Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

#81
Acum...vreau sa ma abat un pic de la subiect...^^"
Scuze stiu ca am fost cam nervoasa cand am spus toate alea si i dreptate :-? viata nu e numai ficuri ...X( [spre dezamagirea mea]
asa reveninD..
Hime o cam cauta cu lumanarea si ..e normal ca Cesario a se comporte asa
Whatever...-_-" ...Scrisoare din Moscova.:-?
Poate e ceva legat de intoarcerea undeva...sincer ..chir nu imi pasa
Kaien .sa iti fie rusine ..>< You Little stinky man....><
ii invadeaza spatiul personal al ficei sale ..Doamne....si oricum cat de tembel poti fi sa scri intr-un jurnal ca te-ai indragostit de bodyguard =))
sau mai ales sa scri faptul ca...:zuppy05: ,pai atunci ...stiu cum poti sa ii mai zici la partea asta =)) "Adio Cesario".
Gambate :bye:
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#82
Deci, mai repet si eu ce au zis si fetele :)) Orihime si-a cautat-o... sunt curioasa ce e vorba in scrisoare, si tatal ei e culmea... cum adica sa ii caute in jurnal... e invadarea intimitatii ~X( lui i-ar placea sa ii caute cineva in jurnal? [nu ca ar avea unul, dar noh] Oricum, abia astept sa pui continuarea, astept cat e nevoie. Gambate la scris. *chuu* :*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#83
suuuuperrr !! Il ador pe Cesario ... atat de pervers ... Am innebunit 8-} Ca de obicei ma tii in suspans , lucru ce ma cam enerveaza avand in vedere ca vab dura pana ce pui urmatorul capitol , dar trecem peste asta. Un capitol la fel de frumos ca celelalte , cu stilul cu care ne-ai obisnuit ... ce sa mai zic ? astept nextul si spor la scris
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#84
Foarte tari aceste doua episoade.
Karina inca ma enerveaza, deoarece apare asa "neinvitata" si mai are si tupeul s-o santajeze pe Hime.
Cesario nu s-a schimbat prea mult, acelasi barbat caruia ii place sa se "joace" cu fetele "fara minte."Nu imi pot da seama daca simte ceva pentru Hime, dar oricum se comporta cam badaran.Consider ca Hime nu are de ce sa se schimbe , din moment ce Cesario o trateaza asa.Daca si-ar schimba personalitatea sau mai bine zis atitudinea, rozaliul si-ar pirde interesul,deoarece acesta mica "lupta "intre ei il atrage .
As vrea sa stiu ce contine acea scrisoare, deoarece acum am tot feluri de ideii, din moment ce este vorba de Rusia, Cesario poate fi un soldat ceva de genul.
Kaien ma plictiseste, iar acum ca isi citeste jurnalul lui Hime...nu stiu mi se pare cam stupid.Ar putea sa voarbeasca cu fiica lui, nu se recurga la lucruri de genul.
Oricum astept continuarea, si sper sa se intample ceva intere Cesario si Hime caci pana acum a fost mai multa plictiseala,sincer.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#85
am ajuns si la tine :x...iti citesc ficurile de mult timp...dar cum nu am avut cont nu am putut sa imi exprim opinia fata de ele...greselile au fost spuse asa ca nu are rost sa ma repet :)...ficul este grozav:x...chiar daca cesario ma enerveaza X(...akira 2:))...o sa realizeze ca o iubeste si o sa ii para rau pentru tot ce face...kaien pana la urma tot o sa afle de "relatia" celor 2 si nu va fii bine pentru niciunul...hime ar trebui sa mai lase din aerele ei de fetita rasfatata....ast urmatorul capitol....nu te stresez cu "pune rpd capitolul urmator" pt ca ai dreptate...ai sh alte ocupatii nu numai ficuri:)...cand iti gasesti timp mai treci sh pe aici:)....chuu:* sh gambate!


B'bye :-h

#86
Discutia

In cabina de proba, Orihime continua sa stea lipita de peretele din plastic. Isi tinea ambele palme incrucisate in zona pieptului, incercand din rasputeri sa se linisteasca. Tremura din toate incheieturile. Parul roz si lung ii era ravasit, in timp ochii rosiatici ii erau inecati in lacrimi. Isi dadea seama ca este mai slaba decat ar fi crezut vreodata. Nu il putea refuza pe Cesario si asta reusea sa o aduca in pragul disperarii. A tras aer adanc in piept, aranjandu-si hainele. A parasit cabina, privind ceasul argintiu ce ii strangea incheietura. A scos obiectul metalic, privindu-l lung. Insa vocea ingerului a reusit sa o sperie, tresarind.
-Te temi de mine? Sau doar mi se pare?
-Eu? De tine? Cred ca esti nebun.
Adolescenta incerca sa para dura, insa era tradata de vocea ce ii tremura si picaturile de sudoare ce ii alunecau pe gat. Cesario a ranjit, dandu-si suvitele de par ce ii acopereau fruntea alba. De departe, parea un inger, un tanar inocent. Insa aspectul reusea sa ii disimuleze adevarata natura. Nu era nici pe departe ingerul ce pretindea ca este. A ras sarcastic, iesind mai apoi din magazin. Un lucru era sigur: in urma lui, multe femei si fete suspinau. Pentru ele... era barbatul ideal. Puternic, atragator si misterios. Insa daca ajungeai sa il cunosti mai bine, realizai ca nu este atat de perfect. Inca o data se confirma proverbul ''Prima aparenta inseala. Orihime si-a luat gentuta de pe scaunul imbracat in catifea rosie, insa nu inainte de a le lasa un bacsis serios vanzatoarelor. S-a oprit pret de cateva secunde, privindu-l pe roscat. Acesta isi tinea mainile incrucisate in fata. Parea atat de absent. Adolescenta se simtea inferioara lui si asta reusea sa o enerveze la culme. S-a apropiat de masina, ridicand din spranceana perfect conturat?.
-Nu ai de gand sa imi deschizi portiera?
-Ah? Da... am uitat ca mainile tale sunt prea sensibile pentru a deschide o amarata de usa. Cat snobism...
-Ai spus ceva? Striga rozalia aparent iritata de cuvintele folosite... dar mai ales de tonul vocii.
-Vrei sa repet? Raspunde Cesario punandu-si ambele maini pe plafonul autoturismului.
-N...nu.
-Ma gandeam eu.Urci mai repede.
Adolescenta si-a dat ochii peste cap, asezandu-se pe bancheta din spate. Statea cu picioarele incrucisate, butonand agitata telefonul. Insa l-a scapat. Barbatul a privit in oglinda retrovizoare, urmarind-o. Nu spunea nimic... si acest lucru o facea pe frumoasa rozalie sa isi iasa din minti.
-Apropo... am vazut ca ai primit o scrisoare. Despre ce este vorba?
-Nu este treaba ta. Replica roscatul scurt.
Hime a vrut sa ii dea replica. Insa in acel moment, nu isi gasea cuvintele. Inca o data, orgoliul ei imens a suferit o infrangere umilitoare. Un simplu bodyguard... sa ii dea un astfel de raspuns?
In vila, Kaien continua sa rasfoiasca paginile jurnalului. Dar nu reausea decat sa se enerveze. Ultima oara cand fata a scris a fost in urma cu trei luni... moment cand Cesario nu intrase inca in viata ei. Voia sa afle adevarul... dar parea ca totul este impotriva lui. A pus carnetelul pe noptiera, intinzandu-se pe pat. Si-a dat jos ochelarii subtiri, punandu-i in tocul argintiu.
-De ce ma complic patrunzand in intimitatea ei? Mai bine discut cu el...
S-a ridicat de pe pat, luand dosarul gros, cu coperta albastra de pe dulapul alb. Afacerile pe care le avea erau mult mai importante decat aflarea unui secret ce avea legatura cu propria lui fiica.
Ajunsa acasa, Orihime a sarit ca arsa din masina. Inainta pe asfaltul ingradit de trandafiri, vrand parca sa ajunga cat mai repede in interiorul casei, locul in care se simtea protejata. Ramas afara, Cesario si-a luat sacoul de pe scaun, inchizand nasturii negri. A privit lung casa, chicotind usor. Cu siguranta era amuzat de ceva.
Intrand in vila, a fost luat prin surprindere de vocea imperioasa a barbatului cu par argintiu. Acesta cobora treptele, tinandu-si mainile la spate. Privirea lui parea atat de rece, incat aveai impresia ca ii ingheta sangele in vene.
-Tinere... te aateptam.
-Pe mine? Fiica dumneavoastra este in siguranta... deci nu vad ce am putea discuta.
-Ce se intampla intre tine si ea?
Roscatul a ramas nemiscat pentru cateva secunde. A ridicat din spranceana, razand usor ironic. De unde venea interesul acestuia pentru viata personala a lui Orihime.
-Nu inteleg... ce ar putea sa fie intre mine si ea inafara de o relatie dintre un bodyguard si persoana pe care trebuie sa o protejeze.
-Tinere... nu mai am douazeci de ani ca sa ma duci de nas cu astfel de comentarii. Am observat privirile pe care vi le aruncati.
Cesario a zambit... incercand sa ascunda tensiunea in care se afla. Insa tremuratul trupului il trada. Ar fi putut cu usurinta sa spuna tot adevarul... la urma urmei, el nu avea nimic de pierdut. Poate postul... insa scrisoarea pe care tocmai a primit-o ii dezvaluia un lucru incredibil.
-In regula atunci. Ce ar trebui sa va spun? Ca fiica dumneavoastra este indragostita pana peste cap de mine? Sau ca primul ei barbat am fost eu?
-Nu!
Tipatul rozaliei s-a auzit de la etaj, rasunand in intreaga casa. Privirea lui Kaien era pierduta... goala. S-a sprijinit de stalpul din marmura, dandu-si joc ochelarii ce ii acopereau ochii inghetati. Era fruios... si nu era greu sa iti dai seama de acest lucru. Speriata, Hime a fugit in camera. Tremura. Si avea de ce sa faca asta.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#87
Excluzand intarziere, pot spune ca acest capitol este scurt.
NU se imtampla ceva spectaculos, decat la sfarsit.
Hime cu aceiasi atitudine, Cesario la fel, sincer incepe ca devina un pic monoton.
Imi place cum ai descris actiunea, si dialogul, ca de obicei nu este sec.
Deasemenea Kaien a procedat corect, pana la urma s-a hotart sa vorbeasca direct cu Cesario.Sincer, nu cred ca el dorea sa-i spuna tot ce s-a petrecut intre Hime si el, deoarece fraza pe care a zis-o suna mai degraba putin ironica.Insa tipatul ei a dat-o de gol.Vreau sa vad ce continea scrisoare din Rusia, si comportament lui kaien la aflarea aceste "vesti" "minunate".Cam atat, insa sper sa se intample ceva mai spectaculos, si daca se poate si ceva pozitiv.Astept urmatorul capitol.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#88
Nu imi convine ..adica ce rebuia sa ii zica Cesario ..i kill him with my hand ...Whatever .
Deci am draci si nu imi convine deloc ><"
E al naibi >< ...ba si kaien s-a bagat in viata personala a ficeii lui ...asa ma enerveaza si mai tare ,adica jurnalul si alea alea .. e din ce in ce mai enervant si acum ..oare ce ii va face lui cesario ..sau lui hime ><"
Aoleu My sweet Hime ..she will die ..>< ..
Dar mai important ce se va intampla intre ei 2?
Repede cu capitolul urmator >< Noroc la concurs!
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#89
Imi place foarte mult. Greseli nu am vazut. Dialog si descrierea ai avut. Ficul tau e minunat.
Si poate ca e mai bine ca Cesario i-a spus despre relatia lui cu rozalia. Ma intreb cum o sa o pedepseasca Kaien.
Deabea astept continuarea si....sper sa fie cat mai repede.
So...Acestea fiind spuse:
Kambate and Kissu, si sper sa te grabesti cu nextu!:bye:

#90
Lasa trecutul in urma

Kaien statea lipit de stalpul din marmura, tinandu-si ambele palme pe chip. Tremura din toate incheieturile si asta nu pentru ca ar fi simtit teama. Ci de nervi. Era atat de furios, incat acest sentiment ii iesea prin fiecare por. Ochii lui de un albastru inghetat priveau spre capatul scarilor, de unde s-a auzit tipatul disperat al ficei lui. In fata lui, Cesario isi tinea mainile in san. Buzele lui erau arcuite intr-un zambet discret, indeajuns cat sa ii dezvaluie dintii perfecti si albi. Nu parea sa simta vre-un fel de compasiune pentru fata care i s-a dedicat... trup si suflet. Defapt... nu simtea nimic. Ochii lui verzi continuau sa fie sfidatori, chiar si fata de barbatul ce ar fi putut sa il ucida.
-De azi inainte... sa nu te mai va...
-Stiu, stiu. Plecam si fara sa mi se zica. La urma urmei, nu ma intereseaza ce se intmpla aici.
Cesario a ras pe infundate, urcand mai apoi seria de scari. Ramas la parter, Kaien strangea din pumni. A tras aer adanc in piept, indreptandu-se mai apoi spre camera ficei lui. Mersul ii era apasat... si greoi. A ajuns in fata usii, trantind-o cu putere. Orihime s-a intors brusc, continuand sa tremure.Nu mai vazuse niciodata acea privire in ochii tatalui ei. Acesta s-a apropiat de adolescenta, lovind-o cu sete. Brusc, obrazul alb a devenit rosu si fierbinte.
-De ce ai facut asta? intreaba barbatul muscandu-si buza de nervi.
Insa fata nu a raspuns. S-a rezumat doar sa planga. De ce o facea? Pentru ca tipul in care a avut cea mai mare incredere a spus tot adevarul? Sau ca propriul ei tata nu o intelegea.
-Am vrut pentru tine ceva mult mai bun. Am vrut sa te mariti cu un barbat de aceiasi clasa sociala ca tine. Am vrut sa pleci la Viena, sa conduci intreaga afacere a familiei. Si tu? Ma dezamagesti in cel mai urat mod.
-Dar eu? Pe mine m-a intrebat cineva, ce vreau? Te-ai sinchisit vreodata sa ma intrebi daca vreau sa iti conduc nenorocitul ala de imperiu? Defapt... ai idee ce imi doresc? Nu imi pasa ca nu tine la mine... defapt, nici nu ma intereseaza ca este cu blestemata aia de Karina. Simplul fapt ca il stiu in casa, ma face sa ma trezesc cu zambetul pe buze.
Kaien asculta socat marturisirea propriei lui fiice. Stia ca in acel moment, Cesario trebuia sa dispara din viata ei. Si-a aruncat ochelarii pe pat, parasind dormitorul. Ramasa singura, Hime a cazut in genunchi, ingropandu-si chipul in palme. Era speriata...
Cesario ranjea, in timp ce isi arunca neglijent hainele intr-un troller. Era grabit si asta se vedea cu usurinta din ritmul miscarilor. Parea ca vrea sa plece cat mai repede din acea casa. Insa a tresarit cand a auzit usa trantindu-se. Se aatepta sa fie Orihime, ca sa ii ceara socoteala. Dar s-a inselat. Cel ce il privea era Kaien.
-Sper sa pleci cat mai repede.
Dar roscatul nu a raspuns. S-a rezumat doar sa zambeasca, in timp ce isi aduna hainele. Parea atat de fericit. Enervat de aceasta atitudine, barbatul cu parul alb l-a apucat de guler.
-Daca tii la viata ta, sa nu te mai apropii de ea.
Roscatul l-a apucat de incheieturi, facandu-l sa ii de-a drumul. De data asta, nu mai zambea. Ochii lui erau asemenea unui maniac: duri si incredibil de reci. Se parea ca in sfarit, Kaien si-a gasit nasul.
-Fi sigur ca nu voi mai calca in casa asta.
Tanarul a zmbit, luand troller-ul negru de pe pat. A parasit camera, inaintand hotarat pe hol. Chiar cand sacoboare scarile, o voce subtire s-a auzit de la capatul celalalt al holului. S-a oprit. Si-a intors capul, zarind-o. Parul roz ii era ciufulit, in timp ce ochii rosiatici erau inecati in lacrimi.
-Unde... pleci?
-Intr-un loc in care mi s-au dat o multime de oportunitati. Departe de mofturile si capriciile tale. Replica roscatul scurt.
Barbatul a inceput sa coboare treptele, privind in jos.
-Te iubesc.
Brusc, acesta s-a oprit. A vrut sa isi intoarca privirea, insa a decis ca e mai bine sa nu o faca. Auzea suspinele rozaliei, in timp ce rotile trolerr-ului se loveau de scari.
-Am zis ca te iubesc! Striga aceasta lovindu-si picioarele cu ambele palme.
Dar in zadar. Cesario a parasit casa, fara ca macar sa ii arunce o ultima privire. Disperata, a vrut sa fuga dupa el, reusind sa se impiedice de propriile ei picioare. S-a rostogolit cateva trepte, ajungand mai apoi pe marmura rece. Kukuru a aparut din bucatarie, fugind la adolescenta. S-a asezat in genunchi, imbratisand-o.
-Gata copila... nu mai plange. Spune femeia sarutand-o pe frunte.
-Mergi dupa el. Spune-i sa se intoarca. Spune-i ca il iubesc...
Femeia a aprobat din cap, fugind mai apoi prin living. A deschis usa, strigandu-l pe roscat. Acesta s-a oprit, trecandu-si mana prin par. Nici macar nu s-a intors sa isi ia la revedere de la batrana menajera. In fata curtii, era asteptat de o masina neagra, un model ce nu parea sa fie din Japonia.
Kukuru a oftat, reantorcandu-se in casa. Orihime a fugit grabita la ea, sperand ca l-a adus inapoi. Insa nu. Era singura. Fata a auzit zgomotul rotilor pe asfaltul umed. A vrut sa iasa, insa femeia a prins-o de brat.
-Lasa-l copila...lasa-l.
In automobiul, Cesario incerca sa isi dea seama cine se afla in fata lui. Credea ca este o persoana de sex feminin, din pricina siluetei subtiri si delicate.
-Esti gata sa incepi o noua viata? intreaba aceasta in timp ce chipul ii era invluit de fumul unei tigari.
-Da.
Femeia a zambit, incrucisandu-si picioarele. Tigarea ei lunga, cu filtru era singura ce iesea din umbra in care era invaluita. Roscatul era curios, insa a refuzat sa incerce sa afle identitatea femeii. A privit pe geam, incercand sa mai priveasca pentru ultima oara Japonia. Pentru el, incepea o noua viata. Departe de Orihime, de Karina... si de slujba de bodyguard. Nu il interesa ce se va intampla dupa... atata timp cat totul va fi in favoarea lui. Era timpul sa lase trecutul in urma... si sa inceapa un viitor plin de satisfactii.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.835 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.127 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 69.412 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)