Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna tuturor ! ^_^

#1
Salutari ! ^_^
Ma numesc Gaby, am aprope 15 ani, ador anime-urile [ Inuyasha, Yu Yu Hakusho, Death Note, Povesti cu Fantome s.a ] Ascult Hip Hop [ Bug Mafia, Parazitii ], imi plac la nebunie Eminem, Justin Timberlake, Cinema Bizarre, Metallica, Linkin Park etc.
Imi plac si Randy Orton, Shawn Michaels, Triple H, Jeff Hardy ... Si Candice Michelle 4 [ Ma uit la wrestling 8 ]
Imi place sa citesc, sa desenez 39 Sunt mare fana a cartilor / filmelor Horror, S.F., ador fic-urile Yaoi ... 39

Daca aveti intrebari va voi raspunde cu mare placere ^_^
Sper sa ne intelegem bine ! Kissez all hug

#2
Bine ai venit pe Animezup, gabytsswh!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
buna gabytsswh! si bine ai venit pe forum sper sa te distrezi pe aici
intrebari:
1.melodii preferate la Cinema Bizarre, Metallica, Linkin Park
2.ce zodie esti?
3.de unde esti?
4.personaje preferate din Inuyasha, Yu Yu Hakusho, Death Note
5.carti preferate?(titluri de carti)
distractie placutahug
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#4
Multumesc pentru intampinare, Zuppy si Aka Yuki hug
De la Cinema Bizarre imi place la nebunie Forever or Never, My Obsession si After the Rain, Metallica ... 39 Cred ca Enter Sandman imi place cel mai mult ... Linkin Park imi place Leave Out All The Rest, Numb, In the End ... 39
Sunt Capricorn [ 21.12.1995 ], sunt din Alexandria...
Din Inuyasha imi place cel mai mult Kagome 8 Si Sesshomaru, din Yu Yu Hakusho imi plac Hiei si Kurama, din Death Note imi plac Light si Ryuk[ 8 ]
Carti ... Tot ce e scris de Stephen King 8 Imi place mult The Shining, Dracula de Stocker, Vrajiotoarele din Eastwick de J.Updike si multe altele ...
multumeesc 8 hug

#5
AI ZIS CUMVA CÄ‚ EÅžTI DIN ALEXANDRIA?

Revenind * să îmi revin din şoc 21 * well, bună, bine ai venit pe anime zup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci prieteni, etc, etc, etc. Sincer nu îmi stă mintea la chestiile astea * I am so sleepy, balul ăla e de vină * . Anyway, I am still like wtf.
Să ne înţelegem, Alexandria din Teleorman? 5

Anywaaaaaaaaaaaaay, eu nu am citit, încă, nimic de Stephen King dar am auzit că e destul de marfă, mă rog - I've heard that his books are really something ( când oi prinde ceva în mână, o să citesc ,lol ). Oricum... ăăă, cât despre animeuri, Death Note şi Yu yu Hakusho îmi plaaac mult, deşi Inuyasha nu prea mi-a plăcut şi Poveşti cu fantome nu prea am văzut. Anyway, din Inu tot Sesshomaru îmi plăcea şi mie* drolls * ăh şi Light era my fave din DN şi Hei din YYH. * laughs* so complicated.
Îmi place muzica pe care o asculţi. Care e melodia ta preferată de la Paraziţii? ( I so love " ca fuga pe gheaţă" )

Ok so I can't believe it. Åži eu sunt tot din Alexandria ( o a r e c u m ) but well I'm 17 but that's not the point. EÅŸti la liceu sau ceva? 5

Oricum încă odată biiiiiiiine ai venit pe zup. Şedere şi postare plăcută, see ya 'round.

*huuuuuuugs.

#6
OMG ! O_O
Alexandria Teleorman, da !
Doooooamne, mersiiii ! OMG OMG OMG !
Sunt din sc 3 ...
De la Parazitii ... 39 '' O Chema '', '' Drumuri fictive '', '' Categoria grea '' si multe, multe 8 ]
hug Multumesc de intampinare hug

#7
Din cate am inteles iti place horror, si mie, traiesc in el si in suspans. Ii ador, suspansul si groaza, la ce te gandesti?
Am de gand sa-ti pun 3 intrebari dupa care inchidem subiectul.
~ De ce ti-ai ales acest nume?
~ DE ce ti-ai pus acest avatar?
~De ce nu iti place semnatura? ( nu ai pus)
Acum ca am scris cateva intrebari spun:
888Salut888

#8
Buna!! am o singura intrebare:
Iti plake emo?
Paii sper sa te distrezi p animezup Ja ne!10.pupicpupic



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Buna Tuturor. NightForever 10 4.472 13-09-2014, 10:34 PM
Ultimul răspuns: NightForever
  Buna tuturor! Fear 6 2.952 10-04-2013, 02:35 AM
Ultimul răspuns: Yondaime
  buna tuturor larisa 1 1.543 11-08-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  buna tuturor natynaty 8 2.820 05-06-2012, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Buna tuturor! ^^ yoana__iloveanime 6 3.161 10-04-2012, 05:03 PM
Ultimul răspuns: yoana__iloveanime
  Buna tuturor ^^ yume^^ 8 3.643 31-03-2012, 08:04 PM
Ultimul răspuns: yume^^
  Buna tuturor, ma bucur sa va cunosc! ***Sayu*** 7 3.536 22-01-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Lady Ririchiyo
  Buna tuturor!:*:*:*:x:x:x Kyandi. 8 3.869 22-06-2011, 10:26 AM
Ultimul răspuns: Weiss
  Buna tuturor!!! Ɖʋℓcικ`Иɛвʋиικ 8 3.777 15-06-2011, 10:46 PM
Ultimul răspuns: Rena
  Buna tuturor! Kimera 6 3.096 10-06-2011, 08:41 AM
Ultimul răspuns: Kimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)