Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#91
Inclin sa cred ca iti place toamna de fapt si de drept, deci a 3-a afirmatie este cea falsa.

1. Lucrez ca barmanita.
2. Sunt studenta in primul an de facultate.
3. Momentan ma doare spatele asa de tare ca ma abtin sa nu urlu.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#92
Pff, ai ghinion @Agrona, doar stii ca iti pot citi gandurile, prin urmare nu ai cum sa ma ma pacalesti21. Ia sa vedem, "searching for your brainwaves*.... ups, cred ca am citit ce nu trebuia O_O, pretty kinky stuff, dar ramane intre noi XD. Let's see, gotcha, puterile mele telepatice imi spun ca a doua afirmatie este cea falsa 4. P.S. Hope you get well soon.


1. Maine ar trebui sa imi sustin licenta.
2. Dupa multi ani in care am uitat ca mai exista, zilele trecute am dat iama intr-un borcan de Nutella.
3. Sunt urat.

Hai ca nu e greu XD.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#93
You got me, dude. Also, mersi. Si da, i am one perverted creature, so i'm sorry for what you had to see while surfing my mind. Anyways, vezi ca eu mai am luni, marti si vineri de lucru, apoi imi termin contractul. Asa ca va sugerez tie, lui Alex si lui Mircea sa va grabiti daca vreti sa mai veniti pe la mine.

Nu stiu preferintele tale in materie de dulciuri, deci ma gandesc ca a doua afirmatie e cea falsa. Licenta parca nu ti-ai dat-o inca, din cate stiu eu, iar urat nu esti si daca mai zici asta te pocnesc cu o halba. So shut you f**king trap.

1. Astazi soarecele meu ma uraste.
2. Tocmai m-am vopsit blond din nou.
3. Imi place tare mult de o parte din clienti, deci imi va fi teribil de dor de ei odata ce ma intorc la Cluj. Also, m-am atasat mult de patroana si de colegul meu de lucru.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#94
Hm. hm. hm. Agrona-chan, ma gandesc ca soriceii pot fi mai moody uneori, iar experienta imi spune ca e posibil si deloc dificil sa ajungi sa-ti indragesti unii colegi si unii clienti de la lucru asa ca... tind sa spun ca a doua e falsa si ca nu te-ai vopsit blonda de curand ^^; Wild guess there.

1. Marti plec in sfarsit inapoi acasa si abia astept sa revad o groaza de lume.
2. Trebuie sa cumpar vreo cateva sute de pene si habar nu am de unde.
3. Imi e groaza sa merg la karaoke, desi prietena mea cea mai buna insista mereu sa vin cu ea.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#95
Pai ...sa vadem , sa vedem , ceva imi spune ca este varianta 3 . Nu sunt sigura , dar ...
1. Imi plac matematica , fizica si chimia .
2. Facebook-ul ma plictiseste .
3. Nu beau Coca-Cola .

#96
Am senzatia ca este prima, 1 e gresita, nu multora le place matematia, fizica si mai ales chimia, desi am dubi. Sper sa fi nimerit, sper.

1. Lumea din jurul meu ma plictiseste.
2. Imi place albastrul.
3. Ma tot intreb ce voi face maine.

Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#97
Ma gandesc ca prima e falsa, deoarece stiu ca ai ajuns la facultate intr-un oras relativ nou si ma indoiesc ca deja ai apucat sa te plictisesti de oamenii ce i-ai cunoscut acolo. Daca am gresit, pare rau pentru tine ca esti plictisita XD.

1. Joc foarte bine League of Legends.
2. Am practicat arte martiale in trecut.
3. Revelionul de anul acesta l-am petrecut in Bulgaria.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#98
Hmmm nu prea stiu cum ti-ai petrecut revelionul, dar parca parca citisem odata ceva de artele martiale (sau mi-am imaginat, everything's possible), asa ca pot doar presupune, din mini-discutiile surprinse dintre tine si Alex pe facebook, ca nu esti intocmai expert la LoL. Prima e falsa asadar. (nu bag mana-n foc, but I tried ^^; )

1. Merg prin Olanda peste doua saptamani.
2. In sfarsit am apa calda.
3. In mod surprinzator, nu m-am certat deloc cu tata azi.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

#99
Eu cred ca a doua pentru ca desi nu prea ne cunoastem sunt multi care raman fara apa calda

1. Am mancat o shaorma la micul dejun
2. Ma bucur ca sunt la biblioteca
3. MA bucur ca am reusit sa discut cu cineva drag dupa atata timp
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Categoric 2, indiferent de persoana. Nu vreau sa par inculta, dar atmosfera de la biblioteca mi-a dat mereu o stare incredibila de somn sau de nervi, depinzand de anumiti factori. Te duci acolo deobicei sa lucrezi pentru o tema/o lucrare ce nu vrei sa o faci, deci n-ai de ce sa fii vreodata fericit. Nu i-am auzit nici pe cei de la literatura sa fie incantati de biblioteca, deci nope. Refuz sa cred ca 2-ul este adevarat. xD


1. Am de dat licenta vara asta si inca nu m-am apucat la modul serios.
2. Am fost avansata la locul de munca.
3. Urasc whiskey-ul sec, nu inteleg cum poate fi baut fara Cola.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)