Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#31
ink un joc^_^ ce imi plashe sa ma joc ^_^
deci : Emma Ai (jigku shoujo ) Sagara ( Full metal panic ) Hiyono ( Spiral )

ma casatoresc cu Sagara [ pt ca este cel mai dragutz din lista ^_^ ]
il ignor pe Hiyono [ pt ca ma cam enerveaza... ]
shi o ucid pe Emma Ai [ dc ? pt k mi-ar placea sa fiu in locul ei ]

44SmileSmiledeci...urmatorul :::

Kiba [ Naruto ] Diva [ Blood + ] and Elk [ Arc the lead ]
Smile sunt primele care mi-au venit in minte ^_^
ja` bye :bye:

edit by Love_Yuki_Eiri-exces de emoticoane =_=..am mai scos din ele.

#32
Kiba [ Naruto ] Diva [ Blood + ] and Elk [ Arc the lead ]
Ma casatoresc cu Kiba, imi place personajul dar nu chiar la nivelul acesta dar whatever.
Ignor pe Diva pentru ca nu stiu cine e. (de mult to zic ca ma uit la Blood +)
Il ucid pe Elk din simplul motiv ca nu mi-a placut de loc Arc the lad.

Next:
Byakuya (Bleach), Sesshoumaru (Inuyasha), Itachi (Naruto)
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#33
Byakuya (Bleach), Sesshoumaru (Inuyasha), Itachi (Naruto)
Hmm....Ma casatoresc cu sesshomaru pentru ca il adorr :X

Il ignor pe byakuya ...urasc personajul asta ....
si il omor pe Itachi pentru ca este dinpersonajele pe care le urasc din totalitatea anime-urilor vazute de mine

Next: Dark(DNangel), Ikuto(Shugi Chara), Kyo(Fruit Basket)


[Imagine: sig_by_fluffyduffy-d3im5kz.png]

[Imagine: Kakashi_userbar_by_FluffyDuffy.png]
[Imagine: 49769cc64d576669062da9856c4b072a-d3iq3cg.png][Imagine: db7a7f57b51dd5de6d41098eff4c9b92-d3iq2d9.png]
[Imagine: 2cfe5739a6b386d2e1a126368b63b3f1-d3ipqfx.png]

#34
Well .. ce pot spune.Imi plac ambele personaje Ikuto & Dark..Voi alege sa ma casatoresc cu Dark din Dn Angel.Why? Pentru ca imi place mai mult acest personaj.Ador personalitatea sa si cum arata.E un tip super tare ce capteaza atentia tuturor.Fite doar pentru cei ce nu il stiu,un personaj foarte cool de la care nu imi pot lua ochii.. he's so got ^^ So I'm gonna marry him .
De ignorat il voi ignora pe Ikuto.Nu am nimic personal cu el,chiar imi place caracterul lui.Este foarte interesant si un personaj cool,but trebie sa ignor pe cineva asa ca Mr. Ikuto u are ignored 10
De omorat, pe Kyo pentru ca nu stiu cine este acest personaj ^_^

Next : Near ( Death Note) , Kagome ( Inuyasha) , Kaname Kuran ( Vampire Knight )

#35
M-as casatori cu personajul Kaname Kuran: misterios si dragut 105 Vampir 15
As ignora personajul Near din Death Note.
As ucide-o pe Kagome: ma enerveaza 2

Next:
Mao ( KimiKiss Pure Rouge ), Hikari ( Special A ), Kyo ( Fruits Basket ).

#36
Mao ( KimiKiss Pure Rouge ), Hikari ( Special A ), Kyo ( Fruits Basket ).
Oups..Singurul anime pe care le-am vazut de unde provin personajele precedente este Special A.. so se pare ca nu va fi nimic interesant in postul meu -.-"
Ma voi casatori bineinteles cu Hikari din Special A.Este o fire crazy si interesanta.Are un suflet esxtraordinar si o vointa uimitoare.Ador totul la ea.Este un personaj foarte complex,extrem de interesant si conturat foarte bine.Iese in evidenta fara sa vrea si este si un personaj frumos.Well desi nu cunosc decat acest personaj din cele enumerate si acesta este principalul motiv pentru care ma casatoresc cu ea (este o ea) pot spune ca este un caracter aparte ce merita multe laude ^^.
Il,presupun ca este un el,ignora pe kyo din Fruits Basket.Motiv?Unul foarte evident si nesiropos,pentru ca nu il cunosc,.De ce nu este el cel ce este ucis?Pentru ca ador numele lui (este prea superb)
Si il sau o voi ucide pe Mao din KimiKiss Pure Rouge,motiv : Nu cunosc acest personaj cum nu cunosc nici anime-ul.
Next :
Daisuke ( DN Angel ) , Kyriuu Zero ( Vampire Knight ) , Caroline ( Paradise Kiss )

#37
Daisuke ( DN Angel ) , Kyriuu Zero ( Vampire Knight ) , Caroline ( Paradise Kiss )

Ma voi casatori cu Zero din Vampre Knight--> e un personaj destul de complex si interesant and he's one of the white haired bishies I like :ha:
O ignor pe Caroline. E draguta tipa desi la un moment dat m-a stresat un pic, dar in principiu n-am nimic cu ea.
Il omor pe Daisuke pentru ca acest personaj nu m-a impresionat sincer cu nimic. And maybe if I kill him Dark will be freed 4

Next:
Sinistra (Kiddy Grade), Tweedledee (Kiddy Grade), Dvergr (again Kiddy Grade)
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#38
Sinistra (Kiddy Grade), Tweedledee (Kiddy Grade), Dvergr (again Kiddy Grade)
Oh 3 personaje din acelasi anime..Asta e putin mai dificil pentru mine 21 .>Hmm ce pot spune,sa vedem :
Ei bine ma voi casatori cu Sinistra. De ce ? Ador acest personaj.Ador felul cum se comporta si cum arata.Are un stil interesant si desi nu este cine stie ce conturat in acest anime este un personaj superb ce mi-a captat destul de mult atentia.Ador foarte mult parul lui care este foarte cute,la fel ca si acesta.. Desi imi place foarte mult si de Dextera,ambii sunt interesanti.De aceasta data il voi alege pe Sinistra and come on boy I'm gonna marry u .
De ignorat? Well o voi ignora pe Tweedkedee,nu am nimic cu ea.Poate daca era fratele sau aveam un motiv sa il ignor 21 Dar ea este chiar scumpica , si nu ma deranjeaza cu nimic in special.
Iar de ucis pe Dvergr,hey nimic personal dar cineva tot trebuie sa moara.Desi nu prea imi amintesc de acest personaj,oricum cineva trebuie sa fie ucis ^^
So next :
Dextera ( Kiddy Grade ) , Lina Inverse ( Slayers ) , Arashii ( Paradise Kiss )

#39
Dextera ( Kiddy Grade ) , Lina Inverse ( Slayers ) , Arashii ( Paradise Kiss )

Din moment ce tu l-ai luat pe Sinistra eu il iau pe Dextera. I love this team :X Imi place mai mult de Sinistra dar asta e ma multumesc si cu Dextera. Imi place caracterul lui, e un personaj puternic, pacat ca in anime nu se zic prea multe despre el. so let the wedding bells ring.

O ignor pe Lina. Nu prea am nimic cu ea, n-am motiv sa o ignor nici sa o ucid asa ca mai bine ignorata decat ucisa.

Il ucid pe Arashii. Ma distreaza oarecum personajul lui dar la un moment dat devine un pic enervant.

Next:
Tesstosterossa (sper ca scrisai bine) (Full Metal Panic), Layla (Kaleido Star), Miroku (Inuyasha)
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#40
Tesstosterossa (Full Metal Panic), Layla (Kaleido Star), Miroku (Inuyasha)
Oh God...ce pot spune.Personajele sunt interesante mai putin acel T. din FMP pe care nu il cunosc 21 nu imi pare cunoscut numele -.-"
Asa ca ma voi casatori cu Miroku din Inuyasha..Motivul?Yeah I know este un afemeiat insuportabil uneori ( aproape mereu ) dar este amuzant si stie sa dea sfaturi bune.Probabil as divorta de el inca din prima saptamana de casatorie 21 Dar totusi ma voi casatori cu el si pentru ca este un tip aratos si interesant si cand nu se tine de trucurile sale perverse este un baiat bun ce stie sa asculte si sa aprecieze ce este in jurul sau.Aduce un aer interesant anime-ului prin perversitatea sa..pentru ca face unele scene ale anime-ului mai amuzante.i love that.
O voi ignora pe Layla,ceva personal cu ea nu am. Este un personaj chiar interesant si captivant.Dar o voi ignora si pentru ca au fost unele ipostaze ce nu mi-au placut la ea, Dar in rest totul este okay..
Hmm de omorat il voi omori pe acel personaj de care imi pare rau dar nu am auzit.Heh sper sa nu se supere Tesstosterossa

Next:
Sesshomaru ( Inuyasha ), Kard ( DN Angel ) , Ino Yamanaka ( Naruto Shippuuden )




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)