Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

100%
iubesc inotul din tot sufletul. stu ca e un sport obositor dar pot sa inot si 3-4 oe fara pauza. mi se pare misto mai ales la mare cand te prind valurile si te intorc pe toate partile. recent am invatat cum sa "ma feresc" de valuri si inot nonstop:de cand ajung pe plaja si pana plec.
deci raspunsul meu este 100%

Cat la suta faci ce vrei tu?
Hi :3

80% ce pot spune conving foarte repede o persoana sau mai multe si desigur parintii ma lasa sa fac mai tot ce vreau pentru ca ei cred ca trebuie sa fiu libertina si dee, oricum nu intotdeauna imi merge so..... deci da fac ce vreau eu cam mult nush daca e prea bine sau daca e prea rau dar asta e personalitate mea , rebela 4 ever

Next: Cat la suta iti plac fructele ? (lipsa de imaginatie)
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

90%(fara rodii ca cu alea fac macel in bucatarie21)sunt delicioase,proaspete si pline de vitamine.Toata lumea ar trebuii sa le manance...Zuppy08

Cat % iti place sa faci pe nebuna/nebunul?
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

imi place mult si fac pe nebuna aproape mereu. ei bine nu intotdeauna e in regula dar in general e raspunsul meu e 90%

cat la suta te simti hot?
Hi :3

WTF ?
Dude . Tu gândeşti ? Întrebarea asta pot să o interpretez cum vreau .
Am să iau în considerare sensul normal . 20 la sută pentru că la Galaţi e oarecum răcoare .

Cât la sută îi asculţi pe mami şi tati ? 15
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




60%ca restul nu merge,chiar daca sunt "ingerasul familiei"si oricum nimeni nu stie de pasiunile mele si gandurile mele*evil laugh*

Cat la suta vrei sa iesi cu mine?(lipsa de inspiratieZuppy03 )
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Din moment ce sunt fata, o sa o iau ca pe o iesire in oras intre doua prietene..., deci,

50%
vreau sa cunosc oameni noi, deci asta ar fi o oportunitate. Cred ca ne-am distraSmile.

(sper ca nu e spam...)
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

(30-07-2010, 03:15 PM)Danger Girl A scris: Din moment ce sunt fata, o sa o iau ca pe o iesire in oras intre doua prietene..., deci,

50%
vreau sa cunosc oameni noi, deci asta ar fi o oportunitate. Cred ca ne-am distraSmile.

(sper ca nu e spam...)
Danger, pe unde a fugit intrebarea? ca nu o vad e cumva invizibila ?,in fine raspund la aceeasi intrebare la care ai raspuns.
cred ca vreo 45 la suta in momentul dat, nu stiu pe viitor daca scap cu bine de incertitudinea legata de admitere la fac poate fi mai mult acum doar atat.

Next: cam cat la suta iti plac traditile din japonia ?( lipsa de inspiratie )
[Imagine: aaaakip.jpg]

Sa zicem ca 80%
Majoritatea sunt interesante si placute. Sunt si unele cam ciudate care nu-mi vin acum in minte.

My turn? ;D Here's a good one, I hope.

Cat % din gusturile/deciziile tale sunt influentate de anime sau manga?
[Imagine: Knowledge1s.jpg]

Hmm...Pai cam 65%.Nu pot spune ca m-au influientat prea mult dar o doza din atitudinea mea poate fi desprinsa deacolo.

Next:Cat la suta iti place vara?
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)