
Next : Cat la suta esti tu original ?
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Off: Michiyo, mai pune si tu intrebari normale, nu numai despre tine.
Dar ce intrebare xD. ORiginala in ce sens, pana la urma? Ca la haine nu'i nimieni original sua etc. .decat aia care au cash (bani) Da si tu un exemplu.. original la aia.. aia..

Next: Cat la % Ai chef sa mananci pizza? 5

1200% Smile Smile Smile nu am mai mancat pizza de doua saptamani si aia pe care am mancat-o a fost una mica

next: Cat la % ai vrea sa arda scoalile?

100% Normal :X:X:X:X:X:X:X:X 19 19 19 19 19

Next: Cat la % ai vrea sa ai o sora enervanta? :-l
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Eu deja am o familie mare, enervanta, care imi e aproape, care ma face sa ma dau cu capul de pereti, etc. Pot spune ca a avea o sora mai mare nu e un lucrur enervant doar ca ea uita cum e sa fii copil si tu intelegi ca este enervanta ca te streseaza pe tine cu intrebarie zilnice sau altceva. Pot spune ca 99% pentru ca orcine din familie trebuie sa se iubeasca pentru ca na', familia tot familie ramane.

Next: Cat la suta ai vrea ca in viata sa existe mereu un drum mai usor?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)