Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#11
Ma casatoresc cu Pein 8 [[ he's so hot O.O ]] il ignor pe Hagi [[ ca sa nu il omor xD ]] si il omor pe George [[ ma cam streseaza x_x ]]

Next: Dark [[ D.N. Angel ]], Tobi [[ Naruto ]], Zero [[ Vampire Knight ]]
[center][Imagine: lavi.png][/center][/align]

#12
Ma casatoresc cu Zero( si vom avea o nunta frumoasa cu trandafiri roz) Il ignor pe Dark ( ma feresc mereu de el, si cand ma baga in seama ii intorc spatele ca si cum nici nu ar fi acolo iar cand ma suna sau ceva ii inchid) si-l omor pe Tobi ( habar nu am cinei ala dar daca se baga intre nunta mea cu Zero [ciudat nume] asa, ii bag ditamai cutitu in inima Zuppy08)

Leon ( kaleido Star) Saya (blood+ ) L ( Death Note )
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#13
My turn ^o^
Ma casatoresc cu Leon (I love white haired bishies), Ignor pe L (but I don't wanna ignore him 'cause he's kawaii) si omor pe Saya (nu stiu exact de ce dar daca asta era singura optiune pe care o mai aveam)

Next:
Itachi (Naruto), Sesshoumaru(Inuyasha), Hatsuharu (Fruits Basket)
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#14
oh man... nu puteai sa pui vreo fatagrr... acum ce sa fac, im not gayZuppy08 dar voi raspunde....
Am sa fiu prieten cu Itachi(nu pot sa ma casatoresc cu el.... i'm not gay68) il ignor pe sesshomaru, chiar daca nu imi place dar nu vreau sa il omor :d , si il omor pe Hatsuharu(cuz i don't have idea ho is it40 )

Aya(Tenge Tenjou) Hinata(Naruto) si Jirayia (naruto)
PS. let's see ce veti alege15

#15
Aya(Tenge Tenjou) Hinata(Naruto) si Jirayia (naruto)
Ma casatoresc cu Jiraya(hei..chiar imi place tipul.Adica..Helloo...e super perv21),o ignor pe hinata(chiar nu am nimic cu tipa asta.e kawaii)...si o omor pe Aya(nu imi place paru' ei).
Next:Tsunade(Naruto),Eclair(Kiddy Grade) & Rika Shiraki(Bible Black)
Nu ma intrebati nimic despre ultimul anime...dar sunt mare fana24
P.S>asta e pentru naruto...zicea ca duce lipsa de fete21
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#16
deci vazand ca sunt numai fete raspund tot eu... macar aici am cu cine sa ma casatoresc...21
cred ca ma casatoresc cu rika shiraki(am vazut un ep sau doua din anime dar nu imi aduc aminte care e, dar daca face parte din un anime de ala sigur e frumoasa:X)... o ignor pe eclair nu prea am nik cu fata asta... nu o pot ucide e preea kawaii:X.... si o omor pe Tsunade chiar daca nu vreau sa o omor nici pe ea, dar are un caracter de iti vine sa te dai cu capu de pereti....
apropo LYE zimi si mie unde mai pot vedea Bibe black ca nu am mai gasit nici un episod... am vazut doar 2 sau 3??? thanks...3
L (death note) Sakura(Naruto) Maya (Tenge Tenjou)
edit by Love_Yuki_Eiri-first:editeaza si pune optiunile.Cu gandul la BB...ai uitat21.Cu privire la anime..poti sa iei id-ul meu de la profil si iti zic pe mess.

#17
Well este foarte interesant acest joc...Hmm let me see
Ma casatoresc cu L , pentru ca este cel mai interesant personaj dintre cele de mai sus,si doar nu era sa ma casatoresc cu sakura avand in vedere ca este feminina 21 sau cu celalalt personaj care imi este necunoscut
o ignor pe sakura pentru ca nu am alt lucru posibil pe care i-l pot face in acest joc,totusi nu vreau sa o ucid =)
Well si voi ucide personajul Maya pentru ca habar nu am cine este ^^
Next :
Shikamaru (Naruto) , Yuki ( Vampire Knight) , Near (Death Note)

#18
Asa deci ...
Ma marit cu Shikamaru ... o ignor pe Yuki si il ucid pe Near.
Acum argumentari ...
De ce ma marit cu Shika? Deoarece imi place foarte mult :X inainte era personajul meu preferat.

Cu Yuki nu am nimic deci ... asta e o ignor

Si cu Near nu am avut ce face o.o trebuia sa il ucid xD

Next:
Hikari [ Special A ] , Hinamori Amu [ Shugo Chara ] , Mtsumoto [ Bleach ]
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#19
Cam greu din moment ce toate sunt fete.Oricum ultimul personaj din Bleach nu imi este cunoscut pentru ca nu am vazut anime-ul dar am impresia ca ii este numele scris gresit?..
Well nu conteaza voi face un sacrificiu 21
Ma voi casatori cu Hikari din Special A...jeez si sunt fata -.-" De ce ? well pentru ca din personajele insirate mai sus ea este cea pe care o prefer cel mai mult.Pentru ca este foarte draguta si are un caracter interesant,si amuzant.
O voi ignora pe Amu,imi place de ea dar cum nu am luat-o in casatorie va treuie sa o ignor =)
si o voi ucide pe mtsumoto,sau il voi ucide.Nu prea stiu cine este personajul asa ca imi permit sa ucid si doar atat ^^
WEll , next :
Ikuto (Shugo Chara ), Arucard (Hellsing) , Ai Enma (Hell Girl )

#20
Ikuto (Shugo Chara ), Arucard (Hellsing) , Ai Enma (Hell Girl )
Ma casatoresc cu Alucard(intodeauna mi-au placut vampirii.Sa devin ca el..kawaii!)...il ignor pe Ikuto(tipu' ma lasa rece...nu am nimic impotriva lui)...o ucid pe Enma Ai(vreau sa fiu in locul ei).
Next4eidara(Naruto),Inoue Orihime(Bleach),Sesshomaru(Inuyasha)
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)