Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Atractie Fatala [+16 / +18] [hentai]

#71
Omg, deci eu ma gandeam ca este dur, dar nici chiar asa, si parca o rasfata? Acum nu o mai rasfata? O.O e culmea... dar totusi, sa te porti asa cu fiica ta... si deja si-a dat seama ca e ceva intre cei doi, mai bine zis banuieste, iar Orihime ar trebui sa se mai linisteasca fiindca daca o sa fie agitata o sa isi dea seama mai repede. Iar Cesario, sa se abtina si el un pic, sa mearga la Karina, daca nu rezista... si cum a zis si Lexy.The.Kitty, parca e Orihime si e rozalie... nu karen si roscata.... :-? macar sper ca ce am scris eu sa aiba legatura cu fic-ul XD... Lye gambate si sa il pui cat mai repede. *chuu* :*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#72
Well eu am citit mai demult capitolul, dar m-am gandit acum sa comentez.
Dupa parerea mea Kaien nu pare genul de parinte foarte preocupat cu afacerile. Din cate tin eu minte, astfel de oameni sunt stilati, calculati, nu asculta muzica la maxim.Insa are un simt bun al observatiei, si-a dat seama ca ceva o deranjeaza pe Hime, dar ar fi bine sa nu afle ce s-a intamplat intre ei, deoarece nu ar iesi bine, mai ales ca tatal vrea un barbat "mai bun" pentru fiica lui.
Cum a zis si Aly ma asteptam sa fie mai bun cu ea, doar o rasfata mereu, sau si-a dat seama ca este mare si trebuie pregatita pentru a infrunta lumea?
HIme ar trebuie sa se comporte mai normal, deoarece trezeste prea multe sispiciuni.
In rest mi-a placut capitolul.Astept continuarea.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#73
Banuielile capata contur

Ajunsa in camera ei,Orihime s-a trantit pe patul moare.Si-a acoperit chipul cu ambele palme,incercand sa isi controleze ritmul respiratiei.Inima ii batea cu atata putere incat parea ca avea sa ii sparga pieptul.Niciodata nu vazuse acea privire dura la tatal ei.De ce se comporta asa?In urma cu cativa ani,era deranjata din cauza ca este prea rasfatata.Si acum?Pana si cuvintele pe care le folosea erau schimbate.Si mai era toata acea incurcatura cu Cesario.Pentru nimic in lume Kaien nu trebuia sa afle ca fiica lui a avut relatii intime cu un angajat.Probabil ca ar da ordin ca acesta sa fie dus intr-un colt al tarii,de unde sa nu mai aiba nici-o legatura cu ea.A auzit pasi pe hol,ce pareau sa se indrepte spre ultima camera.Acea incapere in care singura persoana care avea voie sa stea era adevaratul stapan.Adolescenta s-a ridicat,punand mana pe clanta.Ar fi vrut sa se duca la el si sa ii vorbeasca,asa cum facea in copilarie,insa era oare o idee atat de buna?Intr-un final,a ridicat din umeri,retragandu-se in incaperea unde isi tinea hainele,cu gandul sa isi schimbe tinuta cu care a stat in timpul zilei.Si-a luat o pereche de pantaloni scurti si un maieu alb,strangandu-si parul roz intr-o coada.A stins lumina,acoperindu-si trupul cu cearceaful rece si catifelat.Vantul batea destul de tare,agitand ramurile copacilor,ce se loveau de geamuri.Deranjata de zgomote,Orihime si-a intors capul in parta stanga,punandu-si o mana deasupra capului.
In jurul orei doua,usa dormitorului s-a deschis incet.Cineva a pasit incet pe mocheta,apropiindu-se de rozalie.Aceasta parea cufundata intr-un somn adanc.Abdomenul i se misca usor,in timp ce parul roz ii era ravasit pe perna.Brusc,acea persoana i-a acoperit gura,reusind sa o trezeasca.Fata a inceput sa se agite,nestiind cine este cel care a intrat peste ea.
-Ssh...nu face zgomot.
-Cesario?Ce dracu faci aici?Intreaba adolescenta aparent deranjata de prezenta bodyguard-ului.
Roscatul nu a spus nimic.Si-a plimbat palma peste corpul adolescentei,indepartand mai apoi cearceaful ce o acoperea.A apucat-o de barbie,sarutandu-i apasat buzele.Fata incerca sa se opuna,insa fara nici-un rezultat.Brusc,barbatul s-a indepartat,stergandu-si buza de jos cu degetul mare.Privirea acestuia era sfidatoare,insa provocatoare in acelasi timp.Era greu sa spui ca il urasti cand ii vedeai zambetul strengar pe care il afisa.Orihime s-a ridicat din pat,apucandu-l de bluza.
-De ce nu ma lasi in pace?Tot cauti sa imi faci probleme.
-Nu eu vreau sa fac asta.E vina ta daca tatal tau afla de...mica noastra aventura.
-Nu ai....indraznii sa ii spui,nu-i asa?Intreaba adolescenta strangand cu putere bluza.
-Asta depinde de tine.
Cesario a plecat din camera,insa nu inainte sa o sarute rapid pe Hime,care a vrut sa arunce cu vaza dupa el.Insa si-a dat seama la timp ca tot ce va face va fi sa isi trezeasca tatal.Acum,se gandea ce sa faca pentru a-l opri pe roscat sa spuna adevarul.Il credea in stare de asta...si mult mai multe.S-a asezat pe pat,desfacandu-si parul din coada.Acesta a cazut greu pe umerii ei,in timp ce bretonul ii acoperea fruntea.A strans din pumni,lovind usor suprafata moale.Intr-un final,si-a intins trupul,incercand sa adoarma.Insa cum mai putea face asta dupa intamplarea care tocmai s-a petrecut?In cele din urma,a reusit sa se reintoarca in lumea viselor.
A doua zi,in jurul orei zece,Orihime a simtit ca este atinsa.Speriata,a deschis ochii,vrand sa se ridice.Insa a constatat ca cel care o mangaia era propriul ei tata.Acesta ii zambea,privind-o intr-un fel ciudat.Fata si-a strans parul,incercand sa evite privirea parintelui ei.
-S-a intamplat ceva?Se aude in cele din urma vocea timida a tinerei.
-Nimic important.Pur si simplu ma uitam la tine...te-ai facut atat de mare si frumoasa.Semeni din ce in ce mai mult cu mama ta.Dar sa lasam lucrurile astea.Te astept la masa.
Rozalia a aprobat din cap,ridicandu-se mai apoi din pat.S-a privit in oglinda,punandu-si palmele pe chip.Se vedea ca nu dormise bine.Toata noaptea,grijile nu au vrut sa ii dea pace.Continua sa se gandeasca la cuvintele spuse de Cesario.In cele din urma,a lovit dulapul cu ambele palme,intrand in dressing.Dupa mai multe minute de gandire,si-a luat o rochita pana la genunchi,alba,ce venea stransa in jurul sanilor.Era mulata pe corp,largindu-se usor in partea de jos.Arata foarte bine.Si-a pieptanat parul,punandu-si o agrafa in forma de fluture in partea dreapta.dupa ce s-a dat cu parfum,a parasit dormitorul.Inainta pe hol,in timp ce tocurile sandalelor faceau zgomot la impactul cu marmura.Ajungand in dreptul scarilor,s-a intalnit cu Cesario.Acesta nu a spus nimic.Pur si simplu a apucat-o de talie,sarutand-o fara nici-un fel de avertisment.Dandu-si seama ca pot fi vazuti in orice moment,adolescenta l-a impins,acoperindu-si gura cu palma dreapta.
-Ai luat-o razna?Ce crezi ca faci?
-Ceva...foarte normal.Raspunde indiferent bodyguard-ul.
-Ai face bine sa ma lasi in pace si sa iti vezi de treaba ta cu Karina.Cand o sa intelegi ca nu ma interesezi?
Tanarul a zambit,apropiindu-se mai apoi de Orihime.A sarutat-o pe obraz,soptindu-i la ureche.
-Cand voi vedea ca nu te emotionezi ori de cate ori ma apropii de tine.
-Ce se intampla aici?
Recunoscand vocea,Orihime l-a impins pe roscat,aranjandu-si rochia.Kaien isi tinea mainile in sna,privindu-si in mod insistent fiica.Aceasta se forta,incercand sa schiteze un zambet.
-Nimic...ce ar trebui sa se intample?
-Mai devreme,erati destul de apropiati.Poate prea apropiati.
-Ah,Cesario a vrut sa imi spuna ceva,eu nu l-am auzit...si s-a apropiat ca sa imi spuna la ureche.Nu e mare lucru.
Rozalia inghitea in sec,privindu-l pe roscat,ce nu parea deloc ingrijorat.Din contra.Ochii lui erau mai sfidatori ca niciodata.Realizand ca tatal ei tocmai incepe sa isi dea seama de anumite lucruri,adolescenta a coborat pe scari,ajungand in living.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#74
Foarte interesant capitolul.
Insa ma mir de ce Cesario nu este ingrijorat, chiar daca Kaien va afla nu numai Hime va avea de platit, cat si el. Indifretnta asta si calmitatea, ascund ceva. Mi-au placut mult saruturile dintre cei doi, si chiar ma bucur ca totusi Cesario nu a mai fost atat de badaran ca la inceput.
Karina nu a mai aparut prin peisaj si sper sa ramana asa. (greu de crezut). Oricum presimt ca multe probleme vor aparea, insa sper ca cei doi sa treaca peste ele.
Ai scris foarte ingrijit, descriere cat si dialogul nu au fost seci.
Un capitol reusit dupa mine.Astept nextu.
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#75
Yoy, cand am citit capitolul, ma gandeam: " O, Doamne, sper ca nu afla de relatia celor doi" dar dupa ce am citit, am vazut ca inca nu a aflat, dar chiar sunt curioasa ce ar zice de relatia lor :)) si ador faza cand a venit noaptea Cesario la ea, si dimineata cu tatal ei :)) Tare, asta da capitol :)) chiar imi place. Si explicatie gasita pe moment de fata, chiar e buna, eu una as crede-o XD Dar si Cesario e culmea, o tenteaza din ce in ce mai mult :)) Oare care o sa dea de belea? :)) amandoi sau doar unul? O sa vad eu pe parcurs, iar Lye, superb capitol.
Gambate si astept urmatorul capitol. :D *chuu* :*
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#76
Hot ! HOT ! HOOOOOT !


Ador fic-ul tau , iar Cesario e ... impulsiv , pervers :X si fooooarte schimbator . SPer sa renunte la Karina in favoarea lui Hime [ asta daca inca nu a facut-o :D ] . El chiar vrea sa se dea de gol ? sau considera ca relatia lor e un lucru absolut normal si natural ? Sper sa nu-i descopere tatal ei , sau daca-i descopere sa-i lase in pace :D . Il ador pe Cesario , ador gesturile pe care le face cand e impreuna cu Hime , dar urasc comportamentul sau atat de ... [ nu-mi vine cuvantul ] .... nepasator ? Adica o data se culca cu Karina mai apoi cu orhime ...

Astept nextu' care sper sa fie cel putin la fel de hot ca si restul capitolelor :D
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#77
uhu:x...capitolul asta e atat de tare...Kaien nu mai are mult si afla de relatia lor nu:>...Cesario si-o cauta cu mana lui:))...crede ca daca tatal lui Orihime v-a afla il va accepta?...daca afla ii desparte pe cei doi si nu cred ca roscatul vrea asta;))....Da sa o lase pe Karina pentru Hime>:)....si Hime pe Toshiro pentru Cesario:X....greseli nu am vazut...descrierea,dialogul,naratiunea:X:X:X...astept nextu'
chu si gambate:*
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#78
Scrisoarea

Ajunsa in living,Orihime s-a asezt pe canapea,lungindu-si picioarele zvelte pe suprafata alba.Materialul rece ii dadea fiori,facand-o sa tremure intr-un mod aproape imperceptibil.Isi tinea mana pe par,privind la televizor o emisiune mondena.Fara sa vrea,a privit in partea de sus a scarilor,unde Cesario continua sa o priveasca cu niste ochi plini de pasiune,fara nici-un pic de retinere.Nu parea sa ii fie teama de ce avea sa se intample daca tatal fetei isi va da seama de cum stau lucrurile cu adevarat in casa lui.Brusc,in usa vilei s-au auzit cateva batai,lucru care a facut-o pe adolescenta sa tresara.Kukuru a inaintat pe hol,stergandu-si mainile ude.In interior si-a facut aparitia Karina,care a coborat hotarata cele trei trepte,ajungand in mijlocul living-ului.Vazand-o,Orihime s-a ridicat nervoasa,indreptandu-se grabita spre ea.Insa inainte sa apuce sa o atinga,blonda a intins palma,oprind-o.
-Nu este in favoarea ta sa fi in ofensiva.Am auzit ca tatal tau s-a intors.Spune aceasta afisand un zambet plin de rautate.
-Ce?Doar nu ai indraznii....
-Cine?Eu?Am crezut ca ma cunosti mai bine.Sti foarte bine ca sunt in stare de orice ca sa il distrug pe cel ce mi se opune,indiferent despre cine este vorba.In cazul asta....tu.
Insa discutia a fost intrerupta de Cesario.Acesta a aparut in spatele Karinei,punandu-i mana pe umar.Vazandu-l,rozalia a ridicat din spranceana,punandu-si mainile in talie.Nu mai intelegea ce vrea bodyguard-ul.O privea cu atata intensitate...insa ori de cate ori blonda era in preajma,acesta nu se dadea inapoi sa o atinga si sa se comporte tandru cu ea.Cu care dintre ele se juca?Sau poate isi batea joc de amandoua?
-Tu ce dracu faci aici?Intreaba aceasta accentuand ultimele cuvinte.
-Calmeaza-te ca faci riduri.Este normal sa fie alaturi de mine....avand in vedere ca vom iesi impreuna.Replica fosta prietena a lui Orihime,atingand pectoralii roscatului.
Rozalia i-a impins,urcand mai apoi seria de trepte ce ducea spre primul etaj.Blonda a ras intr-un mod ironic,luandu-l mai apoi de mana pe Cesario,ce isi privea discret stapana.In ochii lui negri se putea zarii o sclipire ciudata,ce nu aparea in cazul Karinei.Cei doi au parasit casa,fara a intampina alte evenimente.
In camera ei,Hime statea pe pervazul geamului,urmarindu-si bodyguard-ul cum se indeparta.Strangea din pumn,lovind usor suprafata de lemn.Isi dadea seama ca oricat de mult a incercat sa evite acest lucru,era indragostita pana peste cap de cel care trebuia sa aibe grija de ea.Acest lucru era oarecum ironic...pentru ca Cesario mai mult a ranit-o decat sa o protejeze.Ba chiar a indraznit sa o loveasca,fara pic de compasiune.
Departe de casa,la un restaurant destul de select,cei doi stateau la o masa acoperita cu un material alb,in mijlocul careia se afla un buchet de crini si o lumanare parfumata,ce ardea mocnit.Karina il tinea de mana pe roscat,sarutandu-l din cand in cand.Insa bodyguard-ul parea sa fie prezent doar cu trupul,gandul fiindu-i rapit de cu totul alta persoana.Vazand acest lucru,fata i-a pus mana pe obraz,afisand un zambet mai mult fortat.
-Ce se intampla cu tine?Te simt atat de rece....distant.
-Huh?Nu...doar ti se pare.Raspunde acesta lipsit de interes.
Blonda a aprobat din cap,insa doar de fatada.Isi dadea seama ca atunci cand se afla in preajma rozaliei,Cesario avea un alt comportament fata de cel pe care il afisa atunci cand era cu ea.
Dupa aproximativ o ora,Orihime a auzit sunetul enervant al soneriei.De la geam l-a putut zarii pe postasul ce se ocupa sa le aduca corespondenta.Grabita,a parasit camera,coborand treptele.Kukuru avea un plic destul de mare in mana,pe suprafata caruia se zarea un timbru cu un desen destul de ciudat.
-Am primit ceva?Intreaba fata zambind.
-Nu domnisoara.Este pentru Cesario.
-"Ce?Acum primeste si scrisori?"In regula...voi avea grija sa ii dau eu corespondenta.
Femeia a aprobat din cap,inmanandu-i tinerei plicul.Aceasta a urcat treptele,intrand in camera barbatului.A vrut sa il puna pe birou,insa curiozitatea era prea mare.
-Sa vedem ce avem noi aici...eh?Rusia?De cand si pana cand primeste asta scrisori tocmai de la mama dracu?
-Urasc atunci cand cineva imi invadeaza intimitatea.
Speriata de acea voce,rozalia a scapat plicul,lovindu-se de biroul aflat in spate.Roscatul statea lipit de usa,tinandu-si mainile in san.A inaintat usor,apucand-o mai apoi pe adolescenta de barbie.Aceasta a tresarit,inchizand mai apoi ochii.Bodyguard-ul a ranjit,cuprinzandu-i buzele intr-un sarut agresiv si apasat.Insa in comparatie cu alte dati,Hime l-a impins,reusind sa fuga din camera.Tanarul a ras,ridicand mai apoi scrisoarea de la pamant.Ce se afla in interiorul ei?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#79
d'oohhh....deci...wOoOw...imi place capitolu...m'a pus pe ganduri...:D
soo..Hime a recunoscut ca il iubeste pe Cesario...[[nu in public..da merge si pentru sie insasi]]
un plic din Rusia...ei si??...nu m'ar interesa..cred...:-"...d'ohhh ba da...:-s...Stiti cum se zice...curiozitatea a ucis pisica...in cazul nostru Hime...><..

deci...nu mai zic nimic..astept urmatorul capitol...sa vad ce naiba era cu plicu ala...;))[[scuza'ti exprimarea;))]]

ja' :bye:
Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica…-->>MUziCA<<--
♫No music♫
♫No life♫

MUSIC save my SOUL



#80
Scriu mai rar pentru ca am si alte lucruri de facut inafara de fic-uri.

Jurnalul

Ramas singur in camera,Cesario s-a asezat pe scaunul din partea dreapra a biroului.Privea scrisoarea,intorcand-o pe toate partile.Parea ca destinatarul este din Moscova,tocmai din indepartata Rusie.In partea de sus a plicului era pus un timbru destul de mare,ce reprezenta o cladire specifica tarii din care provenea.Parea sa fie lipita foarte bine,de aceea roscatul a fost nevoit sa rupa invelisul.In interior se afla o foaie de hartie,impaturita de trei ori.Tanarul a deschis-o,incepand sa citeasca.Cu fiecare rand pe care il parcurgea,zambetul de pe buze ii disparea si pe chip se instala o uimire combinata cu un soc destul de mare.Brusc,a scapat foaia din mana,continuand sa priveasca in gol.Ce dezvaluiau acele randuri?De ce se afla in acea stare?Insa a fost adus cu picioarele pe pamant de o bataie in usa.Dupa ce si-a revenit,a tras aer adanc in piept,apasand pe clanta.De partea cealalta se afla Kukuru,ce ii facea semn cu mana spre scari.Dandu-si seama ca Orihime avea nevoie de el,a aprobat discret din cap,inchizand mai apoi usa.A ridicat hartia de pe jos,bagand-o in sertarul dulapului.A parasit dormitorul,inaintand pe holul lung.In living,rozalia se plimba agitata dintr-o parte in alta a camerei.Vazandu-si bodyguard-ul coborand,a ridicat din spranceana,oftand adanc.
-Nu poti sa te grabesti?Spune fata pe un ton impunator.
-Nu am dispozitia necesara ca sa iti ascult tie mofturile de fata rasfatata.
Hime a fost putin uimita de vocea grava a roscatului.Parea ca acesta este pus pe ganduri de ceva ce il ingrijora.Si-a dat parul pe spate,parasind vila.Scena a fost urmarita de Kaien,ce parea ca incepe sa suspecteze din ce in ce mai multe lucruri.Acesta a coborat multimea de trepte,intrand in bucatarie.Speriata de aparitia stapanului,Kukuru a scapat farfuria pe care tocmai o spalase,reusind sa o sparga in cateva bucati.
-Domnule...imi pare rau.Spune femeia aplecandu-se sa stranga mizeria facuta.
-Lasa asta.Vreau sa te intreb ceva...si sa imi raspunzi sincer.
Aceasta a aprobat din cap,stergandu-si mainile cu un prosop alb,ce era asezat pe blatul negru.
-Ce este intre fiica mea si acel tanar,Cesario?Intreaba acesta mentinandu-si tonul calm dar serios in acelasi timp.
-Nimic.
Raspunsul dat de menajera a fost scurt si concis,insa a evitat sa isi priveasca stapanul in ochi,fapt care l-a facut pe barbat sa isi confirme banuielile pe care le avea.Fara sa mai spuna ceva,a parasit bucataria,retragandu-se in dormitorul lui.
In masina,Orihime misca agitata din picior in timp ce scria un mesaj.Din cand in cand,aceasta il privea pe roscat.Ce parea ca este la fel de serios ca inainte.Ceva se intamplase cu el.
-Ce tot ai?Zici ca tocmai ai venit de la o inmormantare.
Insa barbatul a refuzat sa ii raspunda,fapt care a enervat-o pe rozalie.Aceasta s-a ridicat de pe canapea,venind pe locul din dreapta soferului.In incercarea ei de a se aseza,a reusit sa il loveasca pe bodyguard cu piciorul in abdomen,lucru care l-a facut pe Cesario sa o impinga.Indignata de fapta lui,Orihime a vrut sa il loveasca,insa roscatul a pus o frana brusca,facand-o pe adolescenta sa se loveasca de bord.
-Incerci sa ma omori?Striga aceasta lovind gemaul cu palma dreapta.
-Stai linistita macar pentru cateva minute!
Dandu-si seama ca roscatul nu are chef de glume,Hime a aprobat din cap,privind pe geam.Ar fi vrut sa ajunga cat mai repede la destinatie,evitand astfel sa mai stea in jurul lui Cesario.Simtea ca tremura din toate incheieturile atunci cand il avea alaturi.Dupa zece minute,masina s-a oprit in fata magazinului "Saphire",preferatul fetei.Vanzatoarele stiau ca astazi era ziua in care fata venea la cumparaturi,asa ca si-au permis sa rezerve magazinul doar pentru ea.
-Buna ziua.Spune o femeie blonda deschizand usa.
Rozalia a aprobat din cap,lasandu-si gentuta pe unul dintre scaune.Barbatul a ramas langa usa,in timp ce fata de care avea grija se plimba printre randurile de haine,analizand fiecare obiect vestimentar.Vazand ca una dintre vanzatoare ii face ochi dulci roscatului,aceasta l-a luat de mana,aducandu-l langa o cabina de proba.
-Pot sa stiu de ce m-ai adus aici?Intreaba acesta indignat.
-Se pare ca iti place de fraiera aia?Inceteaza sa o mai privesti!
Vazand ca ingerul ei continua sa flirteze cu tanara bruneta,Hime l-a apucat de obraji,intorcandu-i capul.Cesario a apucat-o de mana,impingand-o in cabina aflat in spatele ei.Si-a pus bratele de o parte si de alta a fetei,bagandu-i un genunchi intre picioare.A sarutat-o pe obraz,coborand spre zona gatului.Si-a trecut usor limba peste pielea subtire,muscand-o mai apoi cu ardoare.Rozalia a gemut,strangand din pumni.
-Ter...mina.Se aude vocea tremuranda a adolescentei.
-De ce?Nu ti-ar placea?Spune barbatul ridicandu-i bluza cu degetul aratator.
-Te rog...inceteaza.
Roscatul a ras discret,parasind mai apoi cabina.Ramasa singura,Hime a inceput sa respire agitata,punandu-si mana pe piept.Stia ca lui Cesario nu ii pasa de locul in care se aflau atunci cand vine vorba de placerea trupeasca.Si de asemenea,stia ca trebuie sa se comporte cu mai multa discretie.Ce se va intampla daca tatal ei va afla de tot ce s-a petrecut intre cei doi?
In vila,Kaien statea pe canapeaua din camera lui,analizand niste documente.Brusc,si-a dat ochelari subtiri de la ochi,ridicandu-se in picioare.A parasit dormitorul,inaintand pe hol.Ajungand in fata incaperii unde obisnuia sa stea fiica lui,a apasat pe clanta.Inca de mica,aceasta tinea un jurnal in care obisnuia sa scrie tot ce i se intampla.Poate ca isi mai pastra acest obicei si in prezent.A scotocit in sertarele de la birou,insa fara nici-un rezultat.Acelais lucru s-a intamplat cu noptierele din partile laterale ale patului.Cand era pe punctul sa renunte,privirea i-a fost atrasa de o agenda aflata in spatele unui tablou ce o reprezenta pe rozalie.Acesta a luat obiectul,lovindul usor cu palma.
-Acum voi afla adevarul.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Femeia fatala. Ea~Ea 0 1.831 09-03-2011, 02:21 PM
Ultimul răspuns: Ea~Ea
  SasuSaku- iubire fatala( in lucru, reconstruire:D) ♥Luchi♥ 12 11.122 01-06-2010, 10:10 AM
Ultimul răspuns: Savarina Ali
  Dragostea poate fi fatala Annya 83 69.400 26-04-2009, 11:34 AM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)