Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care crezi ca e falsa?

#61
Daca era ceva general puteam spune, acum e noua si nu stiu cum era la 4, dar o sa aleg ploaia fiindca au trecut 5 ore, trebuie sa se fi oprit.

1. Ador anime-urile realiste/semi-realiste.
2. Iubesc pisicile.
3. Imi place CSS.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#62
Pai cred ca a treia e falsa.Prima este adevarata,asa cred,ceva imi spune asta,deoarece daca iti plac anime-urile la general, nu mai conteaza daca sunt realiste sau semi-realiste,daca sunt intr-un fel sau altfel,iti plac toate.Eu asa cred.Si mai cred ca si a doua e adevarata,deoarece mi te imaginez fiind o peroana iubitoare si draguta,deci banuiesc ca iti plac pisicile.Sper ca am nimerit!

Acum eu:
1)Culoarea mea preferata este galben.
2)Sunt o fan a trupei Trapt.
3)Ador baietii din anime/manga/fic-uri cu parul lung.

P.SpupicKidutza* din pacate nu ai nimerit,cea falsa era a doua,nu stiu cum dar ma pricep destul de bine la chimie.Iar a treia e adevarata,nu am citit niciodata o manga yuri.Sunt sigura ca o sa nimeresti data viitoare.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#63
Well, that's a hard one. Pai eu as zice ca prima e falsa deoarece nu stiu ce culoare iti place. Nu stiu ce sa zic de Trapt. Eu cred ca esti fana. Iar a treia...hmm...

Hope it's right.

1. Imi place inghetata.
2. Imi place sa dorm.
3. Nu imi place vinul.

Easy.
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...

#64
Paaaai, dupa parerea mea, a treia este falsa, deoarece mai tuturor le place inghetata si dormitul.

1) Sunt imbracata cu un maieu alb
2) Am ochii verzi
3) Nu-mi place albastrul
[Imagine: oh0j9c.gif]

#65
Ultima e falsa, pentru ca ma bazez pe semnatura. Adica e albastra, e aproape logic ca iti place.

1) Sunt mult prea indragostita.
2) Vreau la plaja.
3) Imi plac serialele sci-fi.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#66
Cred ca prima e falsa in primul rand pentru ca cred in independenta femeilor (o tin sus si tare de cand ma stiu!) si in al doilea rand pentru ca cred ca cineva mult prea indragostit nu ar pierde vremea pe un forum anime 4
Bun.
1) Sunt pe o minunata terasa in frumoasa Germanie
2) Tocmai am terminat de spalat vasele
3) Mi-a furat tata mouseul si nu ma mai pot juca pe laptop LOL si DMC 5

#67
'' Humankind cannot gain anything without first giving something
in return. To obtain, something of equal value must be lost. ''

[Imagine: Automail_sig_450x150_zps188a256a.png]

#68
Hmmm...pai cred ca prima e cea falsa deoarece este imposibil sa alegi Sacramento in locul Tokyo-ului.Adica Tokyo e capitala anime-urilor,gasesti acolo tot ce vrei si ce nu vrei,obiecte din unele anime-uri,figurine cu personaje si altele.Si sunt sigura ca tie iti plac anime-urile altfel nu stiu de ce ti-ai fi facut cont pe animezup.A doua cred ca e adevarata deoarece multor persoane ,printre care si moi,le plac aceste lucruri.Iar a treia este posibil sa fie adevarata,toti parintii isi rasplatesc in felul lor copii pentru rezultatele obtinute.Sper sa fi ghicit. 4

Acum eu :
1)Nu imi plac anime-urile ecchi.
2) NO.6 este unul din anime-urile mele preferate.
3) In momentul de fata ,vorbesc la telefon cu un amic.

P.S: ButterflyFly ai nimerit-o pe cea gresita,bravo!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

#69
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#70




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)