Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[split] Capcana viselor

#1
Fic nou :> Ei ce pot spune ^_^ Unele ide din fic nu sunt chiar foarte originale dar restu sunt. Imi place cum descrii Naratiunea este buna, actiunea nu este grabita iar dialogul...ma rog singura replica nu e seaca. Greseli de scriere nu am vazut. So, astept next :*. Edit: Vad ca si aici am facut spam >.< Sorry for that -_-'
[Imagine: EnvYQ.png]

#2
OOooo nice Chiar credeam ca acea lupta e adevarata Dar nu a fost un vis.Imi place cum descrii Naratiunea, actiunea si dialogul sunt bune. Greseli de tastare nu am vazut ceea ce e bine. Daca se atinge de ea il omor Gata m-am calmat. So, astept next. Edit: Alt spam. Sorry -_-'. Cateodata am probleme mari cu asta 8-|
[Imagine: EnvYQ.png]

#3
Cred ca iti place sa ne lasi in suspans . La noapte iar nu dorm cu siguranta . O sa ma gandesc in continuu la ce vrea Sasuke sa ii faca , desi eu am idei traznite deja . Revenind la fic . Imi place cum descrii , dialogul nu e sec , iar actiunea este foarte buna . Ce sa mai discutam ? Un fic perfect . Deci astept nextu'
[Imagine: lovely-complex.gif]
Risa Koizumi & Otani Atsushi
[Imagine: risa05.png] [Imagine: Otani.gif]
My fic : Iubire intre doi Akatsuki

#4
Poftim ... iar il urasc pe Sasuke =)) doamne ... fereste-ma ... si Sakura ? Ce proasta poate sa fie sa ...face ce vrea Sasuke [ ok. nu pot sa cred ca eu am zis ca Saku` a mea e proasta :((( ]


Astept next`ul >:d< !


Kiisss !

Pam-pam-pam ... Intelegi ?!


#5
Haide frate=)). Opresti actiunea unde e mai incitanta>:P. Sa vedem: descrierea e buna, dialogul nu a fost mult dar a fost ok. Actiunea nu e grabita dupa parerea mea. Greseli de tastare nu am vazut. Mi-a placut Replica Sakurei: "e si el barbat, nu?! ".Total adevarat:-j. Abea astept urmatorul capitol. Spor la scris!;)
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

#6
Cum ? Ce ? Unde ? Ce vrea sa faca :(( ?
Sper ca nimic rau ca-l omor x_x [ da stiu ca nu se poate =)) , vise :-" ]
Capitol excelent ...



P.S. anunta-ma cand pui next`ul :x


Kiss !

Pam-pam-pam ... Intelegi ?!


#7
Buna......Akum am trecut si eu p'aci....ka skoala asta nu prea imi permite des:study::mean:...si credema iti citesc ficul de la inceput...e ceva nemaipomenit.....nu stiu de ce yie nu-ti place[-x,eu il ador si sper sa pui continuarea cat mai repede ca numai pot.


P.S:Anunta-ma si pe mine cand pui continuarea:pls:
1.LOVE 2.LIFE 3.DO THAT TOGETHER

#8
Wow ... cel mai bestial capitol =)) . Iei asa Sakura arata-i cine-i sefa >:) ... Minunat =)) ... mi-a placut faza cu Suigetsu ... ha ha ha ce fata a facut Karin , dar ma mir ca Sasuke nu a comentat nimic ... dar oare ... ce va face Sakura ? >:) ... va deveni si ea diabolica ? Ce mult mi-as dori asta =)) ...

Astept next-ul >:D< !


Kiss !

Pam-pam-pam ... Intelegi ?!


#9
Comm ul meu part 1:D:D:D:D:d


Ce ce ce ce ce ce ce ce ce ce ce ce fac sakuraa????Ahh Hai ziii nu ma lasa asa ca mor de curioazitate:(((:(((( Mai ales dak esti una din aia care posteaza capitolele odata la 2 ani:-s....o sa mi se rupa inimioara in mine:-sSi o sa fie praf...prafff Pricepiii????:o Huh...Calm down:D Ma mai apuca si pe mn:)) Deci ce face Sakura?;;) Il saruta pe Sasuke de fata cu ea?8-> Ii da una lu Karin de ajunge cu capu intre picioarele lui Suigetsu?>:)>:)>:) Oooo sunt reeaaa:>:>:> Si nebunnaaa:)))
Part 2:D

Super tare ficu si de abia astept contiinuarea:D:D E destul de original si nu ti'l comentez prea mult ca nush cum:)) anunta'ma cand pui nextu:X:X:X:x

#10
Stii nu ar strica daca teai stradui sa-l continui :)):X:grr::go::99:
Mie un aimi place mai ai unele greseli de tastare dar cine nu greseste in rest e super ok ;)
astept urmatorul !



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Capcana viselor Marina. 86 58.281 09-01-2013, 09:54 PM
Ultimul răspuns: Marina.
  Capcana iadului Child Of Sunset 10 6.526 22-02-2011, 01:43 PM
Ultimul răspuns: Child Of Sunset
  Capcana MorÈ›ii Itsumi 11 5.176 22-11-2010, 09:52 AM
Ultimul răspuns: Itsumi
  Capcana dragostei akira-chan 6 4.421 31-07-2009, 10:15 PM
Ultimul răspuns: akira-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)