Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#81
Voi presupune ca a doua este falsa. Imi vine greu sa imi imaginez o persoana foarte ordonata. Eu nu cred in asa ceva, imi pare rau. 21 I also happen to know you're into handmade stuff so I imagine you like sharing your works with others too... and who the heck doesn't like porcelain dolls?

1. Imi place enorm ce fac la facultate.
2. Urasc zapada.
3. Imi doresc un hamster.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#82
In opinia mea prima afirmatie este cea falsa si asta din doua motive: 1. Daca spuneai simplu doar ca iti place ceea ce faci la facultate, as fi avut o urma de indoiala, dar te-a dat de gol folosirea adverbului "enorm"....daca iti place ceva nu simti nevoia sa o evidentiezi atat de mult (da, stiu, ma pricep la psihologia umana 21 ). 2 Ai in profil la AIM Screen Name lazy.creature, "lazy" cu "facultate" si "enorm" (doar daca e vorba de "enorm de lazy" 21) nu merg mana in mana.

1. Am talent la desen.
2. Sunt o persoana lipsita de modestie.
3. Imi plac dulciurile.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#83

#84
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#85
Prima cred ca e adevarata, adica e prea detaliata ca sa cred ca ai stat sa o inventezi.
A treia - nu stiu daca e adevarata, dar eu zic ca da, pentru ca mi se pare amuzanta si imi place mie sa cred ca e adevarata.
Deci... esti inalta?

1. Beau berea de obicei cu paiul.
2. Nu stiu sa merg pe bicicleta.
3. Momentan sufar in dragoste.

Edit: Nu... Falsa este a 3-a, cred. A trecut ceva timp de atunci. Dar da, beau bere cu paiul si nu, nu stiu sa merg pe bicicleta.
[Imagine: ls.jpg]

#86
Foarte bune afirmatiile, n-am ce sa spun, dar cred ca cea falsa este... a doua?

1. Cea mai buna prietena a mea este cu 3 luni mai mare decat mine.
2. Am un frate mai mare.
3. Ador intunericul!

#87
Eu zic ca a treia este falsa, pentru ca e singura afirmatie cu semnul exclamarii si in felul acesta parca incerci prea mult sa convingi ca este adevarata. Plus ca desi am auzit multa lume carora le place intunericul, mai putini sunt cei care zic ca il adora.

1.Inca nu am dat pentru carnetul de sofer.
2.Imi place sa merg pe jos decat sa iau un mijloc de transport in comun.
3.Nu urmaresc serialul Game of Thrones.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#88
A treia cred ca este falsa, deoarece daca ar fi sa spun ca tu de fapt nu te plimbi mult, e total gresit, cred ca preferi sa faci putina miscare pe jos, sa te mentii in forma, deci, cred ca ai prefera mersul pe jos decat mijloacele de transport in comun. Umm, prima, sigur e adevarata, daca aveai carnet te-as fi auzit eu, iar atunci cand te sun dau de tine facand plimbari, prin eliminare, cred ca te uiti la Game of Thrones.

1. Aproape tot timpul imi e foame desi ma satur repede.
2. Nu am o imaginatie bogata, deci intunericul nu ma sperie.
3. Am multa energie si reactionez copilareste uneori.
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#89
Nu va cunosc foarte bine , asa ca nu am de unde sa stiu ce si cum , daar o sa incerc sa ghicesc . Sa vedeem ...cred ca este a-II-a...am ghicit ? ^ ^
1. Iubesc cartile scrise de Agatha Christi .
2. Imi place sa inventez diferite scenarii .
3. Imi plac filmele cu batai .

#90
A treia este clar falsa.

1. Azi ma duc la meditatie.
2. De abia acum m-am trezit.
3. Nu imi place toamna.

P.S: Joffre, sa stii ca ma numar printre oamenii care iubesc intunericul, deci afirmatia falsa este a doua. 3




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)