Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat la suta?

Well,la capitolul cantat ma pricep cel mai bine,si recunosc ca iubesc sa cant,iubesc muzica si intotdeauna mi'a placut sa cant 100%:X:X

Next: Cat la % iti place animeul Naruto?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

0%!! Il detest.
Scuze pentru fanii care il adora intr-adevar.

Next: Cat la suta agreezi homosexualitatea?
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

hmm.....cam vreo 40%

ei bine nu ma dau in vant dupa chestia asta dar o agreez....

adica fiecare cu gusturile lui

Next:Cat la suta iti place sa stai in ploaie?

I'm an angel from heaven who lives in hell.


My life is so empty
I want to go far away from here
But I can't
Because he is here
I want to go in a diffrent place
But I can't live them alone
Especially she is so weak
That thing make me
Want to protect her.
[Imagine: chibi_3654.gif]
, chibi-ul lui anaid_angel









40%, cred... Adica, imi place sa stau, dar numai cand pica...
In plus, alor mei le e frica sa nu racesc, daca stau in ploaie.

Next: Cat la suta iti place sa flirtezi? Nu ca eu as flirta, dar, numai asa, ca sa va cunosc mai bine... 4
:::Hot temptations:::Sweet sensations:::
:::Rhythmic motion:::Raw emotion:::
:::Your reaction:::To my action:::
:::Hour after hour:::Of sweet pleasure:::

Raspund si eu ... tocmai acum. PAi eu agreez homosexuali 50% si daca sunt emo si raman mult mai barbati atunci 70/80 % 10
Sa flirtezi, moa? Eu nu am facut asa ceva , dar sa raspund 0%.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Nu ai pus nici o intrebare!!! Oricum daca nu pot sa raspund la intrebarea ta raspund la cea a lui anaid_angel.

Citat:Next:Cat la suta iti place sa stai in ploaie?

100%. I LOVE TO STAY IN THE RAIN!!!!!!!!!! omg!! E ASA DE MISTO!!!!!!!!! daca nu m-ar certa parintii as sta cu zilele in ploaie daca ar ploua cu zilele. Indiferent daca ar fi frig sau nu. Am stat o data o spatamana in ploaie pentru ca eram in tabara si a plouat toata saptamana si am stat nu nu mai eu , toata tabara si am fost singura care nu a racit.
but whatever............ next question.........:

aaaaaaa:

Next: Cat la suta iti place sa fii indragostit/a?
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10

Cât la sută îmi place să fiu îndrăgostită .

20 la sută . Shoot me . I hate it . Fluturaşi şi toate tâmpeniile. Şi după trei luni mă părăseşte, nu ? Mă lipsesc . Cu siguranţă .

Cât la sută din timp îl dedici vieţii virtuale ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




neee, good one 21
Mhm, depinde de stare, de anotimp, de vreme, de cat de putin am chef sa dorm sau de cat de mult timp liber am.
De exemplu, anul asta cred ca erau saptamani in care nu deschideam calculatorul, ma plictisisem deja si treceam in alta faza, trecusem peste "ua ua forumuri blogs mess stuff, super cul"
Si acum vara, ca eu vara sunt insomnica [bine si iarna dar din cauza ca am chestii de pregatit pentru examene, si nu pot decat noaptea].
Asa vara, la 5 dimineata nu mai e aproape nimeni sa vorbesc, so citesc o manga sau ma apuc sa mai postez, uneori sims 21
[just in case, eu eram singura retarda care nu stia ce patise za old m-a, intrasem sa mai vad ce e pe forum si tac pac forumul nu mai e, and i was like that "baaaa x a disparut m-a uatafac aveam 5457224452 de posturii baaaaa" "..asta s-a intamplat acum 3 luni ana Smile" xD]

20% de un an,doi incoace
si 75% inainte 71

Cat la suta esti ipocrit?
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



100 la sută .
Hei . E o chestie din naştere. Uneori lumea mi se pare atât de lame, şi nu suport să tac. Cu siguranţă sunt genul de persoană pe care o detestă toţi .
Dacă văd ceva cretin, enervant and so on, nu pot să mă abţin .
Next : Cât la sută din timpul liber asculţi muzică ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




intre 50 si 70%, imi place foarte mult sa ascult muzica, mult prea mult dar nu am pus 100% ca imi petrec timpul dormind, ca de exemplu noaptea, si mancand, am nevoie de hrana si oricum nu rezist eu fara gustarea de la miezul noptii sau micul deunsi plus de asta mai am nevoie sa ies din casa dar daca imi puneai intrebarea asta in timpul scolii cred ca ti-as fi raspuns ca 10% daca vrei sa stii de ce dami un pm si iti raspund si la asta oricum.......:

Next: Cat la suta iti place sa inoti? (va spun de acum , mie 100%)
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)