Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

#61
(06-02-2009, 02:19 AM)Love_Yuki_Eiri A scris: Gomen pentru eventualele greseli de tastare...dar sunt obosita.Cat despre ce a spus Kaneto...sa ma consider perfecta?Nu imi place sa cred asta...perfectiunea nu exista si ma plictiseste.Prefer sa las la latitudinea celorlalti.Cat despre celalalt lucru...sti tu ca nu citesc criticile?Daca da...atunci sa imi spui cum ai aflat;)

Bun super Lye.....eu te critic si tu continui sa faci aceleasi greseli de parca eu nu as fi zis nimic . Asta inseamna ca ai citit critica nu-i asa ? Wow...aflu ceva nou in fiecare zi . Bun , ma bucur ca citesti criticile(desi voi continua sa cred ca nu-i asa) si mi se pare ca ori nu suporti ca cineva sa te corecteze pentru ca esti prea mandra ori ti se pare ca nu merita sa-ti bati capul cu amatori ca mine . In fine , nu ma mai chinui sa te critic ... oricum vad ca nu conteaza .

Acum sa spun de ideile tale ca de restul nu mai spun nimic pentru ca tu esti foarte buna : mdea..ideile sunt bune , mi-a placut capitolul si sunt curioasa sa vad cum va face orihime cand va afla ce s-a intamplat de fapt in camera ei ... mdea...abia astept urmatorul capitol . Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#62
Citat:Gomen pentru eventualele greseli de tastare...dar sunt obosita.Cat despre ce a spus Kaneto...sa ma consider perfecta?Nu imi place sa cred asta...perfectiunea nu exista si ma plictiseste.Prefer sa las la latitudinea celorlalti.Cat despre celalalt lucru...sti tu ca nu citesc criticile?Daca da...atunci sa imi spui cum ai aflat;)

Aham...Ahaa! Foarte interesant! Deci te plictiseste ceea ce nu exista! Sper ca-ti dai si tu seama de aberatia / absurditatea pe care ai zis-o. Fara suparare, dar mai si gandeste inainte sa zici ceva, ca sa nu mai scoti asemenea perle si pe viitor.

Sincer nu am nimic cu tine, dar superficialitatea cu care tratezi lucrurile, respectiv in cazul asta critica care iti este acordata imi provoaca disgust.
Da, am citit critica si din curiozitate ti-am citit si fic-ul, pot sa spun exact acelasi lucru ca si Kaneto: nici o imbunatatire!
De aici reies 3 presupuneri: ori nu citesti critica, ori nu suporti sa fi criticata, ori esti superficiala.

In locul tau m-as bucura ca cineva imi corecteaza si ma atentioneaza asupra greselilor pe care le fac, astfel incat pe viitor sa nu le mai fac! Asta e esenta criticii, sa ajute la imbunatatirea calitatii fic-ului! Daca nu te astepti la acest lucru normal ca nu ti se imbunatateste nimic.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#63
(10-02-2009, 04:49 PM)Jasmine A scris:
Citat:Gomen pentru eventualele greseli de tastare...dar sunt obosita.Cat despre ce a spus Kaneto...sa ma consider perfecta?Nu imi place sa cred asta...perfectiunea nu exista si ma plictiseste.Prefer sa las la latitudinea celorlalti.Cat despre celalalt lucru...sti tu ca nu citesc criticile?Daca da...atunci sa imi spui cum ai aflat;)

Aham...Ahaa! Foarte interesant! Deci te plictiseste ceea ce nu exista! Sper ca-ti dai si tu seama de aberatia / absurditatea pe care ai zis-o. Fara suparare, dar mai si gandeste inainte sa zici ceva, ca sa nu mai scoti asemenea perle si pe viitor.

Sincer nu am nimic cu tine, dar superficialitatea cu care tratezi lucrurile, respectiv in cazul asta critica care iti este acordata imi provoaca disgust.
Da, am citit critica si din curiozitate ti-am citit si fic-ul, pot sa spun exact acelasi lucru ca si Kaneto: nici o imbunatatire!
De aici reies 3 presupuneri: ori nu citesti critica, ori nu suporti sa fi criticata, ori esti superficiala.

In locul tau m-as bucura ca cineva imi corecteaza si ma atentioneaza asupra greselilor pe care le fac, astfel incat pe viitor sa nu le mai fac! Asta e esenta criticii, sa ajute la imbunatatirea calitatii fic-ului! Daca nu te astepti la acest lucru normal ca nu ti se imbunatateste nimic.
Haide-ti acu msa nu incepem un subiect de cearta bine ? ^__^ Cred ca putem lasa unii de la altii nu?Sau cel putin asa sper.Acum sunteti si voi putin prea duri,nu e singura persoana din lume care pateste acest lucru,nu e singura care sa saturat sa fie perfecta pentru altii,poate vrea sa fie doar ea insati.In fine,LYE sper sa n utes uperi si sper ca ai sa postezi continuarea cat mai curand.Cel putin eu inca o mai astept,si inca ceva,te rog eu sa nu renunti la fic.Eu cel putin te admir pentru talentul tau si iti accept si calitatile si defectele[pe care sper ca vrei sa le tii toata viata ]:-)

#64
Prietenie Destramata

Lipita de peretele rece,Orihime incerca sa scape din stransoarea formata de bodyguard.Acesta ii tinea bratele deasupra capului cu o singura mana,in timp ce cu cea libera deschidea nasturii de la camasa purtata de adolescenta.Intr-un moment de pura inspiratie,rozalia a inchis gura,reusind sa ii prinda limba roscatului intre dinti,ce formau o adevarata menghina.Acesta s-a dat cativa pasi in spate,acoperindu-si buzele cu palma dreapta.A murmurat cateva injuraturi printre dinti,dupa care si-a bagat dezinvolt mainile in buzunarele blugilor.Usor,a intors capul spre tabloul ce se odihnea pe dulapiorul alb.Cele doua fete pareau atat de apropiate in poza respectiva.
-E cea mai buna prietena a ta,nu-i asa?Intreaba acesta continuand sa priveasca imaginea.
-Nu cred ca te intereseaza.Acum ai face bine sa dispari din camera mea.Defapt...de ce nu pleci de aici?O data pentru todeauna!Se aude vocea subtire a fetei ce lovea peretii cu palmele.
-Datoria mea este sa te protejez.Stai linistita papusa.Nu vei scapa asa usor de mine.
Cesario a parasit incaperea,lasand-o singura pe Hime.Adolescenta s-a asezt pe pat,acoperindu-si chipul cu ambele palme.Printre degete au inceput sa alunece lacrimi,ce dispareau mai apoi la contactul cu mocheta lila.Nu intelegea de ce se comporta asa?Ce castiga daca o tortura in asa fel?Nu stia daca il iubeste...sau daca il uraste.Acelasi lucru se putea spune despre Karina,doar ca in privinta ei,sentimentele rozaliei erau mult mai clare:nu mai vroia sa auda de fata ce i-a fost prietena timp de atatia ani.Stia ca este nedreapta...insa nu putea sa accepte faptul ca cea mai bun a prietena a ei umbla cu baiatul iubit.Brusc,si-a amintit de cercelul pe care l-a gasit sub pat.Trebuia sa afle ce e cu el.
La parterul vilei,Cesario statea sprijinit de un stalp,tinandu-si mainile incrucisate in zona pieptului.Dintr-o data,a auzit usa casei trantindu-se cu putere.Blonda a coborat cele trei trepte,imbratisandu-l rapid.
-Ce e cu tine aici?
-Nu stiu unde imi este cercelul.
-Vrei sa spui asta?
Din capatul treptelor si-a facut aparitia Orihime ce tinea in palma bijuteria pierduta de blonda.Vazand-o,adolescenta a inghitit in sec,strangandu-l pe roscat de mana.Ii era teama.De partea cealalta,barbatul isi privea stapana,ce cobora provocator treptele.Ajungand in fata lor,rozalia a tras aer adanc in piept,continuand sa tina cercelul in palma.
-Hime...ce bine ca l-ai...
-Tot ce vreau sa aud este cum a ajuns la mine sub pat.Din cate stiu eu,tu nu ai mai intrat in camera mea de cateva zile.Si de dimineata,menajerele ar fi facut curatenie.Deci,daca l-ai fi pierdut atunci,cu siguranta ele l-ar fi gasit.Insa nu a fost asa.Ce ai cautat acolo?
-E cumva la interogatoriu?Probabil ca fetele nu au fost atente cand au curatat.Se aude vocea calma a roscatului.
-Caine,ti-a cerut cineva parerea?Karina,hai sa iti spun ceva.Probabil ca ti s-a parut ciudata atitudinea mea.Vrei sa sti de ce?Pentru ca esti o nenorocita!Eu te primesc in casa mea si tu ce faci?Cochetezi cu propriul meu bodyguard!Si ca tacamul sa fie complet...te culci cu el chiar de ziua mea!Esti o tarf...
Insa o palma puternica din partea lui Cesario a facut-o pe adolescenta sa isi intrerupa replica.Acesta a luat-o de mana,fortand-o sa urce treptele.Era nervos si asta se observa din modul in care isi strangea stapana de incheietura.Ajungand in fata dormitorului,a dat cu piciorul in usa,impingand-o pe rozalie in camera.In urma lor,blonda venea speriata.Roscatul a apucat-o pe rozalie de obraji si strangand-o cu putere a obligat-o sa priveasca tabloul.
-Priveste bine poza aia!Ai idee ca am facut sex cu ea chiar in patul tau?Ai idee de cate ori a fost a mea?Defapt...ai idee cat de bine ma simt cu ea?
Auzind acest lucru,Hime a simtit ca pamantul ii fuge de sub picioare.Ce a spus?Propria ei prietena ii pangarise camera si casa.
-Da-mi drumul,nenorocitule!Striga aceasta nervoasa.
Insa din nou,obrazul fetei a facut cunostiinta cu palma puternica a bodyguard-ului.Tanara a cazut la podea,respirand cu greutate.In fata ei,Karina se sprijinea de tocul usii.Brusc,gatul i-a fost cuprins de mana roscatului.
-De ce nu ii spui amicei tale adevaratul motiv pentru care nu o mai suporti?Sa fie oare faptul ca te-ai indragostit de mine?
La auzul acestor vorbe,blonda a ramas nemiscata.Cum de nu si-a dat seama pana acum?Pe podea,rozalia continua sa respire cu greutate.Si-a dat parul de pe chip,sprijinindu-se de pat.Obrazul drept ii era rosu si fierbinte.Insa nu a putut sa se ridice,pentru blonda a apucat-o de bluza,zguduind-o cu putere.Insa brusc,mainile ei au fost prinse de cele ale rozaliei.Ochii ei erau mai reci ca niciodata.A strans-o de incheieturi,impingand-o.
-In momentul asta...vreau sa pleci din casa mea!Sa fie ultima oara cand iti mai vad fata.Cat despre tine...ai face bine sa iti faci bagajele.
Karina a dezaprobat din cap,fugind mai apoi pe holul lung.Cesario si-a privit stapana,afisand mai apoi un zambet in coltul gurii.A iesit din camera,inainte ca Orihime sa il loveasca cu primul obiect care i-a cazut in mana.Ramasa singura,adolescenta a cazut in genunchi,lipindu-si fruntea de pumni.Plangea.Insa pentru ce ii parea rau?Ca prietenia ei cu blonda s-a sfarsit?Sau ca roscatul si-a batut joc de ea in cel mai urat mod posibil.Brusc,telefonul a inceput sa ii sune,semn ca primise un mesaj.A pus mana pe obiectul roz,stergandu-si lacrimile.Brusc,a scapat telefonul,privind socata inainte.
-Nu...nu se poate.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#65
Interesant capitolul...
Atitudinea lui Cesario chiar lasa de dorit,se comporta ca un...nenorocit.CUm a indraznit sa dea in stapana lui?Oricum nu cred ca Hime va scapa asa usor de el,deoarece presupun ca are dansul un plan sa scape,si in privinta asta ma astept la ce e mai rau.Cred ca la telefon este tatal fetei,deoarece cred ca trebuie sa ajunga.
Cred ca lucruri impresionante se va intampla,dar pana atunci Cersario si Karina raman tot oameni "la mana a doua. "Sper ca Hime sa reziste,si poate sa-l distruga pe baiat cu aceiasi moneda.
FRumos capitol,insa ai o mica greseluta majora.
Citat:Insa nu a putut sa se ridice,pentru ca a fost blonda a apucat-o de bluza,zguduind-o cu putere
Ce ai vrut sa stpui prin fraza asta?caci nu prea inteleg.
CAm atat,astept urmatorul capitol.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#66
Cesario chiar e idiot sau se face? :-w cum indrazneste sa loveasca o fata? Cum a reusit sa dea in propia stapana... ma calca pe nervi, dar macar i-a spus tot ce a facut cu prietena ei... dar a fost prea dur... decat cu o asa prietena, mai bine fara... iar sunt curioasa, cine a sunat-o la sfarsit si oare de ce a lasat-o fara cuvinte, sa zic asa...? Astept continuarea, ca eu sunt cam intarziata si gambate la scris :* *chuu*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#67
Ziua in care lucrurile incep sa se complice

Era o noapte linistita.Luna isi ascundea stralucirea sub norii nedeslusiti ce-si imbinau negrul dezolant intr-o imensitate pustie de care te speriai.Oricine si-ar fi dorit sa se ascunda in imperiul unui ultim zambet,insa oricat intindeai mana spre acel vis,singuratatea apasatoare te coplesea,scurgandu-si veninul in inima si sufletul tau,lasandu-te stingher,fara un ideal in care sa crezi.Asa se simtea Orihime.Adolescenta statea pe pervazul geamului,strangandu-si genunchii la piept.Tinea telefonul in mana,privind astrul noptii ce parea sa fie mai mare ca oricand.Continua sa citeasca mesajul primit in cursul zilei respective.Insa in acelasi timp...cuvintele spuse de Cesario ii rasunau in minte.A fost umilita in cel mai ingrozitor mod.Pe podea zacea tabloul cu ea si Karina.Sticla sparta stralucea pe parchet,atragand privirea rozaliei.Aceasta a coborat de pe pervaz,cu gandul sa stranga cioburile.Insa a reusit sa se taie la degetul aratator.Cateva picaturi de sange au alunecat pe pielea fina,cazand pe poza.S-a ridicat,continuand sa priveasca acea imagine.Cine ar fi crezut ca o prietenie atat de veche avea sa se sfarseasca intr-un asemenea mod.Simtindu-si gatul uscat,adolescenta a parasit camera,inaintand pe holul lung.Era o ora destul de tarzie asa ca nici-un angajat al casei nu avea cum sa fie treaz.A coborat treptele,trecandu-si palma peste balustrada rece.Mai erau cateva ore pana ce lucrurile aveau sa fie schimbate intr-un mod radical.Intrand in bucatarie,a observat-o pe Kukuru servind o ceasca de cafea.
-Ce s-a intamplat domnisoara?Intreaba aceasta privind-o pe fata.
-Nimic...am venit sa beau putina apa.
Orihime si-a luat din frigider o sticla,turnand continutul acesteia intr-un pahar inalt si transparent.Inainte sa plece,s-a oprit,intorcand putin capul.
-Apropo..la prima ora a diminetii,sa aranjati camera tatalui meu.
-De ce?Daca nu sunt indiscreta.
-Pentru ca vine acasa.
Auzind acest lucru,menajera a scapat ceasca cu cafea din mana.Erau cativa ani buni de cand tatal fetei nu a mai dat pe acasa.Orihime a zambit usor,indreptandu-se spre camera ei.A urcat treptele,strangand paharul.Pentru un moment,a crezut ca aude usa de la camera lui Cesario trantindu-se.Insa a constatat cu stupoare ca nu era nici-o miscare pe hol.A intrat in dormitor,asezandu-se pe pat.Isi freca picioarele de lenjeria din matase.Ii placea sa simta raceala acesteia.Din cauza oboselii si a stresului ce au reusit sa se azumuleze pe parcursul zile,rozalia a reusit sa adoarma.
De dimineata,intreaga casa era intr-o continua agitatie.Menajerele curatau cu grija orice coltisor,in timp ce ferestrele mari erau larg deschise.Deranjata de galagie,Orihime a deschis ochii.A privit ceasul asezat pe noptiera alba.Acesta indica ora opt.Tanara s-a ridicat din pat,destinzandu-si trupul.A privit pe geam,reusind sa zareasca angajatii ce aveau grija de imensa gradina.Fata a intrat in dressing,imbracandu-se cu o pereche de pantaloni albi si o camasa ce avea o usoara nuanta de violet.S-a privit pret de cateva secunde in oglinda,punandu-si la gat lantisorul daruit de tatal ei,in urma cu sase ani.Fiind gata,a parasit incaperea,inaintand pe hol.Ajungand in capatul scarilor,l-a putut zarii pe Cesario.Acesta statea rezemat de un perete,privind lung pe fereastra larg deschisa.Orihime a tras aer adanc in piept,coborand multimea de trepte.Roscatul a auzit zgomotul facut de tocurile ce loveau marmura alba,insa nu a intors privirea.Parea sa nu il intereseze.Ajungand la parter,adolescenta s-a asezat pe canapea,insa nu inainte sa se uite cu coada ochiului la frumosul bodyguard.
Ceasul indica deja ora doisprezece.Brusc,in curtea casei s-a auzit un zgomot de masina.Adevaratul stapan al casei tocmai a ajuns.Rozalia s-a ridicat de pe canapea,venind in centrul living-ului.Usa s-a deschis,intrand doi baieti ce aveau cateva trollere,urmati de cativa bodyguarzi.Brusc,in vila si-a facut aparitia un barbat inalt,imbracat intr-un costum negru.Parul usor argintiu era ravasit,in timp ce ochii de un albastru ingrozitor de rece priveau in jur.Vazandu-l,adolescenta i-a sarit in brate,sarutandu-l pe obraz.
-Domnule Kaien,bine ati venit.Se aude vocea lui Kukuru.
Barbatul a dat din cap,continuand sa isi imbratiseze fiica.In cele din urma,acesta a indepartat-o usor,scotand din buzunar o cutiuta.Zambind,Orihime a desfacut funda ce avea aceiasi culoare cu parul ei.In interior se ascundea o bratara confectionata din diamante si safire.
-Este...superba!Multumesc tati.
-Draga mea,ma bucur ca iti place.Nu am avut timp sa iti spun...insa te-ai facut deosebit de frumoasa.Semeni atat de mult cu mama ta.Cred ca ar fi fericita sa te vada.Este foarte placut sa fi din nou acasa dupa cativa ani.
-Baietii sa ma urmeze.Va voi arata unde sa lasati bagajele.Spune rozalia continuand sa zambeasca.
Barbatul a aprobat din cap,inaintand in living.In fata lui,roscatul statea cu mainile la spate.
-Tu trebuie sa fi bodyguard-ul ce l-am angajat pentru a avea grija de fiica mea.
-Cesario Natsume,la ordinele dumneavoastra.Se aude vocea tanarului.
Kaien a zambit usor,urcand mai apoi treptele.Ramas singur,ingerul a strans din pumn.Simtea ca aparitia barbatului in casa avea sa complice lucrurile.

Kaien
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#68
Sincer, nu prea vad cum lucrurile se vor complica..
Numai ca Cesario nu va mai putea fi asa "liber", el trebuie acum sa-si faca treaba de bodyguard foarte bine, astfel tatal lui Hime va banui ceva.Si asa pare un om cu picioarele pe pamant, si isi va da seama sigur ca ceva se intampla cu fiica lui, iar atunci nu stiu car va avea de suferit:Hime sau Cesario?Sper ca venirea lui aici sa mai linistesca lucrurile putin, dar cred ca va fi total opusul.
Capitolul mi se pare scurticel, insa ai descriere, dialogul nu este sec, si nu am vazut greselute.
Chiar astept sa vad ce se va mai intampla, so pune nextu repede.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#69
Wow, a venit stapanul acasa, si Cesario nu mai poate face ce vrea :)) cand a primit Orihime mesajul pe telefon, chiar nu imi imaginam ca era de la tatal ei, si mai ales ca va veni acasa. Dar uite ca s-a intamplat, si acum lucrurile vor deveni mai complicate. Cum vor decurge lucrurile, chiar nu imi pot imagina, va trebui sa astept pana in urmatorul capitol. Si de-abia astept sa il postezi :X Pai gambate la scris, si sa il pui cat mai repede *chuu* :*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#70
Banuielile unui tata

Afara incepea sa se insereze.Soarele se ducea la culcare,predand stafeta Lunii,ce se ridica mandra pe cerul inchis la culoare.In somptuoasa vila era mai galagie ca niciodata.Personalul ce se ocupa cu gatitul era in bucatarie de cateva ore,pregatind cina.In living,televizorul urias era dat la maxim,reusind sa ii alarmeze pe cei din jur.Kaien statea pe canapea,tinandu-si bratele pe suprafata moale.Aparent deranjata de zgomotul infernal ce venea de la parter,Orihime a aparut in dreptul scarilor,strigandu-si parintele,insa fara nici-un rezultat.Acesta nu putea auzii vocea roscatei.Adolescenta a oftat,coborand mai apoi treptele.A luat telecomanda de pe masuta,inchizand televizorul.Barbatul a intors capul,ridicand suspicios din spranceana.
-Pot sa stiu de ce ai facut asta?
-Ei bine,volumul era deranjant de tare.Nu pot sa fac nimic intr-un asemenea mediu.
Kaien a zambit usor,ridicandu-se mai apoi de pe suprafata moale.A zambit,luand telecomanda din mana ficei lui.Aceasta il privea,mentinandu-si o expresie de uimire pe chip.
-Domnisoara,ai face bine sa inveti ce e ala "respect".Nu uita ca sunt tatal tau.Acum,mergi in camera ta si o voi trimite pe Kukuru sa iti spuna cand e gata cina.
Rozalia a ramas mai mult decat socata.Nu isi aducea aminte ca tatal ei sa fie atat de dur,mai ales in ceea ce o priveste.Barbatul s-a asezat din nou pe suprafata moale,deschizand televizorul,insa de data asta,volumul a fost mult mai mic.Karen a intors capul,intalnind privirea bodyguard-ului.Acesta o privea,afisand un zambet strengar in coltul gurii.
-Incredibil!Vine acasa...si deja ma trimite in camera mea!Spune tanara urcand pe scari.
-Ai spus ceva?Intreaba stapanul pe un ton destul de serios.
Aceasta s-a oprit din drum,dezaproband ferm din cap.In acelasi timp,Kaien a putut observa privirea razleata pe care o avea Cesario.Ochii lui aveau o sclipire ciudata ori de cate ori se uita dupa fiica lui.Insa era prea devreme sa inceapa cu banuieli.
Dupa aproximativ o ora,in camera frumoasei adolescente a intrat menajera.Fata statea pe pat,rasfoind neglijent o carte cu o coperta alba si usor stralucitoare.Femeia i-a pus mana pe umar,tragandu-i usor castile de la I-pod din urechi.
-S-a intamplat ceva?Intreaba aceasta plictisita.
-Cina este gata.
Rozalia a aprobat din cap,ridicandu-se din pat.Si-a trecut mana prin parul catifelat,parasind in cele din urma dormitorul.Si-a aranjat fusta usor sifonata,tragand aer in piept.Cand a ajuns in dreptul scarilor,s-a lovit de Cesario,ce parea ca se indreapta spre camera lui.Roscatul a apucat-o instinctiv de talie,privind-o adanc in ochi.Fata l-a strans usor de camasa,impingandu-l.Tanarul s-a dat cativa pasi in spate,disparand in cele din urma pe hol.Copila si-a pus mana pe abdomen,coborand seria de trepte.S-a asezat la masa,in stanga tatalui ei.Barbatul privea vinul din pahar,agitand lichidul rosiatic.
-Ce este intre tine si tanarul acela?
-Uhm...intre mine...si cine?Intreaba adolescenta ferindu-si privirea de cea a parintelui ei.
-Am observat ca te priveste intr-un mod destul de bizar.Si nu incerca sa spui ca nu e asa.Si tu ai un comportament ciudat in preajma lui.
-Tati..doar ti s-a parut.Ce ar putea sa fie intre mine si el?Este cu trei ani mai mare si in plus,este doar bodyguard-ul meu.Replica roscata continuand sa amestece agitata in mancarea din farfuria de portelan.
-Sti foarte bine ca nu ti-as permite niciodata sa fi impreuna cu o persoana ca el.Este doar un agent de paza.Tu ai un alt viitor,alaturi de cineva de pe aceiasi scara sociala cu tine.Sper sa nu am vre-o surpriza...neplacuta.
Adolescenta a aprobat din cap,reusind sa darame paharul de cristal.Acesta s-a spart cu un zgomot infernal,alarmand menajerele din jurul casei.Kaien a observat cat de agitata era fiica lui,insa nu stia cu exactitate motivul.
-Nu imi este foame.Ma scuzati.
Roscata s-a ridicat de la masa,fugind pe treptele din marmura.S-a oprit pe hol,incercand sa isi traga sufletul.
-Daca ai sti cate s-au intamplat intre mine si el...



P.S>Greseala a fost a mea^^
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.843 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.132 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 69.717 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)