Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

#41
Genial. Acum, am in minte ogroaza de intrebari #-o =))
O sa ii spuna lui Cesario ce a vazut? :| Nu cred. Ar pofti-o si pe ea la sex, considerand ca e geloasa :-?
Prietenei sale nu i-ar zice: e prea ... are IQ prea mic :(
Oricum, ultima data ar fi vrut sa o faca cu Cesario #-o Acum nu vrea? Ma rog.. are intr-un fel dreptate sa se simta murdara.
Si Cesario asta chiar nu-si dadea seama ca Hime stie? #-o

Imi place. Ai avut o greseala de tastare.
-Termina!Striga adolescenta incercand sa se faca auzita.
-Sa termin?La dracu...de ce sa fac asta?Abea am inceput.


And, spor la scris in continuare >:D<
See ya!

#42
Prea multe regrete

Orihime statea rezemata de peretele rece,incercand sa isi acopere trupul gol cu rochia albastra.Abea atunci realizase ce facuse.Isi pierduse inocenta intr-un moment de neatentie.S-a lasat prada sentimentelor,daruindu-se in intregime roscatului.Regreta.Insa nu mai avea nici-un rost.Usor,a alunecat pe faianta lila,asezandu-se pe gresia rece.Si-a strans genunchi la piept,inchizand ochii pentru a nu plange.Pe interiorul coapselor a observat ca avea cateva picaturi de sange.Inca un element ce demonstra faptul ca a fost a lui Cesario.Acum,facuse un pas important:devenea femeie.Si ii parea rau de acest lucru.S-a ridicat,sustinandu-se de pereti.A dat drumul la apa,intrand in cada.Jetul fierbinte ii cadea peste trup,inrosind pielea din locul respectiv.O ardea,insa ii placea acea senzatie.Credea ca asa va reusii sa isi curete trupul.Incet,nivelul apei a inceput sa creasca.Aburul gros si sufocant continua sa se ridice,formand o atmosfera greu de suportat.Apa curgea pe gresie,insa Hime parea pierduta.Nu parea ca ar vrea sa opreasca robinetul.Brusc,aceasta s-a scufundat in acea masa de lichid,inchizand ochii.Parul ei roz plutea,in timp ce corpul incepea sa ii zvacneasca din pricina temperaturii.Intr-un final,s-a ridicat,deschizand usa.Aburul i-a invadat camera,insa ei nu ii pasa.Pur si simplu si-a acoperit trupul cu un halat alb,trantindu-se pe pat.Ar fi trebuit sa fie fericita,insa ea nu simtea acest sentiment.Stia ca dragostea nu ii era impartasita.Roscatul doar s-a jucat cu ea.Iar asta o facea sa isi muste buzele pana ce simtea gustul sarat al sangelui.
In camera lui,Cesario statea intins pe pat,tinandu-si palmele sub cap.Privea tavanul,continuand sa se gandeasca la intamplarea care tocmai s-a petrecut.Credea ca aventura cu Orihime nu va insemna nimic pentru el,insa constata cu stupoare ca lucrurile nu stateau tocmai asa.Simtea cum interiorul ii era invadat de o caldura incredibila ori de cate ori isi aducea aminte de ea.Cand avea relatii cu blonda,era ca si cum s-ar fi culcat cu orice prostituata de la coltul strazii.Nu reprezenta nimic pentru el.
-Pustoaica asta...e ceva ciudat cu ea.
Spunand acest lucru,barbatul si-a acoperit corpul cu cearceaful alb,reusind sa adoarma.
In dormitorul adolescentei,era liniste.Insa aceasta nu dormea.Pur si simplu statea in pat,strangandu-si genunchi la piept.Ii era greu sa accepte ca nu mai era copilul de dinainte,insa nu mai avea ce sa faca.Regretele si parerile de rau nu ii vor inapoia virginitatea.Din cauza oboselii,rozalia a reusit in cele din urma sa cada in lumea viselor.
Dis-de-dimineata,soarele stralucea pe cerul capitalei nipone.Dupa o noapte in care nu prea a reusit sa se odihneasca,Orihime deschidea usor ochii.S-a ridicat din pat,privindu-se in oglinda.Isi dadea seama ca era schimbata.A oftat adanc,intrand in dressing.A privit in jur si pentru o fractiune de secunda si-a amintit tot ce s-a intamplat in ziua precedenta.Pe jos era aruncata camasa purtata de roscat.Adolescenta a cazut in genunchi,ridicand materialul vaporos.Acesta inca purta acel miros inconfundabil,ce o facea pe Hime sa tremure.S-a imbracat,pieptanandu-si mai apoi parul.A luat camasa,parasind incaperea.Mergea pe holul lung,tinand privirea inainte.Nu trebuia sa mai regrete.Ajungand in dreptul scarilor,a observat ca jos,langa geam,Cesario privea piscina.Rozalia a tras aer adanc in piept,coborand treptele.Zgomotul facut de tocurile ei a reusit sa ii atraga atentia frumosului bodyguard.Acesta o privea,afisand un zambet usor in coltul gurii.
-Asta iti apartine.Replica tanara aruncand camasa si vrand sa para rece.
-Crezi ca ma pacalesti?Poate inainte te credeam cand o faceai pe fata dura,insa acum...nu prea mai are rost sa te prefaci.Ai fost a mea.Ti-am simtit fiecare tremurat al corpului,fiecare geamat pe care l-ai scos a fost de placere si imi amintesc privirea plina de dorinta pe care o aveai.Mi te-ai daruit.Si nu poti nega asta.Replica barbatul ridicand materialul de pe jos.
-La fel cum s-a intampla si cu ea,nu-i asa?Acelasi lucru l-ai simtit si cand ai avut-o pe Karina?Striga Orihime apucandu-l de guler.
-De unde sti asta?Intreaba Cesario oarecum uimit.
-Am vazut tot...aseara.In camera din capatul holului.Tu si ea...Cum poti fi atat de nenorocit incat sa iti bati joc de amandoua?!Ce insemn eu pentru tine?A...stai.Nu sunt decat fata de care trebuie sa ai grija!
Rozalia a vrut sa fuga,insa ingerul a apucat-o de mana,lipindu-i trupul de al sau.A apucat-o cu mana stanga de barbie,poruncindu-i sa nu se miste.S-a apropiat de urechea ei,muscand-o de lob,dupa care i-a soptit.
-Intre tine si ea exista o diferenta.Doar atunci cand iti vei da seama care...vei putea sa raspunzi singura la intrebarile pe care mi le-ai adresat.
Fata a inceput sa tremure,in timp ce roscatul se apropia periculos de mult de buzele ei.Insa acel moment a fost intrerupt de aparitia blondei.Orihime s-a indepartat la timp,evitand sa fie astfel vazuta de prietena ei.Aceasta a trecut pe langa rozalie,sarutandu-l cu pasiune pe Cesario.Hime ii privea,strangand din pumni.Dupa cateva secunde,blonda a rupt sarutul.In momentul in care a vrut sa isi imbratiseze amica,a fost respinsa.
-De ce tot faci asta?
-Ti-am mai spus...e din cauza parfumului.Ma duc sa beau ceva.
Aceasta a parasit living-ul,intrand in bucatarie.Karina a privit-o pret de cateva secunde,dupa care a ridicat din umeri.Din nou,si-a imbratisat "iubitul",continuand sa il sarute.Roscatul ii raspundea,insa ochii lui erau atintiti asupra stapanei lui.Isi dadea seama ca incepea sa dea semne de slabiciune.Era sigur ca simtea ceva pentru el...insa mai intai vroia sa fie sigur de acest aspect.
In bucatarie,Orihime statea pe scaun,sorbind dintr-un pahar cu suc de portocale.Picaturile de apa de pe suprafata paharului alunecau usor pe sticla,cazand mai apoi pe decolteul acesteia.Vroia sa se prefaca,sa arate ca nu ii pasa.Insa cum ar fi putut face acest lucru?Brusc,in incapere si-a facut aparitia Kukuru.
-Domnisoara,vi s-a intamplat ceva?Sunteti ciudata...
-Nu...sunt bine.Replica adolescenta privind in gol.
Femeia a privit-o,aproband mai apoi din cap.Stia ca fata minte,insa nu avea de gand sa insiste.O stia inca de cand avea abea cateva zile si reusise sa o cunoasca mai bine decat se cunostea ea.Rozalia a lasat paharul pe masa,parasind vila prin intrarea situata in bucatarie.Statea langa piscina,urmarind sclipirea orbitoare de pe suprafat apei.Stia ca daca intorcea capul,isi va zarii prietena alaturi de bodyguard.Pentru prima oara,isi dadea seama ca simte invidie pentru Karina.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#43
Pffff... complicata e viata uneori... chiar si pentru Orihime... pacat pentru ea, ca Cesario nu se desparte de Karina cea insuportabila, si macar sa fie cu ea, sau daca nu atunci sa fie singur, fara Karina prin preajma, iar asa poate Orihime va putea actiona mai bine. Acum, sper ca Orihime sa isi raspunda la intrebari si sa fie odata cu Cesario, iar Karina, sa dispara. Lye gambate la scris si astept continuarea. *chuu* :*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#44
Wow...ce capitol frumos ! Amandoi sunt indragostiti unul de celalalt , dar nici unul nu cunoaste sentimentele celuilalt . O mare incurcatura , dar mult prea frumos . Sper ca Karina aia sa-si dea seama o data pentru totdeauna ca nu are rost sa se bage pe acolo , pur si simplu nu e locul ei . Si poate ca cei doi vor sfarsi impreuna mai curand decat am crezut . Abia astept sa vad ce se mai intampla . Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#45
eu nu am citit ficul :)) dar il citesc dupa ce las comm...are vreun sens?
anyway....asa mai procedeaza lumea din ziua de azi. cred ca e un fic frumos...am 15 ani....asa... nu am citit ficul dar cred ca e frumos si am 15 ani...:)) are vreun sens? ok
astept continuarea daca nu cumva s-a terminat ficul...si spor la treaba....
Si imediat ma apuc de citit ficul,ca dupa comentariile pe care le-au lasat ceilalti,am observat ca este superb..gambate! :D

#46
Ah, ador partea asta in care se tachineaza unul pe altul, si nu stiu ca defapt sunt indragostiti pana peste cap amandoi :X Uh, nici eu nu stiu de ce, God I'm weird :)) But I love this part ^^
Chiar sunt curioasa sa vad cum se va "asigura" Cesario de faptul ca simte ceva pentru Hime, parca vad un nou "rape" in scena XD Si nu pot sa spun ca nu il astept, fufufu :-"

Next, astept urmatorul capitol :*
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#47
Well despre penultimul capitol postat,nu am cuvinte,superb!
Cat despre asta ...wow..amundoi se iubesc insa Cesario ar fi prea orgolios sa recunoasca asta.Sunt sigura ca Hime ar ceda pana la urma si i-ar spune,insa roscatul ,cred ca s-ar folosi si mai mult de acest aspect.
Cred ca hime va trebui sa se desparte de iubitul ei,fiindca nu prea vad cum o sa mai poata sta cu el.
Sper ca totul sa se termine cu bine,insa multe se vor mai intmapla pana atunci.Astept continuarea.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#48
Orihime se domoleste

In fata casei,rozalia continua sa se plimbe in jurul piscinei.Ar fi facut orice ca sa nu se uite in casa.Insa ii era aproape imposibil sa faca acest lucru.Ori de cate ori vroia sa plece,privea cu coada ochiului ce se intampla dincolo de geamurile uriase ale vilei.Karina statea agatata de gatul roscatului,continuand sa il asalteze cu saruturi si imbratisari patimase.Cesario ii raspundea,insa nu punea sentimente in ceea ce facea.Stia ca pentru el,blonda este doar o joaca,o distractie de moment.Brusc,acel moment a fost intrerupt de aparitia lui Kahya,ce la vederea cuplulului,a scapat vaza ce o tinea in mana stanga,aceasta sfarsind prin a se sparge in zeci de bucati la contactul cu marmura nemiloasa.Adolescenta a privit-o,dupa care a afisat un ranjet atat de satisfacut.Stia ca trebuie sa ajunga la o intalnire cu Toshiro.Era incredebil de ciudat cum acestia se intalneau zilnic si totusi sustineau ca sunt doar amici.Ramanand singur,roscatul a parasit vila,indreptandu-se spre rozalie.Vazandu-l,adolescenta a vrut sa plece,insa tanarul a prins-o de mana.
-De ce ma eviti?Intreaba acesta privind in gol.
-Ti se pare tie ca te evit?Esti atat de important incat sa ma feresc de tine?
-Ai face bine sa nu mai fi atat de ignoranta si capricioasa.Ai impresia ca o sa ma sperii daca te comporti ca o printesa tirana?Papusa...te inseli amarnic.Tu o sa fi cea care va fugii infricosata.
Inainte sa plece,barbatul s-a apropiat de chipul ei,sarutand-o usor pe obrazul drept.Orihime a fugit,invocand ca motiv neplacerea de a-l avea alaturi pe Cesario.Defapt,aceasta a plecat din simplul motiv ca simtea cum fiecare celule din corp i se infierbanta.A intrat in vila,fugind pe scarile ce duceau spre camera ei.Intrand in dormitor,s-a trantit in pat,acoperindu-si chipul cu o perna.
-Probabil ca sunt nebuna.Defapt...asta sunt.E mai mare ca mine cu aproape patru ani,insa asta chiar ar trebui sa conteze atat de mult?Nu stiu ce vor spune cei din jur...nu stiu cum ma va pedepsii tata pentru ca m-am uitat la cineva de o clasa sociala mai mica decat a mea.Insa sunt absolut sigura de un lucru:m-am indragostit in mod irevocabil si iremediabil de Cesario".
Dandu-si seama la ce s-a gandit,fata si-a acoperit chipul cu palmele,zambind.Era prima oara cand se simtea atat de bine.A avut multe relatii,insa nici-un baiat nu a insemnat pentru ea mai mult decat un partener cu care sa iasa in serile de sambata.Cine ar fi crezut ca se va indragostii de propriul ei bodyguard...si ca acesta o va face femeie?Brusc,adolescenta a fost trezita din starea de visare de zgomotul facut de usa,ce parea ca a fost deschisa de cineva.
-Kukuru...tu erai.Spune rozalia respirand usurata.
-Sigur domnisoara.Am venit sa va schimb trandafirii.Astia sunt cam uscati.
-Lasa pentru un moment atributiile tale in aceasta casa...vreau sa imi povestesti ceva.Vine replica adolescentei ce a luat-o pe menajera de mana,rugand-o sa se aseze langa ea.
-Sigur domnisoara.Orice.
-Cum era mama?Tu trebuie sa o cunosti.Stiu ca lucrezi de mult in aceasta casa.
La auzul acestei intrebari,femeia a ramas putin uimita.Era prima oara cand Orihime intreba de mama ei.Si era prima oara cand o vedea zambind cu atata naturalete.
-Ei bine,mama dumneavoastra,doamna Caroline era o femeie foarte frumoasa.Imi amintesc foarte bine ca atunci cand a ramas insarcinata,era doar o copila.Nu avea decat douazeci de ani.Nu exista moment in care sa nu isi atinga pantecele,vorbindu-i copilasului ce se dezvolta in interiorul ei.Isi dorea o fetita.Vroia sa o invete multe lucruri.Tanjea dupa momentul in care va incepe sa cumpere rochite si alte obiecte vestimentare.Isi facea multe planuri.Era o femeie buna si toti angajatii o iubeau.Pe vremea aia si tatal dumneavoastra,domnul Kiel era un om bun.Insa totul pana in ziua cand ai venit pe lume.Din pricina unor complicatii,medicii nu au mai putut sa o salveze.Nu a putut sa moara pana nu te-a tinut cateva momente in brate si ti-a rostit numele.De atunci,totul s-a schimbat.Tatal dumneavoastra a avut de depasit o situatie foarte grea:era un barbat singur,tanar si avea pe cap un copil de doar cateva zile.Cum avea sa se descurce?Atunci m-am hotarat sa te cresc eu.Am vrut sa ii indeplinesc dorinta mamei tale...si sa te transform intr-o domnisoara din inalta societate.Sti...mama ta era identica cu tine.Doar culoarea ochilor era alta.Si te-a iubit inca de dinainte sa vi pe lume.Si sunt sigura ca si acum te iubeste si are grija de tine.
Orihime continua sa o asculte pe menajera.Fara sa isi dea seama,a simtit cum o lacrima rece ii aluneca pe obraz,ajungand mai apoi pe buze.Femeia a privit-o,mangaind-o mai apoi pe par.Aceasta s-a ridicat,parasind camera.Stia ca trebuia sa o lase singura pe fata.Insa a putut sa observe ca aceasta avea ceva schimbat in comportament.Privirea ei era mult mai blanda.Si stia cine este "vinovat" de acest eveniment.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#49
Ce pot spune ? Capitolul este frumos , imi place ca Orihime a realizat ca tine la Cesario , dar mi se pare ca ai cam inceput sa grabesti actiunea . Nu mai stai ca pe vremuri sa descrii chiar totul si imi pare rau din cauza asta . Nu as vrea sa treci asa de repede peste evenimente . In fine , alegerea este a ta , eu doar ti-am dat un sfat . Revenind la idee , mi s-a parut putin trista povestea de viata a lui Orihime , dar nu tocmai originala . Dar mi-a placut capitolul . In fine , abia astept next-ul . Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#50
"Si stia cine este "vinovat" de acest eveniment. " si acel vinovat este cumva Cesario.Well dupa cum am zis si mai devreme,Hime si-a recunoscut semnimentele,bine le-a acceptat sa zic asa.
Acum vine partea grea,oare Cesario o va face sa sufere?Caci daca se pupa cu(,)karina,iar apoi o intreaba de ce ma eviti,nu prea are importanta.
Mi-ar fi placut sa descrii mai mult sentimentele fetei,plus ai cam taiat din capitol chiar atunci cand era mai placut.
Well abia astept sa vad ce se intampla in continuare.Succes!
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.831 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.122 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 69.376 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)