Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#21
Deidara(Naruto),Inoue Orihime(Bleach),Sesshomaru(Inuyasha)
Mai greu....Dar fie,m-am decis ^^ Ma casatoresc cu Deidara,pentru ca tipul este foarte hot si interesant.Imi place parul sau blond si gesturile sale amuzante^^ He's the cutest
Il voi ignora poe Sesshomaru ( chiar imi place de el dar nu ma pot casatori decat cu unul , asa ca il voi ignora nu ucide ^^)
Inoe,ei bine pe ea o voi ucide.Stiu acest personaj din Bleach 78 nu stiu daca am ceva cu ea pentru ca nu am vazut decat vreo 2 episoade din acest anime,oricum o ucid pentru ca mi se pare ca ezita mult 21
Next : Itachi ( Naruto ) , Ichigo ( Bleach ) , Kagome ( Inuyasha)

#22
ma casatoresc cu itachi ( lol :X i'm addicted, normal ca vreau sa ma casatoresc cu el e cel mai cool 8 ) il igor pe ichigo ( nu vreau sa-l ucid, plus ca de ucis mai pot sa o ucid si pe kagome, oricum sta degeaba 21 ) si o ucid pe kagome ( ma streseaza deci, probabil ca am sa o ucid usor ca s anu simta. Nu mi-a placut nicodata de ea, ar fi o pierdere sa o ignor )

koenma( yu yu hakusho ) hone oanna ( jigoku shoujo ) si nagisa ( strawberry panic )
-

#23
koenma, hone oanna si nagisa
Well ce sa fac..Ma voi casatorii cu Koenma din Yu Yu Hakuso.De ce? Well honne onna este fata,iar celelalat personaj nu il stiu.Si este destul de dragut sub forma unui baiat mare,not a baby.Asa ca nu pot spune ca nu este simpatic ^^
O voi ignora pe Honne Onna,nu am nimic in particular cu ea asa ca o voi ignora.Ce altceva ii pot face.
Voi ucide pe Nagisa,pentru ca nu stiu cine este , pentru ca nu am vazut anime'ul -.-"
Well next : Ayumu ( Spiral ) Yuki Eiri ( Gravitation ) si Winry ( Full Metal Alchemist )

#24
Well next : Ayumu ( Spiral ) Yuki Eiri ( Gravitation ) si Winry ( Full Metal Alchemist )
I'll marry Yuki desi stiu ca are ochi doar pentru Shu-chan, I still like him, Il ignor pe Winry deoarece nu stiu cine e ca tot zic ca ma uit la FMA si nu apuc, si omor pe Ayumu ca parca la un moment dat si-a pierdut tot farmecul acest personaj. Spre sfarsitul anime-ului nu mi s-a mai parut la fel de interesant ca la inceput.

Next:Kurama (Yu Yu Hakusho), Kaoru (Ouran High School Host Club), Chii (Chobits)
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#25
Next:Kurama (Yu Yu Hakusho), Kaoru (Ouran High School Host Club), Chii (Chobits)
Ei bine evident ma marit cu Kurama din yu yu hakusho.De ce?Damn I love this character.Imi place foarte mult acest personaj.Este unul dintre cele mai fascinante (pentru mine) personaj din acest anime.ADor ambele sale "caractere" si ce pot spune, ador ca este asa de calm,he's very smexy si hot ^^ I love him
O voi ignora pe Chii,pentru ca este Chii.Just a persocon.Well este simpatica si nu ma deranjeaza chiar cu nimic 4
VOi ucide pe Kaoru.De ce?Ce am cu el?Ce mi-a facut? WEll nu prea stiu cine e pentru ca nu am vazut anime-ul (de cand zic sa ma uit la el dar nu am gasit pe niciun site anime-ul) ,so nu stiu daca este fata sau baiat,dar o/il voi ucide pentru ca nu stiu cine este ^^
Next : Hiei ( Yu Yu Hakusho ) , Dark ( D.N Angel ) , Utau (Shugo Chara)

#26
Well,um.. 39 Mă casatoresc cu Hiei.Mereu mi-a placut de el xDD.E puternic,arata binisor..eh,that's all xDDD
Apoi,o ignor pe Utau[Utau cha~aaan ;_; Nu ma pot imprieteni cu ea ?:3] Ii ador cantatul desi imi venea sa o trantesc cu capul de perete cand am vazut ca se tinea dupa Ikuto Zuppy03 .And i`ll kill Dark cuz' i haven't heard of him in meh life .__.

Am o intrebareeee~...se pot pune si personaje din manga ?:3Daca da,fac un top cu ele aici ...daca nu,atunci pun unul numai din anime O.o'
Yoh [Koukou Debut],Gray[Fairy Tail],Natsu[Fairy Tail] ;

Tohru [Fruits Basket],Kaoru[OHSHC],Honey[OHSHC] :3
LOLNOPE

#27
Deşi n-am vazut nici una din animeurile astea, în fine:

Tohru - Hm... îl ucid că are nume ciudat o.o

Kaoru - Mă marit pentru că-mi place numele 22

Honey - Ignor pentru că habar n-am cine e şi niciodată nu mia placut cuvântul ăsta. :/

Kykyo [Inuyasha] Raky [Claymore] Zero [Vampire Knight]
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#28
Kykyo [Inuyasha]- ingor...baka personaj -.-'''
Raky [Claymore]- ucid acest personaj...-.-
Zero [Vampire Knight]- ma casatores is too kawaii ^^

next:
L [Death Note]
Mello [Death Note]
Naruto [Naruto]
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#29
L [Death Note]
Mello [Death Note]
Naruto [Naruto]

Pai...ma casatorsc cu Naruto(la urma urmei...imi place tipul),il ignor pe Mello(imi place de el,dar nu destul de mult cat sa ma marit..si nu il urasc suficient sa il omor) si il ucid pe L(niciodata nu mi-a placut)

Next:KAkashi(Naruto),Inuyasha(Inuyasha) si Ichigo(Bleach)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#30
:KAkashi (Naruto), Inuyasha(Inuyasha) si Ichigo(Bleach)

Ma casatoresc cu inuyasha - dar nu cred ca voi supravietui cand va afla kagome...desi ar fi distractiv sa stiu ca am ca sot un semi-demon, as sti ca nu am de ce sa-mi fre frica si ca atunci cand ma va ataca cineva pisicuta mea va veni sa ma salveze Zuppy04 .
Il ignor pe Ichigo - nu prea am de ce sa-l ignor dar e mai usor decat sa il omor. Dar daca l-as cunoste ce Ichigo mi-ar fi cam greu sa-l ignor pt ca e un baiat de treaba ( in anime..:d).
Si il omor pe kakashi - L-as lua pe Sasuke sa ma ajute ca singura nu as putea 4...el impotriva mea e ca si cum un leu contra unei pisicute. Daca ma ajuta sasuke cred ca as avea niste sanse 10.

Next: Emma Ai (jigku shoujo ) Sagara ( Full metal panic ) Hiyono ( Spiral )
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)