Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Salut, eu sunt Bogdan dupa cum se vede
Imi plac anime-urile 4 preferatele mele sunt: One Piece, Yuyu Hakusho, Captain Tsubasa.
Ascult orice gen de muzica atat timp cat suna bine 4
Ce sa va mai spun... Am 23 ani imi plac fetele 21 filmele, seriale, Cola si alcoolul.
Mna 4 atat.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Bogdan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bogdan? The Super Hero Get Money White Nugga?
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#4
Heya Bogdan and welcome xD.
Nu stiu de ce am impresia ca te cunosc de undeva, e ridicol. In fine.
Bun venit pe site, sper sa te simti bine si sper sa nu pleci prea repede xD. Sedere placuta!
Ce filme si seriale urmaresti? Da cateva exemple, poate imi regasesc si eu preferatele prin acea lista.
Orice gen? How about Nightcore? Il consider un gen, e unic. Iti place ciocolata? Dar pisicile?
Have fun and make friends, will you?
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#5
Yo, Bogdan, cred si eu ca te cunosc.....esti cumva acel Bogdan de pe animeprime? Daca da, nu stiu daca mai iti aduci aminte de mine, dar am fost si eu membru acolo, aveam userul Seth. Anyway, daca nu, atunci ma bucur sa fac cunostinta cu tine acum, sper ca vei fi activ pe forumul nostru dragut, deoarece cam ducem lipsa de activitate si ca vei gasi placut si distractiv timpul petrecut alaturi de noi. Eu sunt Romania, placerea vinovata a acestui forum si zeul suprem ales prin vot de catre membrii acestui forum 038. @Natsu Dragneel cu care esti prieten va spune otherwise si imi va submina meritele, dar el este doar invidios pe maretia si tupeul meu 053, insa tot amicul meu ramane.

Anyway, acum intrebarile: 1. Care este AMV-ul tau favorit? 2. Ai facut vreodata cosplay? Daca nu, ai face? Si daca da, ce personaj ai interpreta? 3. Care este personajul tau anime/manga favorit? si intrebarea la care poti sa nu raspunzi daca nu vrei, deoarece nu as vrea sa intri in conflict cu Alin 4. Nu e asa ca @Romania este un user awesome? 055

Sedere placuta si sper sa apucam sa discutam mai multe pe chat/forum.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#6
Bun venit pe animezup Bogdan !
Am si eu doua intrebari : Care a fost primul anime vizionat de tine?
si a doua : Mai sunt si alte serii anime care ti-au placut ?(daca da, scrie te rog titlurile)
Si cam atat , sper sa te distrezi !
[Imagine: 33u4z1y.jpg]

#7
In primul rand multumesc pentru urari si imi pare bine sa va cunosc 4
Ar trebui sa raspund la intrebarile puse si o sa incep asa:
Momentan ma uit la Vampire Diaries am vazut Teen wolf 21 ma uit la Game Of Thrones, Supernatural si cam atat pentru moment. Imi place ciocolata si am un pisoi 21 pe nume Paco 21.
Asa... Nu, nu am facut Cosplay dar daca as face am mai spus ca mi-ar place Ren din Nana, personajul favorit din anime/manga e Luffy din One Piece iar la intrebarea daca sunt Bogdan de pe animeprime 4 nu, nu sunt.
Primul anime vizionat hmm... Dragon Ball cred, eram ceva mai mic 21 si era pe TVR1 seara de la 7 parca.
Da pai sunt multe serii iti dau cateva titluri : Death Note, Slayers, Kiddie Grade, Blue Gender, Naruto, Ippo No Hajime, Baki The Grappler si mai multe.

#8
Hey hey hey si bine ai venit printre noi...hmmm se pare ca trebuie sa mai intru si eu din cand in cand sa mai salut lumea...
Anyway intrebarea mea este daca tie iti place sa citesti sau sa scrii? o.o
Si care este trupa ta preferata?
Si ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe zup? Music-crazy-rabbit-emoticon
Inca o data bine ai venit printer noi si distractie cat mai mare
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#9
Buna Bogdan! Wuelcam si toate celelalte(da,ma rog dupa o saptamana,apar si eu sa-ti urez asta! @.@)
In fine,scuza-ma ca am aparut asa tarziu pe aici.Acuma sa recuperez... 21 In primul rand vreau sa-ti multumesc pentru "Sail"(tu esti motivul pentru care m-am ales cu o noua obsesie! 24 )
In al doilea rand as vrea sa te intreb ce oras esti in momentul de fata! Cam atat! Sper ca o sa mai apucam sa vorbim vreodata! Aa,da inca o intrebare! Daca tot ai zis ca-ti place alcoolul,ce cocktail mi-ai recomada?Multumesc dupa acum,pentru recomandari! Te pup! pupic
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)