Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut

#1
Salut, ma numesc Victor si am aproape 15 ani.
Anime-urile mele preferate sunt : One Piece, Kuroko's Basketball, D. Gray-man si Hunter x Hunter.
Imi place mult sa ascult muzica rap, artistii mei preferati fiind 2pac si Tyga.
Daca vreti sa stii mai multe despre mine, nu ezitati sa intrebati.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Obito!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Obito xD
Obito, daca ai chef sa vorbim despre Kuroko no Basuke, hai la mine la profil xD ador seria xD daca esti la zi, roaga-te pentru un sezon 3. Sunt sigura ca o sa vina dar sper sa nu trebuiasca sa asteptam dupa el cat asteptam dupa Bleach xD. Ma bucur pentru ca ti-ai facut cont, sper sa te distrezi bine aici, pe forum, pe chat, unde vor muschii tai de fan anime. Ce sa te intreb, iti place ciocolata? Dar pisicile? Well, daca nu pisicile in particular, animalele. Puii de animale.
Te las sa iti faci prieteni xD.
Bye bye!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#4
Yo, Obito 080 , ne pare bine sa te avem printre noi, cu siguranta vei gasi acest forum foarte interesant, personajele sunt diverse, de la perversi si afemeiati pana la frigizi si forever alone, prin urmare sunt sigur ca vei gasi persoane cu care sa imparti aceleasi pasiuni si interese, asa ca nu ai niciun motiv de ce sa nu ramai alaturi de noi mult timp de acum incolo. Eu sunt Romania, spaima zmeilor si trolilor de pe acest site, printul in armura stralucitoare, the CHOSEN ONE....cu atatea titluri, mai toti incearca sa ma submineze, sa ma santajeze si baneze de pe site de frica potentialui de ultra-awesomeness ce il nutresc in mine. Eu sunt unul, ei sunt multi, dar cum stim cu totii nu in numar sta adevarata putere, ci in cum il folosesti 090

Anyway, destul despre mine, hai sa aflam despre tine 1. Care e AMV-ul tau preferat? 2.Ce superputere din anime ai fi dorit sa ai? 3. Care este personajul tau favorit din manga/anime? si intrebarea pe care dusmanii mei o detesta si o doresc interzisa 4. Nu e asa ca @Romania este un user awesome? 055

P.S. Nu ezita sa vizitezi si chat-ul, de obicei e destul de activ si te alegi cu multe rasete.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#5

1. AMV preferat - http://www.youtube.com/watch?v=m8Fqa1WsIWU
2. Probabil Gear Second 21
3. La cate am spus, personajul e evident. Luffy's the best!
4. Nu te cunosc inca 21)
Merci frumos de primire.

#6
HEy hey hey si bine ai venit printre noi
O intrebare sau cateva intrebari ar fi daca iti place sa scrii sau sa citesti si daca da ce gen? Si ce melodie ne-ai recomanda noua celor de pe Animezup?
Inca o data bine ai venit si distractie placuta hug
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)