Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Capcana viselor

#81
Imi place mult ficul tau, este foarte frumos,il citesc inca decand se numea ''Parfumul iubiri''
Este plin de suspans, mai ales acul la ultimul capitol chiar sunt curioasa sa vad cum va rectiona Sasuke, esti foarte talentata, imi place cum descrii si conturezi personajele, la fiecare le-ai dat cate o picatura de imaginatie cum ar fi Sasuke cu Karin, atunci am facut niste ochi ca cepele cand am citit :))
Te rog mult sa vi cu nextul, ai un fic super :*

#82
Hello there!! ^_^
Deci eu iti ador ficul, pur si simplu, este asa de nebunatic, de pervers, de nebuna, de...nici macar nu mai stiu cum sa ti-l caracterizez;)). Asa, Sasuke bad boy, o yeahh :yes:, Sakura perversa, mai bine mama deci eu salivez numai cu gandul la net;)). Whatever...Deci Vreau sa ma anunti cand il pui pentru ca vreau neaparat sa citesc!!
Tai Tai! :bye:
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#83
Helãu draga mea!
Chiar dacã nu mai intru prea des pe animezup continui sa citesc ficurile de pe aici, si mã bucur ca mai anuntat cã ai pus nextul. Cu ce sa inceepp, ca intotdeauna descrierea este perfecta, naratiunea la fel. Dialogul este si el prezent, nu in cantitati mari, asa ca nu este sec.

-Ar trebui sa plecati. Nu mai aveti ce cauta aici. Sakura ramane cu mine. Dispareti! spune pe o voce rece, insa ceilalti il priveau neincrezatori, nedand niciun semn ca ar vrea sa plece. Vazand ca asa nu merge, trag aer in piept, il apuc pe Sasuke de camasa cu ambele maini, il trag spre mine si il sarut.

Nu ma asteptam deloc sa il sarute /:) :-o, desi mi-a placut foarte mult scena asta si chiar am tresarit cand am citit-o, cum spuneam nu ma asteptam ca Sakura sa aiba asemenea tupeu sa faca asa ceva, mai ales de fata cu cei din Konoha.
Sper sa aduci nextul repede.
Ja ne! :P

#84
BUna, scumpo !
Ti-am citit fic-ul si am ramas impresionata. E foarte frumos, foarte reusit, e perfect :x
Ideea e super, mega interesanta, fiecare capitol m-a lasat in suspans. Mai ales ultimul capitol, deci Wow, l-a sarutat pe Sasuke :o . Minunat :x
Ma intreb ce se va intampla intre ei. Sasuke si Sakura. Oare Sasuke va renunta la atitudinea asta ?
O sa aflu doar daca pui next.
Kiss and Hug ! >:D<

#85

Buna!
Ideea nu mi se pare originala, am vazut-o de multe ori pe youtube.
Titlul nu m-a atras.
Descrierea e buna, insa uneori prea multa si ma face sa sar peste randuri.
Actiunea e destul de buna.

Ce m-a atras la ficul tau a fost numarul de pagini, ma asteptam sa ai cel putin douazeci de capitole, insa tu nu ai nici macar zece. Ma bucur ca primesti multe comm-uri, insa pe mine m-ai dezamagit cu atat de putine capitole:(.

Sper ca urmatorul capitol va ave acel ceva special, nu chestii previzibile de genu saruturi pasionale marca SasuSaku.

Astept nextu` si sper ca nu te deranjaza comm-ul meu:)
[Imagine: eKyCOTm.png]

If I could tear you from the ceiling,
I'd freeze us both in time.
And find a brand new way of seeing,
Your eyes forever glued to mine.


#86
heiiii... cand pui continuarea ca nu mai am rabdare??? ficul e genial!!!
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .

#87
Heiii! Dupa atata timp m- am gandit sa va "onorez" si eu cu prezenta, insa, din pacate nu si cu o continuare. Nu e vorba ca nu as avea idei, defapt, ficul e aproape terminat... pe caiet. Treaba e ca s- a stricat pc- ul ... din nou asa ca trebuie sa ma chinui sa scriu pe telefon si... va mai dura ceva. As vrea sa rog moderatorii sa nu- mi inchida ficul, cu promisiunea ca voi veni in curand cu continuarea. Pana atunci... mai cititi inca o data ultimul capitol pe care l- am editat, schimbandu-l radical. As vrea sa va multumesc enorm pentru comentarii. Apreciez , in egala masura si laudele cat si criticile. Simtiti-va liberi sa va spuneti parearea sincera, fara sa va fie teama ca ma voi supara. Va pup de nu va vedeti si... mai vorbim:*
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Capcana viselor Vero 14 5.303 04-09-2011, 03:28 PM
Ultimul răspuns: ***aydutza***
  Capcana iadului Child Of Sunset 10 6.529 22-02-2011, 01:43 PM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Capcana MorÈ›ii Itsumi 11 5.176 22-11-2010, 09:52 AM
Ultimul răspuns: Itsumi
  Capcana dragostei akira-chan 6 4.422 31-07-2009, 10:15 PM
Ultimul răspuns: akira-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)