Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Capcana dragostei

#1
buna

Mafia conduce majoritatea teritoriilor din Japonia, fiind mai influenta decat chiar guvernul tari. Ea face legea si ea o reprezinta. Mereu a trebuit sa fac ceea ce zic ei.Am fost sclavul lor mereu si asa voi ramane. Imi urasc tatal pentru ca m-a lasat lor. Mai bine preferam sa ma lase la un orfelinat, decat lor. Mereu si-au batut joc de mine, in special acel baiat. A profitat de mine cand eram mic, si dupa aceea m-a transformat in jucaria lui. Il urasc.
Intr-un deposit dint-un cartier al mafiei, fiul capului acestei bande cauta o anumita persoana. Pentru el fusese o zi destul de grea si dorea putina distractie.
-Takasy, unde naiba te-ai ascuns. Iesi afara, iepuras. Am chef de putina distractie, si sti prea bine ca tu esti jucaria mea preferata. Vocea acelui baiat il enerva. Iar dorea sa profite de el. Desi era cu 3 ani mai mare decat Takasy, mereu se simtise mai mare. Profitase de el si-l transformase in ceea ce vroia el.
Iesind din spatele unui dulap mare, Takasy a aparut in fata “stapanului sau”. Pe chipul lui se putea citi dezgustul fata de aceasta persoana, care pentru el reprezenta un nimic.
-Ma cautati, domnule Kei. Am avut putina treaba pe aici. Sa stiti ca a fost fantastic. Asa ca nu am chef de o relatie cu tine acum. Daca vrei gaseste pe alcineva.
Gelozia era usor de citit pe chipul lui Kei. In acel moment el dorea sa afle cine a fost nemernicul care a crezut ca are dreptul sa-i atinga comoara. Ar fi ucis pe orcine numai ca sa afle cine a facut acel lucru.
Cu un glas mic, care cu greu incercase sa-l ascunda, a inceput sa-i puna intrebari “jucariei lui”.
-Si cine a fost persoana care ti-a ocupat dimineata? A fost mai bun decat mine?
Pentru Takasy aceasta intrebare era una retorica. El nu fusese cu nimeni in aceea dimineata, dar stia ca singurul mod in care poate sa-l scoata pe Kei din minti, era sa-l faca gelos. Desi nu recunostea, seful lui era indragostit de el.
-O, a fost de o mie de ori mai bun. Nici nu sti ce multumit am fost. –tanarul se indrepta cu pasi mici spre iesirea din depozit, dar inainte sa plece i-a mai adresat niste cuvinte lui Kei.
-Sa iti sau un sfat: ar trebui sa iei lecti de la el , daca doresti sa mai fi cu mine.
Imediat dupa plecare lui Takasy, Kei a luat un scaun in mana si la aruncat in perete facandu-l praf. Trebuia sa se razbune pe persoana pe care Takasy era indragostit. Nu putea permite sa-l piarda pe acesta, chiar daca asta insemna sa ucida pe cineva.


Era ora 2, iar in centrul orasului Tokio, era multa lume. Majoritatea erau elevi, care terminasera cursurile si acum mergeau spre casa sau in oras ca sa se distreze. Intr-o cofetarie, un tanar de 17 ani statea la o masa si privea pierdut pe geam.
In fata cofetariei, intr-o dubita neagra, cu geamuri fumurii, Ken statea si-l urmarea pe acel baiat. Il vazuse de atatea ori in prejma lui Takaya, incat ajunsese sa creda ca acesta este iubitul sau. Insa ii venea greu sa creada ca piciul acela, poate sa-l satisfaca mai bine decat el.

Dupa cateva minute de asteptare, il vede pe Takasy intrand in cofetarie. L-a imbratisat si i-a dat un mic pupic pe obraz.Dupa aceea s-au asezat la masa unde fiecare a comandat o prajitura si un suc.

-Ma bucur sa te revad. Am crezut ca ai uitat de existenta mea. De 3 luni de zile nu ai mai venit la mine. –vocea baiatului era una alintata, care cerea alinare si multa dragoste.
-Iarta-ma , Tohma . Nu te-am uitat, ce credeai. Am avut un program incarcat si nu am avut timp sa trec pe la tine. Dar ti-am trimis bani pentru facturi.
-Da, am facut tot ce m-ai rugat in scrisoare.

In timp ce cei doi purtau o discutie, chelnerul le adusese comanda. Fiinda Tohma era mort dupa dulciuri, Takasy i-a cedat si portia lui. Trecuse doua ore de cand cei doi erau acolo, asa ca Takasy s-a hotarat sa-l conduca la apartament pe Tohma.

Apartamentul acestuia era intr-un cartier nou construit unde doar persoane importante aveau locuinte. Takasy cumparase si tot el se ocupa cu plata facturilor si cu ingrijirea lui.Era un jurul orei 6, cand cei doi erau la apartament. Furtuna incepuse de ceva vreme, iar lui Tohma ii era frica de astfel de fenomene, si l-a rugat pe Ken sa ramana cu el.
-Imi cer scuze, dar trebuie sa plec. Sunt chemat la munca.
Tohma il mai salute pentru o ultima oara, si urca in apartament. Din dubita neagra care era si la cofetarie, dar care ii urmarise, Kei vazu toata scena. In momentul in care Takasy, se indepartase , acesta sarise din masina, si inainte sa se indrepte spre bloc adauga pentru sine:

-Mare greseala ca ti-ai lasat iubitul singur. Asta s-ar putea sa fie ultima oara cand ai sa-l vezi.

****


Intr-un apartament din centrul orasului, un tanar se chinuia sa pregateasca cina. De obicei pentru el nu era chiar asa de greu, dar de data asta era foarte aiurit. Iubitul il sunase si-l anuntase ca va veni la el. Era un lucru ciudat, de obicei el nu venea seara. Mii de ganduri ii treceau prin cap. Oare dorea sa-l paraseasca? Azi ii impartasise aceasta teama prietenului sau, Tohma, care insa il linistise spunandu-i ca nu are cum. Erau de 5 luni impreuna, iar in perioada aceasta el a incercat sa fie cat se poate de cuminte ca sa nu-l deranjeze .Ii era frica sa-l piarda, ascunsese aceasta dragoste pentru el 2 ani, pana cand amandoi au marturisit ce simt. Dintr-o data,Yusury este trezit din visare de catre sonerie, care vestea venirea iubitului sau.
Destul de speriat, Yusury se indrepta spre usa, care odata deschisa prezenta trupul minunat al iubitului sau. Fara sa mai stea pe ganduri, acesta a sarit in bratele lui Takasy dandu-i un sarut de bun venit. Fara sa se mai gandeasca Takasy l-a luat in brate si s-a indreptat cu el spre dormitor.
Ii treceau mii de intrebari prin cap, dar nici una nu indraznea sa se faca auzita sis a intrerupa sarutul pasional, delicios al iubitului sau. Vrea sa i se daruiasca, dar timiditatea il impiedica sa-i spuna, cele cinci luni de cand sunt impreuna au insemnat pentru ei o dulce agonie care le accentua dorinta de a se iubi . Takasy privi in ochii iubitului sau si vazu ca erau tulburi de dorinta. Isi lasa mainile sa alunece de pe obrazul inrosit, pe gat si apoi sa se opreasca asupra sfarcurilor baiatului. Yusury privea cu ochii umbriti de pasiune cum mana iubitului sau se strecoara in pantalonii sai atingandu-i locul vulnerabil si un geamat timid fu inabusit de gura flamanda a lui Takasy. Il saruta iar si iar, in timp ce o mana il pipaia prin materialul boxerilor, iar degetele celeilalte frecara usor sfarcul baiatului pana se intari. Pasiunea retinuta in aceste luni curgea prin ei ca mierea, iar intre coapse simti o durere surda, ce reprezenta dorinta, tanjea sa-si simta iubitul in intregime, sa fie al lui. Simtind dorinta lui Yusury il lasa deasupra lui, lasand la o parte orice inhibitie isi cobora capaul si atunci timide buzele lui il gustara pentru prima data.Dorinta, pasiune, iubire, nebunie, extaz toate puneau stapanire pe ei ametindu-i, amagindu-i. Orice umbra de indoiala ce o avea Takasy a fost spulberata de nerabdarea si pasiunea iubitului sau, de gemetele acestuia pline de extaz. Buzele acestuia dansara pe pieptul, abdomenul si pe zona sensibila a lui Yusury, facandu-l pe baiat sa se inece in propria dorinta mistuitoare, strangea cearceaful de pe pat innebunit de placere, gemetele lui strigau dupa unirea dupa care trupurile lor gemea, Intregul trup al baiatului ardea, ochii ii sclipeau ca luceafarul in miezul noptii, era sedus de fiinta iubita, de gura acesteia, de pielea si mainile lui. Se oprira cateva secunde sa se priveasca adanc in ochii si in adancul lor a citit ca e momentul sa devina unul. Sub privirea iubitului sau vrajita de puterea magica a gurii lui Takasy acesta in patrunse lent si adanc. Durerea ascutita ce o simti Yusury la inceput se pierdea in placerea ce il toropea a ritmului penetrarilor. Privea profund in ochii baiatului ce tremura sub el si citea iubire, placere si satisfactie, isi cobora privirea asupra buzelor rosii, umflate de la saruturi. Mangaind ritmic interiorul baiatului facu cunostinta cu cele mai adanci mistere ale trupului iubitului sau. Era cald, stramt, matasos, un vis ce prindea viata in valtoarea pasiunii lor. Ajunsi pe culmea cea mai inalta a apogeului, Takasy lasa valul iubirii din el sa-i inunde corpul lui Yusury si odata cu acel val intra totul: inima lui, viata lui, iubirea lui, tot ce poseda.

#2
Hey sally

Wow deci ma doare capu X.X Stai sa vad daca am priceput: Takasy e jucaria lui Ken, Yusury e iubitul lui Takasy, Ken crede ca Tohma e iubitul lui Takasy iar acum e pe cale sa-l faca sa plateasca?Tare:x
Abia astept sa vad ce se va intampla in continuare.Ficul e unul foarte interesant si frumos.Sper sa pui si pozele cu personajele in curand.
Ken mi se pare putin autoritar cu Takasy, cat despre Takasy mi se pare foarte nepasator.Saracutzu Tohma va plati si nici macar nu a facut nimic....stii ce cred ca Ken pana la urma va fii cu Tohma.Dar inca nu imi fac o impresie.
Greseli, cred ca ai putine dar nu conteaza, data viitoare vei fii mai atenta.

Ne, sper sa pui repede nextu.Mult noroc in continuare.Ja-ne!:bye:
I'm Kira.

#3
Dragutz ficul tau si ideea cu mafia e grozava, ai un stil aparte in a descrie scenele hot si nu numai acestea.
Sper ca Takashy sa ramana cu Yusury, ar fi rau sa sufere, saracutzul...


So, abia astept continuarea, succes ;)
Hetalia

Sa fii deschis nu inseamna sa fii receptiv la ce iti place tie, ci la ce este bine, atfel te numesti "om cu prejudecati", eticheta pe care oamenii din ziua de azi o pun numai celor demodati, dar nu se vad pe ei...

#4
-Takasy, unde naiba te-ai ascuns. semnul intrebarii acolo -?- Iesi afara, iepuras. Am chef de putina distractie, no virgula acolo, inainte de si nu se pune virgula, doar in anumite, anumite exceptii si sti mai trebuia un i...:P prea bine ca
dezgustul fata de aceasta persoana, adyna_45 stie mai bine, dar cred ca nu trebuia virgula acolo care pentru el reprezenta un nimic.
-Ma cautati, domnule Kei semnul intrebarii din nou
Cu un glas mic, care cu greu incercase sa-l ascunda, a inceput sa-i puna intrebari “jucariei lui”. nu e tocmai corect : care cu greu...incarca.... cu un glas mic pe care incercase cu greu sa il ascunda...sau Desi incercase sa isi ascunda "intentiile", a inceput sa-i puna intrebari jucariei lui.
minti nu sunt sigura dak era virgula aici..e posibil , era sa-l faca gelos. Desi nu recunostea, seful lui era indragostit de el. ar fi fost mai bine sa specifici numele de Kai..asa eu inteleg ca Takasy nu recunostea..ca seful lui e indragostit de el...then again..it might be just me
-Sa iti sau un sfat: ar trebui sa iei lecti de la el aici sunt sigura ca nu e virgula , daca doresti sa mai fii cu mine.
Era ora 2, iar in centrul orasului Tokio,no virgula era multa lume. Majoritatea erau elevi, no virgula againcare terminasera cursurile
vazuse de atatea ori in preajma lui Takaya, incat ajunsese sa creada ca acesta este iubitul sau. Insa ii venea greu sa creada ca piciul acela, poate sa-l satisfaca mai bine decat el. hm...probabil al doilea creada nu e bine venit. incearca... acesta este iubitul sau desi ii parea imposibil ca acel pusti sa il satisfaca mai bine decat o facea el.

Dupa cateva minute de asteptare, il vede pe Takasy intrand in cofetarie. L-a imbratisat si i-a dat un l-a imbratisat Kai pe Takasy? No...Acesta l-a imbratisat pe cel cu care se intalnea si etc
– dupa ce se termina fraza spusa de personaj poti pune ,vocea baiatului era una alintata, no virgulacare cerea alinare si multa dragoste.
ce credeai ? nu punct
fiindca si persoanele
Takasy il cumparase, probabil doreai sa zicicumparase si tot el se ocupa cu plata facturilor si cu ingrijirea lui.Era u nu u ci in jurul orei 6, cand cei Incearca...era aproape 6 si cei doi tot se aflau la apartament
acesta sarise din masina, si inainte sa se indrepte spre bloc adauga pentru sine: [b] wrong, wrong wrong. acesta sari din masina si, inainte de a inainta spre bloc, adauga pentru sine

cinci luni de cand erau nu suntsunt impreuna insemnand pentru ei o dulce au insemnat pentru ei o dulce agonie care merge mai bine ce le accentua dorinta de a se
frecara usor e frecau usor sfarcurile
Se oprira cateva secunde pentru a se privi adancsa se priveasca adanc in ochii si in adancul
lui Yusury, facandu-l pe baiat sa se inece in propria dorinta mistuitoare, strangea e strangandcearceaful de pe pat..strigau strangand
placerea ce il toropea a ritmului penetrarilor. Privea profund in ochii baiatului ce tremura sub el si citea eu nu mai pricep...Takasy sau Yusury? care dintre ei? nu faci trecerea dintre personaje bine.

concluzie:Faci aceleasi greseli pe care le faceam si eu la inceput.
Fii atenta la timpurile pe care le folosesti si cum incadrezi anumite cuvinte in propozitie. Citeste ceea ce scrii pentru ca te va ajuta mai mult in a te corecta singurica. Evita repetarile, inlocuind cuvantul respectiv cu un altul. De cele mai multe ori e vorba de un sinonim.
Inainte de gerunziu se pune virgula „facand. Zicand , spunand etc...” dar nu inainte de si sau iar. Si and iar sunt doua cuvinte de legatura ce unesc doua propozitii.
Inainte de care, in timp si alte cateva, la fel, nu se pune virgula decat daca inversezi: ex:
In timp ce privea stelele, a auzit un zgomot
A auzit un zgomot in timp ce privea stelele.
Mananci litere pentru ca scrii repede si nu esti atenta.
Daca esti in stare alerta si pui verbele la timpul potrivit, urmezi cele cateva „reguli” de mai sus si recitesti ceea ce scrii, o sa reusesti sa te corectezi substantial.
Like i said, eu faceam aceleasi greseli si a trebuit sa mi le repar. Am primit commenturi ce m-au facut sa ma dau cu capul de pereti, in special din cauza virgulelor, dar mi-au fost de folos. Avand in vedere ca mi-ai cerut parerea si ai ales varianta „la sange” ...hm...sa zicem ca am ales sa fac ceva ce nu am mai facut pana acum. sa corectez un capitol mult mai atent ca niciodata sper ca iti e de folos ce ti-am spus.

Takasy e cam...hm...nush inca ce parere am despre el
Yusury e cam naiv, mult prea naiv.
Lucreaza la trecerea de la un personaj la altul, specificand numele celui care face actiunea atunci cand nu poti sa o faci prin folosirea cuvintelor ca: baiatul, blondul, wtv culoare a parului, tanarul, celalalt. Asa se intelege mult mai usor cine face ce si nu mai exista confuzii. Spor la scris.
Ti-am zis ca imi place ideea si sunt curioasa cum se dezvolta. Daca inca mai vrei sa iti comentez capitolele, am sa o fac in continuare, doar sunt sigura ca se vor imbunatati.
Kiss
Ideea povestii e superba. Pacat de Tohma..e prins la mijloc.
[Imagine: sigbylis-2.png]
From time to time, we all have to write our own blank page.


_______________________________________________________________

#5
Am trecut si eu pe aici.
M-a cucerit ficul tau.
E interesant si din nou curiozitatea o sa ma ''omoare''.
Acum o sa astept cuminte fiecare capitol (cine ma cunoaste foarte bine nu o sa creada ce am spus:P:P:P).
Spor la scris si abia astept sa-ti dau urmatorul comm.
Sper k urmatorul nu o sa-l mai dau cand afara ploua.:))
Chuuu:x:x:x
P.s.Nu-mi bat capul cu greselile.Las pe altii sa te bata la cap.:P:P:P

#6
Capitolul 2


Dupa o noapte petrecuta in compania iubitului sau, diminetile erau cele mai frumoase.Nici nu se gandea la problemele care urma sa le aiba pentru ca nu s-a intors la service cand a trebuit. Ii era teama sa se miste din pat, ca sa nu-l trezeasca pe Yusury. Im lumina soarelui de dimineata arata atat de frumos, parea un inger coborat pe pamant special pentru el. Pielea lui stralucea, dandu-I o frumusete divina.
Desi trecusera trei ani de cand l-a vazut prima data, inca isi amintea acea intamplare haslie.


Flash back

Era o zi frumoasa de toamna, iar toti elevi se grabeau sa ajunga la deschiderea scoli. El mergea cu pasi inceti, indreptandu-se spre liceul “ Yamaco”, locul unde invata fratele sau. Ii promisesem ca voi veni la deschidere. Intra in primul an de liceu.Am ajuns cu cinci minute intarziere fata de ora la care Tohma ma rugase sa fiu. Stiu ca urma sa imi tina iar predici despre punctualitate. Mai mereu pateam asta, adica in fiecare zi. Mergand prin curtea scoli, in cautarea Sali festivitatiilor, am dat peste un baiat. Sau mai bine zis el a dat peste mine.Era un baiat scund, cu un corp firav, insa privirea lui era de neuitat.Ochii aceia m-au fermecat inca din prima clipa in care i-am vazut. Din cate imi puteam da seama nu avea mai mult de 14 ani.Stateam de cateva minute jos, uitandu-ne unul la altul.Insa am fost trezit din “ fotografierea baiatului” de catre fratele meu.

- La ce ora ti-am spus sa vi? Ai intarziat 20 de minute!-era destul de nervos, incat ii venea sa sara pe mine si sa ma omoare. Uneori ii inteleg comportamentul copilaros. Parinti nostri au murit cand el avea 3 ani, iar de atunci numai eu m-am ocupat sa-l cresc. Pentru el am fost si mama , si tata dar si frate. Chiar daca uneori am fost mai cicalitor, tinandu-ma tot timpul dupa el, si nu prea lasandu-l sa iasa afara cu prieteni, am avut motive destul de intemeiate: nu doream sa pateasca ceva. El inca nu stie adevarul despre moartea parintilor nostri, iar acei oameni ar putea afla in orce moment ca noi inca traim. Mafioti nenorociti.
Cu greu ma ridic de jos si privesc spre fata fratelui meu. In loc de un chip suparat dau de o fata uimita.

- Iarta-ma ca am intarziat. Mi-a fost greu sa scap de la munca. Dar s-a intamplat ceva de ai fata aceea?
- Pai se pare ca deja mi-ai cunoscut prietenul,dar nu in cel mai placut mod. Cum poti fi atat de aiurit incat sa nu vezi lumea si sa dai peste ei? Nu vezi ce firav e saracu. Animalule.-Tohma era destul de nervos. Il auzisem de atatea ori vorbind despre cel mai bun prieten al sau. Se cunosteau de la gradinita, si se ajutase de multe ori. Daca imi amintesc bine, numele lui parca era Yusury.
- Imi pare rau ca te-am lovit. Tu trebuie sa fi Yusury, prietenul fratelui meu .
Acel baiat era destul de uimit de reactiile noastre ,incat deabia a putut sa rosteasca cateva cuvinte.

- Da, eu sunt Yusury. Incantat de cunostinta.Tohma, sa sti ca nu e vina fratelui tau pentru aceast mic incident. Eu m-am lovit de el, incercand sa ajung la sala de deschidere.-dintr-o data vocea lui s-a schimbat, din una blanda, in una disperata. In legatura cu deschiderea, daca nu o sa ajungem , directorul o sa ne dea pedeapsa inca din prima zi.
Fara sa mai astepte nici o secunda, Yusury a luat-o la fuca spre sala de festivitati.

- E fenomem baiatul asta. Nu stiu de unde are atata energie.”

End of flash back
Aceste amintiri le v-a avea mereu in minte. Ele vor reprezenta mereu inceputul povesti lor de dragoste. Cat timp el a stat pe ganduri, a simtit cum cineva il cuprinse in brate, tragandu-se mai aproape de el. Isi intoarse capu si zari micutul ingeras care privea spre el cu acei ochii mici, care transmiteau numai dragoste.

-Deci te-ai trezit. Credeam ca dupa noaptea trecuta vei dormi o zi intreaga.-un mic chicot il acompania cand a spus acele cuvinte.

Yusury se facuse mic de tot de rusine, si se pities sub patura. Nu-I venea inca sa creada ce facuse aseara. Nu credea ca putea fi asa pervers. Ira cum Takasy radea de el.Se rusina mai rau cand se gandea ca Tohma va afla tot si va veni la el sa intrebe despre toate detaliile picante. Era dezastru!

-Pot sa te rog sa nu mai razi de mine. Bun, acum ca ai incetat, vreau sa te intreb ceva. Ieri nu trebuia sa-ti petreci ziua cu Tohma? Cum ai reusit sa scapi de el?

Nu era de loc o intrebare ciudata, fiinca se stia foarte bine ca Tohma e foarte cicalitor, si nu renunta usor cand vrea ceva, chiar daca asta insemna sa te bage la nebuni.

-Ce esti cumva suparat ca am venit la tine?-fara sa astepte raspunsul baiatului il lua in brate si-l saruta, dupa aceea continua- L-am pacalit spunandu-I ca ma duc la munca. Imi era dor de tine, nu te vazusem de 4 zile.

Adevarul era ca-l vedea mai des pe Yusury decat pe Tohma.Dar stia ca fratele sau nu se supara niciodata, cand el se duce la iubitul sau, chiar e fericit.Yusury se ridica din pat tragand cearceavul ca sa se infasoare, iar Takasy ramasese gol.

- Scuza-ma, dar daca tineai neaparat sa ma vezi gol, puteai doar sa ceri. Sti prea bine ca-ti indeplinesc toate cerintele.
Baiatul ramasese surprins cand a auzit cuvintele spuse de barbatul din patul lui. Nu putea crede ca are un iubit atat de pervers, chiar isi intrece fratele.Incercand sa-si ascunda roseala din obrazi, se intoarse cu spatele la el dorind sa paraseasca camera.
-Eu ma duc sa fac un dus.Intre timp tu ar trebui sa te imbraci si poate pregatesti micul dejun.
- Si ce castig daca gatesc. Deoarece pe fratis nu fac nimic, sa sti.
- Pai daca o sa faci ceea ce te-am rugat, stomacul tau nu o sa tipe ca un nebun. Deci e in castigul tau.

********

Trecuse o jumatate de ora, de cand Takasy intrase in bucatarie si incerca sa pregateasca micul dejun. Trebuia sa recunoasca faptul ca nu are talent la gatit. Spera doar ca Yusury sa fie multumit de mancare lui.In bucatarie a intrat Yusury, care era imbracat doar intr-o pereche de boxeri.De uimire, Takasy a scapat o farfurie din mana si a ramas cu gura cascata. El nu avea nici o slabiciune dar baiatul asta urma sa-l duca in pragul placeri extreme daca continua sa umble asa in fata lui.

-Ce s-a intamplat iubire?- vocea lui era atat de senzuala, fapt cel innebumea pe barbat. Dup ace termini de aranjat masa, vezi sa stergi si balta.

Era atat de frumos, incat ii venea sa sara pe el,insa soneria telefonului i-a interrupt gandurile perverse.In momentul in care a vrut sa vada cine este s-a facut alb. Era Eiji “ stapanul sau”.
-Da. Cu ce te pot ajuta. –stia ca nu e un lucru bun cand acesta il suna. Seara trecuta nu s-a intors la service, iar ieri il facuse gelos. Se astepta sa urmeze consecince. Spera sa nu afle unde este, ca astfel iubitul lui ar fi implicat in aceasta treaba iar el nu dorea asta.
- Unde esti? Am o surprija pentru tine. Hm.. sa-I zicem mai bine afacere. Iubitul tau e bine? Sa sti ca e foarte dragut. Inteleg de ce te atrage, dar e bun la pat? As vrea sa-l incerc, e chiar langa mine.

#7
rog un moderator sa inchida ficul din motive personale
multumesc mult



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Capcana viselor Marina. 86 57.690 09-01-2013, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  [split] Capcana viselor Vero 14 5.233 04-09-2011, 03:28 PM
Ultimul răspuns: ***aydutza***
  Capcana iadului Child Of Sunset 10 6.431 22-02-2011, 01:43 PM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Capcana MorÈ›ii Itsumi 11 5.118 22-11-2010, 09:52 AM
Ultimul răspuns: Itsumi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)